Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

napisz ktoś w skrócie proszę albo jakiś link podrzuć co ten pierdolony kukiz wyprawia? najpierw jakaś spinka rodem z piaskownicy z korwinem a teraz słyszałem, że wycofuje się z kampanii?

Nie wycofuje się, tylko dzień przerwy z powodu choroby ojca, faktycznie zły moment, bo zaraz przed ciszą wyborczą, ale zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziś wybory w UK - a tam są JOWy. Ciekawe czy i jak wyniki tamtych wyborów przełożą się na spadek poparcia dla Kukiza (zakładam że rzeczywiście 2 partie zgarną zdecydowaną większość mandatów)

Ktoś mi mówił, że M jak Miłość miało 3x taką oglądalność jak debata. Do ludzi nie trafiają takie rzeczy jak "fakty z UK".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wycofuje się, tylko dzień przerwy z powodu choroby ojca, faktycznie zły moment, bo zaraz przed ciszą wyborczą, ale zdarza.

 

sondaże dają mu 13%.

 

nie wiem czy dobrze nie zrobił. jego kolejne pojawianie się w TV byłoby przypomnieniem batalii z Korwinem co mu nie służy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi mówił, że M jak Miłość miało 3x taką oglądalność jak debata. Do ludzi nie trafiają takie rzeczy jak "fakty z UK".

Nie no, że 90% lub więcej nie obchodzą wybory w UK to się zgadzam. Jednak za pomocą  mediów wystarczy  jutro w wiadomościach pokazać materiał jak to JOWy "działają" w UK i przypomnieć kto w Polsce jest ich zwolennikiem.  I wtedy możliwe że parę procent zrezygnuje z Kukiza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało ludzi popiera Kukiza z powodu JOW-ów

pewnie zdecydowana większość ludu ma w dupie JOWy

głosują na niego bo jest świeży i autentyczny

 

ja osobiście znam wielu ludzi którzy nie za zagłosują na Komora, ze względu na emerytury, za to ma np spory ban

po prostu wystarczy jeden powód jeden punkt zapalny i tyle, 

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleję co w innym miejscu sieci napisałem o tych wyborach:

 

 

nie zamierzam już nigdy (oczywiście to "nigdy" jest wzruszalne przez jakiś kataklizm) głosować na PO i SLD, nigdy nie zamierzałem na PiS i Korwina, tym bardziej na jakiś RN. Obecny skład sejmu, rządu i ogólnie scenę polityczną pl uważam za wart jedynie zaorania. W związku z tym mam opcje: nie iść, dorysować Yodę or smtgh, głosować na PSL (no raczej nie), albo na któregoś z pozostałych kandydatów. Zakładam, że głos nieważny lub nieobecność władza oleje, solidnego wyniku Kukiza może się przestraszą. Może jednak zrozumieją że ich jedynym atutem nie może być "albo my albo PiS" i nie zmuszą mnie do głosowania na PiS w parlamentarnych tylko po to żeby wywrócić ten stolik przy którym tak świetnie się bawią. Nie wiem czy głosowałbym tak samo gdyby Kukiz faktycznie mógł wygrać, nie wiem co zrobię w drugiej turze. A teraz Ty przypomnij sobie Wałęsę, Olka, Kaczyńskiego i teraz Komorowskiego i zastanów czy Kukiz byłby gorszy.

 

oraz walka klas trwa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ vasquez,

 

Słuszna diagnoza.

 

Warto dodać, że  Putin zajął Krym, żeby ukraińscy żydzi z Unii Wolności i UPA prowadzeni przez Poroszenkę i Jacka Żakowskiego nie dokonali ludobójstwa w Donbasie.

Śmiesy mnie ten twkst w sytuacji kiedy Poroszenko robi czystkę zwolennikom Janukowycza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.