Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Cardi napisał:

Zrób uczniom jakiś test z czytania ze zrozumieniem i weź w nim udział proszę :) To wyjdzie nam wszystkim na zdrowie.

To ze " w okolicy " moze oznaczac dwie rozne rzeczy nie ma nic wspolnego z czytaniem ze zrozumieniem:) nie wiem czy to ogarniasz:)

To ze ktos nie rozumie tego co chcesz przekazac nie zawsze jest wina odbiorcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To ze " w okolicy " moze oznaczac dwie rozne rzeczy nie ma nic wspolnego z czytaniem ze zrozumieniem:) nie wiem czy to ogarniasz:)

To ze ktos nie rozumie tego co chcesz przekazac nie zawsze jest wina odbiorcy:)

Napisałeś że prostujesz stereotypy odpowiedzią na mój komentarz, by potem zapytać jakie to stereotypy :) No proszę cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Napisałeś że prostujesz stereotypy odpowiedzią na mój komentarz, by potem zapytać jakie to stereotypy :) No proszę cię.

Stereotyp na temat polek w londynie i nudnych nauczycieli, dlatego napisalem stereotypy w liczbie mnogiej. Stereotyp dotyczacy nauczycieli byl jeden w naszej rozmowie ( ten o nudnych nauczycielach). Dlatego gdy uzyles liczby mnogiej zapytalem o jakich stereotypach ( dotyczacych nauczycieli ) mowisz. Bo uzyles liczby mnogiej a nie pojedynczej. I moje pytanie bylo calkowicie zasadne w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Moje doswiadczenia sa nastepujace: ja wlasciwie nie mialem nudnych lekcji ale glupsi uczniowie z mojej klasy uwazali te same lekcje za nudne.

sam wspomniałeś o dwóch koleżankach które nie zdały matury i z pewnością one nudziły się na lekcjach . dlaczego uważasz je za głupie jak obecnie sobie radzą być może lepiej od Ciebie w życiu?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

sam wspomniałeś o dwóch koleżankach które nie zdały matury i z pewnością one nudziły się na lekcjach . dlaczego uważasz je za głupie jak obecnie sobie radzą być może lepiej od Ciebie w życiu?  

Nie wiem, nie chodzilem z nimi do tej samej klasy. Nie wiem czy sie nudzily. Nie wiem jak sobie radza w zyciu ponad to ze wiem gdzie pracuja. Nie twierdze ze sa glupie:)

4 minuty temu, julekstep napisał:

3 takich fluberow i mamy stereotyp jak ta lala

Ale jestem tylko jeden:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem, nie chodzilem z nimi do tej samej klasy. Nie wiem czy sie nudzily. Nie wiem jak sobie radza w zyciu ponad to ze wiem gdzie pracuja. Nie twierdze ze sa glupie:)

Jednak nie przeszkadza ci to do dzis bazowac na stereotypie, ktory stworzyles sobie w wieku (+/-) 10ciu lat, nie majac zadnych kwalifikacji do oceniania czyjejs madrosci/glupoty :P

4 minuty temu, fluber napisał:

Ale jestem tylko jeden:)

Mysle ze jest sporo wiecej osob, ktorych tozsamosc w doroslym zyciu wspolksztaltuja czerwone paski z podstawowki :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem, nie chodzilem z nimi do tej samej klasy. Nie wiem czy sie nudzily. Nie wiem jak sobie radza w zyciu ponad to ze wiem gdzie pracuja. Nie twierdze ze sa glupie:)

a są osoby które się nudziły czyli były głupie z Twojej klasy które poradziły sobie lepiej w życiu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Jednak nie przeszkadza ci to do dzis bazowac na stereotypie, ktory stworzyles sobie w wieku (+/-) 10ciu lat, nie majac zadnych kwalifikacji do oceniania czyjejs madrosci/glupoty :P

Mysle ze jest sporo wiecej osob, ktorych tozsamosc w doroslym zyciu wspolksztaltuja czerwone paski z podstawowki :P

No akurat chodzilem do szkoly dluzej niz do 10 roku zycia:) 

I pewnie sporo osob ktorych tozsamosc w doroslym zyciu nie wspolksztaltuja czerwone paski z podstawowki:)

1 minutę temu, Koelner napisał:

a są osoby które się nudziły czyli były głupie z Twojej klasy które poradziły sobie lepiej w życiu? 

Trudno jest mi ocenic jak kto sobie radzi w zyciu:) 

Nie twierdze tez ze osoby ktore sie nudzily byly glupie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.