Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Co trzeba zrobic zeby sie dorobic takiej antysemickiej jazdy @Cardi?:)

Kiedys widzialem dwoch lepkow, na oko 10-letnich na ulicy, zaczeli sie przepychac i jeden zawolal do drugiego " ty zydzie". Zapytalem czy wie w ogole co to znaczy i nie wiedzial poza tym ze wiedzial iz to obrazliwe. Kto ludziom cos takiego wbija do lba.

Na stronach tych roznych konfederatow widzialem teksty ze zydzi opanowali rzad, opanowali sluzby, opanowali uczelnie i sa doslownie wszedzie. Jak mozna dostac tak irracjonalnej jazdy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi masoni to najczęściej powtarzane brednie

 

Kiedyś poznałem kolesia który (w skrócie) powiedział że żydomasoneria celowo wywołała WW2 a na moje pytanie o obozy śmierci itp odpowiedział że oni celowo poświęcili te 6mln żeby finalnie rządzić światem!

Miałem to nieszczęście że byłem chwilę po "inhalacji z ziółek" i mi zjebal fazę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Co trzeba zrobic zeby sie dorobic takiej antysemickiej jazdy @Cardi?:)

Antysemita to nie ten, kto nie lubi Żydów tylko ten, którego oni nie lubią :) 

Graliśmy kiedyś w Żyda na podwórku, rzucaliśmy kampówką o blok i łapaliśmy, parę razy przegrałem i to dlatego. 

 

A tak serio to chociażby przez taką reakcję jak tu w pierwszych sekundach :) 

 

 

Oczywiście, że byli Polacy wydający Żydów, byli też ci, którzy Żydom w IIWŚ pomagali, ale byli też tacy, którzy ich wydawali Niemcom.

A czy byli Żydzi wydający Żydów?

Nie wiem to to to w ogole nie przechodzi do żadna rubrykato na prawde mądrzejszy jest nie wspomnieć o tym.

 

Serio tego nie widzisz? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

Antysemita to nie ten, kto nie lubi Żydów tylko ten, którego oni nie lubią :) 

Graliśmy kiedyś w Żyda na podwórku, rzucaliśmy kampówką o blok i łapaliśmy, parę razy przegrałem i to dlatego. 

 

A tak serio to chociażby przez taką reakcję jak tu w pierwszych sekundach :) 

 

 

Oczywiście, że byli Polacy wydający Żydów, byli też ci, którzy Żydom w IIWŚ pomagali, ale byli też tacy, którzy ich wydawali Niemcom.

A czy byli Żydzi wydający Żydów?

Nie wiem to to to w ogole nie przechodzi do żadna rubrykato na prawde mądrzejszy jest nie wspomnieć o tym.

 

Serio tego nie widzisz? :) 

Co w tym dziwnego?:) to tak jakbysmy po meczu polski z chinami na mś w kosza dyskutowali o tym jakie dobre decyzje podjeli sedziowie albo co zagwizdali na nasza korzysc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Co w tym dziwnego?:) to tak jakbysmy po meczu polski z chinami na mś w kosza dyskutowali o tym jakie dobre decyzje podjeli sedziowie albo co zagwizdali na nasza korzysc:)

Nie, to tak jakbyś po meczu z Chinami mówił, że to nie ma nic do rzeczy, absolutnie nic do rzeczy i nie można o pracy sędziów wspominać bo to wcale nie ma nic do rzeczy w tym kontekście.

Ale wiedząc jaką opcję polityczną reprezentujesz akceptowanie podwójnych standardów wcale mnie nie dziwi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Nie, to tak jakbyś po meczu z Chinami mówił, że to nie ma nic do rzeczy, absolutnie nic do rzeczy i nie można o pracy sędziów wspominać bo to wcale nie ma nic do rzeczy w tym kontekście.

Ale wiedząc jaką opcję polityczną reprezentujesz akceptowanie podwójnych standardów wcale mnie nie dziwi :) 

No trudno po takiej zagladzie narodu miec jeszcze ochote dyskutowac co ten narod zrobil zle. 

To wycieczka personalna czy krytyka mojej linii politycznej?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

No trudno po takiej zagladzie narodu miec jeszcze ochote dyskutowac co ten narod zrobil zle. 

To wycieczka personalna czy krytyka mojej linii politycznej?:)

Komentarz do poprzedniego Twojego komentarza.

To może kolejne przykłady. Każda nieprzychylna opinia na temat Żydów jest od razu kontrowana zniamieniem antysemityzmu. K A Ż D A

Nawet gdy na fanpage Jerusalem Post ktoś napisał, że narracja w stosunku do Polaków, że Polacy GŁÓWNIE wydawali Żydów w czasie IIWŚ jest przejawem antypolonizmu został nazwany antysemitą. Gdzie w tym stwierdzeniu był antysemityzm?

Gdy ktoś próbuje podkreślić, że spośród ofiar Holokaustu połowa z 6mln ofiar była narodowości polskiej, to jest nazywany antysemitą. Dlaczego? Ano dlatego, że ktoś się ośmiela odebrać narodowi żydowskiemu prawo na wyłączność na podpinanie się do tego wydarzenia. Gdzie w tym stwierdzeniu był antysemityzm?

I wreszcie wisienka na torcie, wypowiedź, że Żydzi są nadreprezentowani w sektorze bankowym w USA została tam odebrana jako antysemityzm. Stwierdzenie faktu zostało okrzyknięte antysemityzmem. Gdzie w tym stwierdzeniu był antysemityzm?

