Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie dawno nic mnie tak nie wkurwiło jak ostatnia akcja złotówek vs Uber.

 

 

Jak trzeba być opóźnionym, aby robić takie akcje. Po pierwsze te janusze biznesu i jeszcze większe janusze marketingu doprowadziły do zniszczenia  i tak już fatalnej reputacji taksiarzy. Dodatkowo ich cały raid zakończył się lepszymi wynikami Ubera (wzrost 2-3 krotny).

 

Ja rozumiem wszystko, ale twierdzenia, że płatność kartą to dawanie możliwości zabierania wszelkich pieniędzy od klienta. Uber to Hiv, czy to, że ludzie tam pracujący robią to nielegalnie (mają własną działaność gospodarcza, bo tego wymaga UBER od swoich kierowców, jedyne czego można się czepić to brak licencji). To jest jakiś kosmos.

 

Ja rozumiem wszystko. Obawa przed konkurencja, trudności z radzeniem sobie z napływem nowego, taniego i innowacyjnego, ale robienie takich rzeczy to objaw bycia amebą umysłową.

 

To tak jak z tymi jebanymi prywatnymi busiarzami. Uwalili PKSy w Polsce. Nie ma co się dziwić, bo nie potrafili się dostosować przez długi czas do nowych warunków. No, ale tej hipokryzji nie mogę wytrzymać, jak te jebane buce plują się na Polskiego Busa i interweniują tak długo w urzędach, że Urząd Marszałkowski zamyka trasę Polskiego Busa  Warszawa-Lublin, bo Ci mają taniej, wygodniej etc.

 

To jest po prostu polska patologia. Ci ludzie nie powinni mieć dostępy do czegokolwiek. Wydaje im się, że wszystko należy do nich, że każdy z nich jest królem i im wszystko wolno. Stary porządek musi trwać, a konsument cierpi.

 

To tak jak z gburowatymi babami w sklepach. Zamiast być zadowolonym, że ma się jakąś prace. Masz za co do gara co włożyć i być wdzięcznym za daną szanse, być miłym, aby klientów było więcej to jest się chamem i prostkiem mającym pretensje do całego świata.

 

Ci busiarze, sprzedawczyni i ostatnio taksiarze to najwyższy poziom buractwa. To już nawet przestało być śmieszne.

 

Na koniec polecam zapoznać się z oświeconymi taksówkarzami i ich fanpageami.

 

https://www.facebook.com/Taryfa24/?ref=ts&fref=ts

 

https://www.facebook.com/TaxiWarszawaInfo/?ref=ts&fref=ts

 

 

@matek 

 

wiem, że są przekleństwa, ale to już naprawdę działa mi na nerwy tak bardzo, że bez nich by się nie obeszło.

 

Do tego doprowadza regulacja. A dokładniej regulacja pisana pod dyktando lobbystów i korporacji zawodowych. Naturalnym dążeniem człowieka jest wolność i innowacyjność, ale ten pieprzony beton który myśli, że raz na zawsze zapewnili sobie przywileje nie jest w stanie tego zrozumieć. Ale na pocieszenie - na całym świecie są takie patologie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze jest teraz co dalej z ustawa aborcyjna

 

Kaczyński ma problem, bo tym popieprzonym babom pro life naobiecywal cudów i teraz będzie burza, bo sam nie bardzo wie jak to ugryźć

 

 

Mnie osobiście obecne regulacje w pelni zadowalaja i nie bardzo rozumiem o co chodzi tym organizacjom

Przerywanie ciąży po gwalcie czy w chwili zagrożenia życia matki jest dla mnie jak najbardziej akceptowalne, można się jedynie zastanowić czy w kwestii aborcji dziecka chorego nie należałoby tego omówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie chorego dziecka dlatego, że jest chore to eugenika. Wstyd mi, że nazywamy się cywilizowanym państwem dopuszczając coś takiego. Z gwałtem jeszcze gorzej - to dziecko nic nikomu nie jest winne, a to ono ma ponosić śmierć. Jeżeli te 9 miesięcy jest tak nie do wytrzymania w takiej sytuacji to już wolałbym płacić z budżetu zgwałconym kobietom za donoszenie tych ciąży niż pozwolić na ich przerywanie. 

