Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Przecież na tym drugim paragonie jest kwota rabatu..

Kup dziewięć składników, a dostaniesz 10zł rabatu. Promocja dla frajerów.

Normalnie cena jest tak jak u Loraka. Nie wiem czy też z olejem nie oszukali, bo jako jedyny jest tańszy, ale też produkt wydaje się być inny.

Inflacja na żywność jest dużo wyższa niż 2%, koło 10% w skali roku. A wzrost szykuje się jeszcze większy.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kup dziewięć składników, a dostaniesz 10zł rabatu. Promocja dla frajerów.

Normalnie cena jest tak jak u Loraka. Nie wiem czy też z olejem nie oszukali, bo jako jedyny jest tańszy, ale też produkt wydaje się być inny.

Inflacja na żywność jest dużo wyższa niż 2%, koło 10% w skali roku. A wzrost szykuje się jeszcze większy.

Inflacja jest taka jak Lorak podał [11%]. Czyli mówię wam - jest 60% inflacji,

Trollujesz czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

A średnia pensja wzrosła o 35%.

Cuda, cuda ogłaszają

do tego typu produktów( i w ogóle)  powinno podawać się medianę zarobków , ale nie dziwi mnie że tego nie wiesz. bada się co 2 lata i między 2016 a 2018 wzrost nastąpił 16,6 % , zobaczymy jak będzie wyglądało to w tym roku ponieważ to już całkowicie spada na barki PiSu. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

do tego typu produktów( i w ogóle)  powinno podawać się medianę zarobków , ale nie dziwi mnie że tego nie wiesz.

Nie wiem co uważasz, że powinno być i cieszy mnie, że nie znam się na Twoich gustach i preferencjach.

15 minut temu, Koelner napisał:

bada się co 2 lata i między 2016 a 2018 wzrost nastąpił 16,6 %

Ciężkie słówko, ekstrapolacja. Nie będę tłumaczył Ci go, przerasta Ciebie ono, ale może kiedyś uda Ci się je chociaż przeliterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

Nie wiem co uważasz, że powinno być i cieszy mnie, że nie znam się na Twoich gustach i preferencjach.

jak na osobę mieniącą się socjalistą masz straszne braki w tym temacie , ale to nie Twoja wina , nie przejmuj się. spójrz jeszcze na zmianę we współczynniku giniego , jak nie dasz rady i go nie zrozumiesz , to Ci pomogę .

Godzinę temu, RappaR napisał:

 

Ciężkie słówko, ekstrapolacja. Nie będę tłumaczył Ci go, przerasta Ciebie ono, ale może kiedyś uda Ci się je chociaż przeliterować.

proszę bardzo zrób to kilkakrotnie i to bez oszukiwania- kopiowania. nadrobisz przy okazji braki w edukacji z klas podstawowych .

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, quevas napisał:

jakkolwiek; pytanie o opinię w sprawie, którą regulują twarde zapisy traktatowe, to populistyczny tani chwyt; a pytanie o opinię w sprawie regulowanej twardymi zapisami traktatowymi pana Iksińskiego, pani Pierdzikowej czy pana quevasa, to taki sam absurd, jak wyprawa na bazar z pytaniem : która ofensywa daje większy zakres możliwości działania skrzydłowym, Princeton czy Triangle ?, czyli : nikt się nie przyzna, że dysponuje zerową wiedzą tematyczną, ale każdy zechce się wyjęzyczyć.

 

Jaka jest Twoja opinia na temat aborcji, regulowanej twardymi zapisami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardi

jakaś świruska, prezydent Duda ociepla wizerunek, a miło by było, gdyby ochrona prezydenta trochę bardziej uważała...

Za to dzisiaj po głosowaniu na dofinansowanie za 2 miliardy złotych TVP ( opozycja w Senacie zrobiła świetną populistyczną poprawkę, żeby te pieniądze dać na onkologię, którą PIS w Sejmie odrzucił), coś takiego:

Szacuję to zdjęcie na minus 5% w notowaniach ( pytanie na jak długo) Opozycja zrobi z tego symbol pychy władzy. A to głównie pycha zgubiła Platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.