Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, quevas napisał:

przecież to nie opozycja dała im 500 plus

PIS dał, więc on uruchomił ten podział

PiS wprowadził jeden z najlepszych programów gospodarczych na świecie, a opozycja zamiast cieszyć się, że kraj się bogaci, próbuje to zniszczyć dla władzy. 

W dniu 18.10.2019 o 16:22, quevas napisał:

wrażliwe, znaczy wyczulone na zły dotyk

W dniu 17.10.2019 o 19:50, RappaR napisał:

Widzę wiele doświadczenia w tej materii mają.

W dniu 18.10.2019 o 16:22, quevas napisał:

ryba kupiona staje ością w gardle

A kradzione nie tuczy. Co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Nie wiem, czy @darkonza to wrzucał, ale ma trochę racji:)

Smutny pan w czapce z daszkiem mówi, że kiedyś to ludzie dostawali od państwa :) Potem wjeżdża pani mieszkająca w Australii, która każe wyjebać tych od okrągłego stołu. 

Piękny kontrast :) 

37 minut temu, RappaR napisał:

PiS wprowadził jeden z najlepszych programów gospodarczych na świecie

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

:D 

Wiesz, że ja chwaliłem w tym temacie już jakoś 4 lata temu singapurski model? Nawet przekonałem do niego Flubera wtedy :)

Ja rejestrowałem się jako korwinista przeciwny bandzie czworga :)

Po prostu doczytałem, doedukowałem się i do mnie, że te wszystkie przypadki, kiedy kapitalizm działa, to tak naprawdę był właśnie socjalizm.

To co ja Ci piszę tutaj, pisał do mnie polskignom, no może on był bardziej wyrozumiały i chciał mi coś wytłumaczyć, gdy ja bardziej traktuję Ciebie jako vasqueza drugiej strony i piszę dla beki, więc w tej grze 1:0 dla niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

To co ja Ci piszę tutaj, pisał do mnie polskignom, no może on był bardziej wyrozumiały i chciał mi coś wytłumaczyć, gdy ja bardziej traktuję Ciebie jako vasqueza drugiej strony i piszę dla beki, więc w tej grze 1:0 dla niego. 

Człowieku lata mi to kalafiorem za kogo mnie uważasz, po takim kwiatku jak z poprzedniego cytatu to nie pozostaje nic innego jak emotka dwukropek duże d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Człowieku lata mi to kalafiorem za kogo mnie uważasz, po takim kwiatku jak z poprzedniego cytatu to nie pozostaje nic innego jak emotka dwukropek duże d.

Też byłem w 2015 przeciwny 500+ :)

Może w końcu zrozumiesz, może nie. Na nic to wpływu i tak nie ma, więc XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Wiesz, że ja chwaliłem w tym temacie już jakoś 4 lata temu singapurski model? Nawet przekonałem do niego Flubera wtedy :)

Ja rejestrowałem się jako korwinista przeciwny bandzie czworga :)

Po prostu doczytałem, doedukowałem się i do mnie, że te wszystkie przypadki, kiedy kapitalizm działa, to tak naprawdę był właśnie socjalizm.

To prawda. to juz 4 lata odkad udalo sie kogos do czegos w tym temacie przekonac:)

A bylo to wtedt jak cisnales po 500 plus jak @Cardi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

To prawda. to juz 4 lata odkad udalo sie kogos do czegos w tym temacie przekonac:)

A bylo to wtedt jak cisnales po 500 plus jak @Cardi :)

W miedzyczasie jeszcze uczylem pewnego wykladowce uniwersyteckiego jak czytac teksty akademickie hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie kandydata opozycji na prezydenta ciąg dalszy. Dzięki Bogu za Wyborczą, Migalskiego. Jakie pomysły?

Zdanowska z Łodzi, której nie kojarzy 90% ludzi w Polsce albo jakiś wielki autorytet? Matczak, Owsiak, jakiś sędzia? Coraz lepsze pomysły. Ja proponuję prawybory pomiędzy sędzią Tuleją a Mają Ostaszewską. Będzie i śmiesznie i parytetowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Szukanie kandydata opozycji na prezydenta ciąg dalszy. Dzięki Bogu za Wyborczą, Migalskiego. Jakie pomysły?

Zdanowska z Łodzi, której nie kojarzy 90% ludzi w Polsce albo jakiś wielki autorytet? Matczak, Owsiak, jakiś sędzia? Coraz lepsze pomysły. Ja proponuję prawybory pomiędzy sędzią Tuleją a Mają Ostaszewską. Będzie i śmiesznie i parytetowo.

Obawiam się, że Owsiak mógłby mieć szanse:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika korvina została zgwałcona!

Mój ulubiony to

Jak zdawałem maturę to nawet nie znałem słowa homoseksualizm bo nie było edukacji seksualnej i wszyscy byli normalni

Klepanie dziecka po pupie to nie jest w sumie nic złego bo nie wiadomo czy to pedofil czy nie

Mężczyźni powodują więcej śmiertelnych wypadków bo ryzykują a kobiety nie 

Laksa zabiła muszkę spokojem, aż się dziad oslinił z tej niemocy

 

Zmieniam zdanie

Fajna ta konfederacja, będzie wesoło. Nic nie zmienią ale będzie wesoło. Znikną po tej kadencji i wtedy też będzie wesoło 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.