 

W przypadku zagrożenia życia matki sytuacja jest oczywista. Co prawda z dużym zdziwieniem patrzyłbym na matkę która swoje życie stawia ponad życie dziecka, ale jednak prawo nie może od ludzi wymagać heroizmu i poświęcania swego życia za cudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z Lukim, też wolałbym aby państwo nie zatwierdzało pewnych rozwiązań. Sprawa jest bardzo delikatna, ja sam biorę poprawkę na to, że sam nigdy niczego nie urodzę, więc wolę się nie wymądrzać i tu akurat zgadzam się na kompromis. Wymaganie od zgwałconej kobiety, by donosiła ciążę, to trochę wymuszanie na niej heroizmu.

 

A z innej beczki (śmiechu) - nie czytałem listy z Newsweeka odnośnie obdarowanych państwowymi ciepłymi posadkami, ale wygląda to słabo. Pisząc słabo mam namyśli level PSL. Nie jestem naiwny, wiadomo jak to jest na codzień i nawet nie mam pretensji, jak się wepchnie gdzieś kogoś po znajomości, jeśli taka osoba zna się na swojej robocie, ale pielęgniarka w radzie nadzorczej Energii to TKM pełną gębą :smile:

 

EDIT

 

O, Rysiek Petru u Olejnik. Dawno go nie było w TVN :smile:

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 





Jakby ktoś nie wiedział – „Małpa” szef Wielopola nazywa się Edward Kukieła. Jesteśmy w domu? Rozumiecie czemu pani od Wentzla jest zesrana?





 

 




 





Sprostowanie. Małpa rzeczywiście nazywa się Kupczak. Jednak jest pewna przyczyna, że był uważany przez moje źródło za Kukiełę. Mój błąd





13:35 - 20.03.2016

 

Krótko mówiąc facet oblewa chamskimi pomówienia i nawet umie przeprosić --- nie ma to jak brak totalnej klasy.... A na dodatek cały czas broni Zelika w temacie bycia TW


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie chorego dziecka dlatego, że jest chore to eugenika. Wstyd mi, że nazywamy się cywilizowanym państwem dopuszczając coś takiego. Z gwałtem jeszcze gorzej - to dziecko nic nikomu nie jest winne, a to ono ma ponosić śmierć. Jeżeli te 9 miesięcy jest tak nie do wytrzymania w takiej sytuacji to już wolałbym płacić z budżetu zgwałconym kobietom za donoszenie tych ciąży niż pozwolić na ich przerywanie. 

 

W przypadku zagrożenia życia matki sytuacja jest oczywista. Co prawda z dużym zdziwieniem patrzyłbym na matkę która swoje życie stawia ponad życie dziecka, ale jednak prawo nie może od ludzi wymagać heroizmu i poświęcania swego życia za cudze.

Nie zapominajcie o uczuciach kobiet. Kobieta po gwałcie może czuć się fatalnie, na samo wspomnienie sprawcy może dostawać napadów paniki, a my jej chcemy kazać donosić ciążę bo to życie? A co z jej życiem? A co jeśli popełni samobójstwo?

http://wyborcza.pl/1,76842,16494235,Lekarze_odmowili_aborcji_kobiecie__ktora_chciala_popelnic.html

Taka która nosi w sobie dziecko gwałciciela może się czuć jak ktoś noszący obcego. To może być dla niej koszmar. Zgwałcił ją koleś, a teraz w nagrodę ma mu urodzić dziecko ktore będzie jej zawsze gwałt przypominać,kto wie do jakich stanów psychicznych moze to doprowadzić.

