Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Eld napisał:

Sprawiają, że c***, nie oddam głosu na KO, choć bardzo, ale to bardzo nie chcę aby PiS wygrał. 

Ten sposób myślenia od lat mnie zastanawia. Znam kilka osób co myślą podobnie:

- wszyscy byle nie PiS

-jak ja tego Kaczyńskiego nie znoszę

- tak bardzo nie chcę żeby ten PiS wygał

Czy to efekt kilkunastoletniego wyszydzania za pomocą memów który tak mocno utkwił w głowie"kaczory są niskie", "kaczor nie ma prawa jazdy", czy chęć podniesienia własnej samooceny bo nie głosuje tak jak nie wykształceni ze wsi, czy może niemożność do przyznania się przed samym sobą, że uleglo się przez tyle lat głupiej propagande a ten kaczor to miał jednak rację. 

Bo powiedzmy sobie szczerze te vasquezowe pierniczenie o nadchodzącym faszyźmie I braku praworządności można miedzy michnikowe bajki włożyć. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Ten sposób myślenia od lat mnie zastanawia. Znam kilka osób co myślą podobnie:

- wszyscy byle nie PiS

-jak ja tego Kaczyńskiego nie znoszę

- tak bardzo nie chcę żeby ten PiS wygał

Czy to efekt kilkunastoletniego wyszydzania za pomocą memów który tak mocno utkwił w głowie"kaczory są niskie", "kaczor nie ma prawa jazdy", czy chęć podniesienia własnej samooceny bo nie głosuje tak jak nie wykształceni ze wsi, czy może niemożność do przyznania się przed samym sobą, że uleglo się przez tyle lat głupiej propagande a ten kaczor to miał jednak rację. 

Bo powiedzmy sobie szczerze te vasquezowe pierniczenie o nadchodzącym faszyźmie I braku praworządności można miedzy michnikowe bajki włożyć. 

Z zupełnie innych powodów niż memy. Wierz mi. 

Rydzyk. Idiotyczna dystrybucja 500+. ZUS. PO złe bo zajebało połowę OFE więc my możemy OFE dobić. Huczne zapowiedzi co do reanimacji służby zdrowia a tu klops. Dopuszczenie do władzy Macierewicza i klauna Misiewicza. No i polityka gospodarcza, gdzie jak się skończy hossa jaka jest teraz, tak wysokie PKB to będzie słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Cardi napisał:

A nie chciał?

nie chce mi się kruszyć kopii o mało istotny - w tym momencie - element, bo czy to zmienia coś w ogólnej prorosyjskości Kornela? albo że za zgodą tego bo bulu etycznego człowieka głosowano na dwie ręce? że poważniejszych afer nie powtarzając.

34 minuty temu, DeltaCenter napisał:

 

dajcie im @Koelner @quevas @lorak pisać do woli. 

umieściłeś mnie w tak doborowym towarzystwie? dziękuję za komplement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lorak napisał:

nie chce mi się kruszyć kopii o mało istotny - w tym momencie - element, bo czy to zmienia coś w ogólnej prorosyjskości Kornela? albo że za zgodą tego bo bulu etycznego człowieka głosowano na dwie ręce? że poważniejszych afer nie powtarzając.

Jest istotne, bo coś co Ty uważasz za prorosyjskośc ktoś inny może uznać za normalność - racjonalność, a np. Twoje stanowisko uznać za antyrosyjskość.

Każdemu z nas wydaje się ze jest normalny, niejako "pośrodku" i odchylenia od swojego stanowiska uznaje za coś "pro" albo "anty".

Skoro Polska jest najbardziej antyrosyjskim krajem świata to znaczy, że coś co przeciętny Polak uważa za normalność w opinii świata będzie najwiekszą antyrosyjskością

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Eld napisał:

Z zupełnie innych powodów niż memy. Wierz mi. 

Rydzyk. Idiotyczna dystrybucja 500+. ZUS. PO złe bo zajebało połowę OFE więc my możemy OFE dobić. Huczne zapowiedzi co do reanimacji służby zdrowia a tu klops. Dopuszczenie do władzy Macierewicza i klauna Misiewicza. No i polityka gospodarcza, gdzie jak się skończy hossa jaka jest teraz, tak wysokie PKB to będzie słabo. 

Czyli memy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lorak napisał:

nie chce mi się kruszyć kopii o mało istotny - w tym momencie - element, bo czy to zmienia coś w ogólnej prorosyjskości Kornela? albo że za zgodą tego bo bulu etycznego człowieka głosowano na dwie ręce? że poważniejszych afer nie powtarzając.

umieściłeś mnie w tak doborowym towarzystwie? dziękuję za komplement.

Poważniejsze afery Kornela Morawieckiego? Czekam...

Bardzo się cieszę, że umieszczenie cię w roli Carmelo Anthony w tak doborowym towarzystwie sprawiło ci tak wielką pzyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DeltaCenter napisał:

Poważniejsze afery Kornela Morawieckiego? Czekam...

jak na tak niby moralnego i etycznego - podawałem linki.

27 minut temu, darkonza napisał:

Jest istotne, bo coś co Ty uważasz za prorosyjskośc ktoś inny może uznać za normalność - racjonalność, a np. Twoje stanowisko uznać za antyrosyjskość.

owszem, ale mówiłem o czymś innym - jego prorosyjskosć lub jej brak nie wpływa na ocenę pozostałych kwestii (choćby tych linkowanych), które pokazują, że to nie był wcale taki krystaliczny człowiek.

