Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Cukier chyba też jest substancją słodzącą, czyli mamy masło maślane 😀

Ciekawe czy miód też podrożeje, bo chyba też jest substancją słodzącą a w miodzie jest go dużo 😀

Ogólnie jestem za, choć mam obawy czy ustawa nie będzie kolejną pisaną na kolanie i zaraz będzie omijana ze szkodą dla wszystkich. Tempo nie napawa optymizmem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

No akurat w Senacie to na pewno przejdzie, bo przecież jako pierwszy ten projekt złożył Czarzasty, a PIS to tylko podłapało.

Senat może złożyć poprawki które skierują tę kasę na przykład do budżetu NFZ. Tak samo jak zaakceptował 12 emeryturę ale nałożył poprawkę o tym, że nie może być wypłacana z funduszu solidarnościowego. To takie niby nic a jednak przedłuża proces legislacyjny. Ale spokojnie jeszcze jest PiP i skarbówka, da się kasę wydusić w razie czego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quevas napisał:

ja nie mam żadnego zawodu

a na temat prawo "wypowiadam się" za pomocą cytowania  uznanych autorytetów

Wypowiadasz się na temat tego kto jest autorytetem, a kto nim nie jest, samemu będąc poniżej nawet pana z bazaru?

Smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, quevas napisał:

Ale Ty decydujesz kto jest autorytetem czy nie, jakby co Kaczyński też ma doktorat i habilitację, czyli Ty uważasz się za eksperta od tego, by oceniać kompetencje prawników samemu będąc poniżej pani z wawrzyniaka.

Smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

"63 proc. badanych wskazuje, że polskie prawo jest ważniejsze od regulacji UE"

http://wpolityce.pl/polityka/486593-63-proc-badanych-wskazuje-ze-polskie-prawo-jest-wazniejsze

 

pan Iksiński z bazaru i pani Pierdzikowa z warzywniaka ekspertami od prawa

oni nie wypowiadali się z poziomu eksperta, lecz wyrazili swoją opinię. poza tym to świetny przykład na to, że decyzje (wybory) poprzez głosowanie, to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.