Uważam ze zgwałcona kobieta powinna mieć prawo decydować, bo nie chodzi tylko o życie dziecka, ale też o jej życie. Traktowanie jej jak inkubator który ma donosić ciąże i koniec, bez względu na to co czuje i przeżywa jest torturą i zaprzeczeniem człowieczeństwa.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakby ktoś nie wiedział – „Małpa” szef Wielopola nazywa się Edward Kukieła. Jesteśmy w domu? Rozumiecie czemu pani od Wentzla jest zesrana?

 
 
 

Sprostowanie. Małpa rzeczywiście nazywa się Kupczak. Jednak jest pewna przyczyna, że był uważany przez moje źródło za Kukiełę. Mój błąd

13:35 - 20.03.2016
 
Krótko mówiąc facet oblewa chamskimi pomówienia i nawet umie przeprosić --- nie ma to jak brak totalnej klasy.... A na dodatek cały czas broni Zelika w temacie bycia TW

 

 

c***owa akcja c***owa reakcja

 

standard 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie o uczuciach kobiet. Kobieta po gwałcie może czuć się fatalnie, na samo wspomnienie sprawcy może dostawać napadów paniki, a my jej chcemy kazać donosić ciążę bo to życie? A co z jej życiem? A co jeśli popełni samobójstwo?

http://wyborcza.pl/1,76842,16494235,Lekarze_odmowili_aborcji_kobiecie__ktora_chciala_popelnic.html

Taka która nosi w sobie dziecko gwałciciela może się czuć jak ktoś noszący obcego. To może być dla niej koszmar. Zgwałcił ją koleś, a teraz w nagrodę ma mu urodzić dziecko ktore będzie jej zawsze gwałt przypominać,kto wie do jakich stanów psychicznych moze to doprowadzić.

Uważam ze zgwałcona kobieta powinna mieć prawo decydować, bo nie chodzi tylko o życie dziecka, ale też o jej życie. Traktowanie jej jak inkubator który ma donosić ciąże i koniec, bez względu na to co czuje i przeżywa jest torturą i zaprzeczeniem człowieczeństwa.

 

Jak już mówiłem - to, że ktoś wyrządził zło i ktoś inny z tego powodu cierpi nie jest ostatecznym powodem żeby wyrządzać jeszcze większe zło. W psychologii jest znany mechanizm wyparcia, ale dotyczy on stosunkowo małej liczby ludzi. Większość kobiet nawet jak zabije to dziecko to i tak będzie pamiętać o gwałcie i tak czy siak będzie miała szramę na psychice do końca życia. Pytanie czy wyjściem jest jej dodatkowe obciążanie dokonaniem zbrodni przez siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem - to, że ktoś wyrządził zło i ktoś inny z tego powodu cierpi nie jest ostatecznym powodem żeby wyrządzać jeszcze większe zło. W psychologii jest znany mechanizm wyparcia, ale dotyczy on stosunkowo małej liczby ludzi. Większość kobiet nawet jak zabije to dziecko to i tak będzie pamiętać o gwałcie i tak czy siak będzie miała szramę na psychice do końca życia. Pytanie czy wyjściem jest jej dodatkowe obciążanie dokonaniem zbrodni przez siebie?

Niech kobieta zdecyduje zgodnie ze swoim sumieniem. Naszego sumienia to nie obciąży

Skoro jak się okazuje są gotowe popełnić samobójstwo by nie urodzić dziecka to znaczy że to jest bardzo silna niechęć której jako mężczyźni możemy nie rozumieć.

Mam nadziejże że uratuje nas nauka i w przyszłości będzie można dokonac przeszczepu zarodka i wtedy obrończynie życia będą mogły wziąć na siebie taki niechciany będący efektem gwałtu zarodek, choć wydaje mi się że wtedy ilość obrońców życia gwałtownie spadnie. Jeśli będzie można zarodek wszczepić mężczyznom - to również wśród mężczyzn.

I naprawde piszę to bez cienia złośliwości.