14 minut temu, DeltaCenter napisał:

Bardzo się cieszę, że umieszczenie cię w roli Carmelo Anthony w tak doborowym towarzystwie sprawiło ci tak wielką pzyjemność.

udajesz, że się cieszysz, bo twoim celem nie było sprawienie mi przyjemności, a że przypadkiem skomplementowałeś, więc teraz na siłę próbujesz dopiec.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

To jest główny problem korwinistów, że do nich w żaden sposób nie dociera, że ludzie doskonale wiedzą co jest w ich programie.

Co takiego? :)

 

Leszke znów przemówił:

Rodacy Kochani . Po "Warszawskim" wystąpieniu .

Myślenie ma przyszłość .

Uwierzcie wreszcie , gdybym myślał i robił jak mi wtedy i dziś proponowano i udowadniano , naprawdę żylibyśmy dziś bez zmian z powojennym KOMUNISTYCZNYM PODZIAŁEM .

Najwięksi politycy światowi i polscy z Ojcem Świętym i Prymasem Polski namawiali mnie podobnie jak Wy dziś .Musiałem nie posłuchać i teraz Was nie posłucham .

Robiłem i postępowałem po swojemu i tak będzie .

Nawet jeśli dziś wygracie to tylko po to , by jutro przegrać .

Wy chcecie wygrywać a ja aby rozwiązywać problemy .

Lech Wałęsa Nie chciałem , ale zmusiliście mnie :

to sprawdźcie w pismach Morawieckiego solidarności Walczącej , zanim przygotowano i ogłoszono Teczki Kiszczaka już te właśnie teksty publikowano w tych gazetkach . Zapytajcie siebie podrzucane czy współpraca z <Kiszczakiem przeciw mnie i nam .

 

Spacja kropka, spacja kropka :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Czyli memy :)

Misiewicz to były żywy chodzący mem. Skąd on się w ogóle wziął? Masz inne zdanie i coś na jego obronę? Wykształcenie, doświadczenie? Może czegoś dokonał? Coś poprawił? 

A Macierewicz to nigdy prze nigdy nie powinien mieć wstępu do jakiegokolwiek organu decyzyjnego po WSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Co takiego? :)

Likwidacja podatku dochodowego, likwidacja publicznego szkolnictwa, likwidacja publicznego szkolnictwa publicznej opieki medycznej, likwidacja socjalu, likwidacja podatków na paliwo, likwidacja ZUS, likwidacja płacy minimalnej, likwidacja większości urzędów i urzędników, tak w ciemno bym stawiał:) Ile trafiłem?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Likwidacja podatku dochodowego, likwidacja publicznego szkolnictwa, likwidacja publicznego szkolnictwa, likwidacja socjalu, likwidacja podatków na paliwo, likwidacja ZUS, likwidacja płacy minimalnej, likwidacja większości urzędów i urzędników, tak w ciemno bym stawiał:) Ile trafiłem?:)

Sporo, @RappaR co z w/w jest złym pomysłem i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eld napisał:

Misiewicz to były żywy chodzący mem. Skąd on się w ogóle wziął? Masz inne zdanie i coś na jego obronę? Wykształcenie, doświadczenie? Może czegoś dokonał? Coś poprawił? 

A Macierewicz to nigdy prze nigdy nie powinien mieć wstępu do jakiegokolwiek organu decyzyjnego po WSI.

A jaka wladze mial Misiewicz? W jakim ministerstwie rzadzil?

Bo malolaty przydupasy takie same medale jak on dostawali i od PO - tylko w zwiazku z tym nie bylo nagonki i memow :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

A jaka wladze mial Misiewicz? W jakim ministerstwie rzadzil?

Bo malolaty przydupasy takie same medale jak on dostawali i od PO - tylko w zwiazku z tym nie bylo nagonki i memow :)

 

A gdzie ja napisałem, że Misiewicz czymś rządził? 

Pisałem o Macierewiczu. Misiewicz był odznaczonym rzecznikiem. Tylko za co? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

A Macierewicz to nigdy prze nigdy nie powinien mieć wstępu do jakiegokolwiek organu decyzyjnego po WSI.

Nie powinien mieć wstępu dużo wcześniej.

Powiedzmy po rozdaniu zainteresowanym ich własnych teczek (po nocnej zmianie). Oczywiście wszystkie zginęły, z teką Lecha na czele, którą naturalnie zmanipulowali "AGIENTY".

O dziwo, złotousty dał się jeszcze nagrać (mówiąc obserwatorom z Moskwy здрaвствуйте), prowadząc kwiecistą retorykę o zbawiennym spaleniu dokumentacji, co by "AGIENTY" nie wygrali wojny zza grobu (niby jakiego).

Na marginesie "AGIENTY" przez kilkadziesiąt lat, tankowali do pełna eleganckie emerytury, o korzeniach rodzimych biznesmenów przez grzeczność nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

A gdzie ja napisałem, że Misiewicz czymś rządził? 

Pisałem o Macierewiczu. Misiewicz był odznaczonym rzecznikiem. Tylko za co? 🤔

No pytales co zmienil co poprawil. Zdradze Ci sekret - w kazdej partii jest masa przydupasow bez skilla, ktorzy tylko czekaja by sie nachapac. Przypisywanie tego wylacznie PiSowi to prawie ta sama beka jak to, ze najglosniej o Misiewiczu krzyczaly gamonie z Nowoczesnej...czyli partii zalozonej przez takiego 'Misiewicza 20 lat pozniej'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.