Po prostu żeby zrozumieć drugiego człowieka trzeba znaleźć się w jego sytuacji, a wszczepiony obcy zarodek właśnie na to by pozwolił.

 

p.s. Nie rozumiem jednego, jak można zmuszac innych do urodzenia dziecka, czyli decydować co się ma dziac z jego ciałem i nazywać siebie prawicą. Dla mnie to jest "lewactwo". Urzędowe zmuszanie kogokolwiek do czegokolwiek zawsze jest nazywane lewactwem, a tu nagle to jest prawicowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zapominaj, że to nie jajko do wysiedzenia, tylko jednak chodzenie przez 9 miesięcy z brzuchem i generalnie rewolucja w życiu osobistym (relacje z rodziną/partnerem, praca, zdrowie). W niektórych przypadkach ciąża w wyniku gwałtu może też taką kobietę stygmatyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że to nie jajko do wysiedzenia, tylko jednak chodzenie przez 9 miesięcy z brzuchem i generalnie rewolucja w życiu osobistym (relacje z rodziną/partnerem, praca, zdrowie). W niektórych przypadkach ciąża w wyniku gwałtu może też taką kobietę stygmatyzować.

Może zacznijmy od tego, że takich ciąży do aborcji po gwałtach jest rocznie może z 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to nie typy powinny gadać o aborcji sorry

Ja nie wtryniam się do samej aborcji, a do tekstów, że dziecko będzie gniło w bidulu(po oknie życie od razu ma rodzinę, która starała się sama o dziecko), czy o dzieciach poczętych w wyniku gwałtu - rocznie jest zgłaszanych 1400 gwałtów, weźmy pod uwagę ile z nich było przez osoby bezpłodne, ile na kobiety na antykoncepcji, na kobiety bezpłodne, na kobiety spoza wieku rozrodczego, z posiadanej próbki też nie każdy seks kończy się poczęciem, szczególnie, że gwałciciele raczej nie polują na owulację u ofiar, potem z poczętych ciąż część kobiet nie będzie chciała usuwać z powodów religijnych, część będzie chciała wychować mimo wszystko i mamy burzę mniej więcej o liczbę przypadków porównywalnych do stratowania przez krowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgwałcił ją koleś, a teraz w nagrodę ma mu urodzić dziecko ktore będzie jej zawsze gwałt przypominać,kto wie do jakich stanów psychicznych moze to doprowadzić.

 

 

Luki, zgwałcona kobieta może znienawidzić dzieciaka ponieważ jest żyjącym dowodem i efektem ubocznym najgorszej rzeczy jaka ją w życiu spotkała. I co ? Dobrze będzie takiemu dziecku ? A w bidulu ? Wiesz co się dzieje w bidulach ?

 

Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Uważacie, że należy zabijać dzieci poczęte w wyniku gwałtu, dlatego że po urodzeniu będą przypominały ofierze gwałtu o gwałcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Uważacie, że należy zabijać dzieci poczęte w wyniku gwałtu, dlatego że po urodzeniu będą przypominały ofierze gwałtu o gwałcie?

 

jakby zerżnęłoby Cię stado murzynów w odbyt , w w usta ,pobiłoby Cię , pocięło twarz , wrzuciło następnie do kanału i przypadkiem zaszedłbyś w ciążę to jakbyś postąpił ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby zerżnęłoby Cię stado murzynów w odbyt , w w usta ,pobiłoby Cię , pocięło twarz , wrzuciło następnie do kanału i przypadkiem zaszedłbyś w ciążę to jakbyś postąpił ? :smile:

Trudno mi to sobie wyobrazić, ale mogę sobie wyobrazić co by było, gdyby stado murzynek rzuciłoby się na mnie, zgwałciło mnie, pocięło twarz i wrzuciło do kanału. Gdyby jedna z nich zaszła w ciążę, według waszej filozofii powinienem mieć prawo zabić moje dziecko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.