 

Jeżeli masz w robocie kolesia, który komentuje zachowanie Twoje, innych koleżanek i kolegów z pracy, a po Twojej uwadze leci na skargę do związków zawodowych i zarzuca Ci mobbing to raczej nie pałasz do niego sympatią co?

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No, Zydzi naduzywaja slowa "antysemita". Natomiast nadal daleko od tego do zabrania nam miliardow zlotych, przejecia kontroli nad swiatem itd itp:)

Słowo antysemita jest tak nacechowane, że użycie go kilka razy publicznie w mediach może skreślić karierę.

A czy daleko to się okaże jak trzeba będzie zdać raport z wdrażania 447 Kongresowi. 18 miesięcy mija już niebawem. Słowa Pompeo i Yazdgerdiego to przecież też nic takiego co? :) Lobbing w USA by wymusili na innym kraju wprowadzenie prawa, którego nawet rzeczone USA nie wprowadziło to nic takiego.

 

A w 1995 w Szwajcarii nic się nie wydarzyło przecież. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Wiem, wiem. Juz zaraz, juz za chwile, jeszcze momencik i wszystko sie sprawdzi:)

Jak już wduszasz ten klawisz "dodaj odpowiedź" to upewnij się, że to do nastukałeś w klawisze ma jakąś wartość merytoryczną.

Do słów Pompeo się nie odniosłeś.

Do słów Yazdgerdiego się nie odniosłeś.

Do lobbowania za ustawą o realizacji roszczeń się nie odniosłeś.

Do analogicznej sytuacji w Szwajcarii sie nie odniosłeś.

No ale chociaż pośmieszkowałeś i dorzuciłeś dwukropek i nawias. Fajnie.

 

To może chociaż do listu 88 na 100 senatorów amerykańskich się odnieś. No chyba, że to nic takiego.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cardi napisał:

Jak już wduszasz ten klawisz "dodaj odpowiedź" to upewnij się, że to do nastukałeś w klawisze ma jakąś wartość merytoryczną.

Do słów Pompeo się nie odniosłeś.

Do słów Yazdgerdiego się nie odniosłeś.

Do lobbowania za ustawą o realizacji roszczeń się nie odniosłeś.

Do analogicznej sytuacji w Szwajcarii sie nie odniosłeś.

No ale chociaż pośmieszkowałeś i dorzuciłeś dwukropek i nawias. Fajnie.

 

To może chociaż do listu 88 na 100 senatorów amerykańskich się odnieś. No chyba, że to nic takiego.

Moge sie odniesc do jakichkolwiek realnych dzialan a nie wypowiedzi ktore sa przez rzad ignorowane, decyzji szwajcarii ktore nie sa kopiowane czy lobbowania i listow ktorymi nikt sie nie przejmuje. Od 20 lat czytam i slucham podobnego pi****lenia o tym ze zydzi zaraz nam cos zabiora, michalkiewicz pierdzieli o tym co najmniej od 1995, byly po drodze deklaracje terezinskie, ustawy 447 i pewnie przezyje jeszcze 10 takich przelomowych spraw. Co nie zmienia faktu ze przez ostatnie 25 lat nic sie w tej sprawie nie stalo, niczego nielegalnego nie placimy i nie wyplacimy i mam wrazenie ze mam te sama gadka z Toba od poltora roku co 2 miesiace. I to sie zaczyna robic nudne.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

A jak Papież modlił się przy ścianie płaczu to nie wrzuciłeś!

 

Ty delta Sebek i pannazero powinniście wyemigrować do Palestyny

Ja pierd... przestań mi tu coś insynuować. Znajdź jakąś moją wypowiedź na temat Izraela i się do niej odnieś. Jak nie znajdziesz to siedż cicho i nie kompromituj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawa 447 nie oznacza żadnych działań, „ma być tylko obrazem tego problemu i służy jedynie jednorazowemu gromadzeniu informacji”.

– To raport, który ma służyć jedynie poinformowaniu o tym, co kraje zrobiły w sprawie restytucji mienia. Nie mówi o tym, co powinny zrobić ani czego nie zrobiły. Nie mówi też o pieniądzach – mówiła ambasador USA.

– Nie będzie się on wiązał z żadnymi dalszymi działaniami. On niczego nie dyktuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Moge sie odniesc do jakichkolwiek realnych dzialan a nie wypowiedzi ktore sa przez rzad ignorowane

To dlaczego poruszyłeś wypowiedzi Brauna? Też są ignorowane przez rząd.

Poza tym w spotkaniu z panem Yazdgerdim wziął udział Jacek Chodorowicz, pełnomocnik ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską. No to jak to jest z tym ignorowaniem?

2 minuty temu, fluber napisał:

decyzji szwajcarii ktore nie sa kopiowane

No nie są, bo nacisków z USA (jeszcze) nie ma.

3 minuty temu, fluber napisał:

byly po drodze deklaracje terezinskie, ustawy 447 i pewnie przezyje jeszcze 10 takich przelomowych spraw.

Ale Ty wiesz, że ta ustawa dotyczy deklaracji? Jednak nie jest taką o deklaracją spisaną na papierze.

3 minuty temu, fluber napisał:

czy lobbowania i listow ktorymi nikt sie nie przejmuje

gdyby nikt się tym nie przejmował to ta ustawa utonęłaby w przeręblu procesu legislacyjnego w USA, a dotarła aż na biurko w gabinecie owalnym. No chyba, że chcesz powiedzieć, że USA uchwalają ustawy, którymi nikt się nie przejmuje? Nieźle jak na arguably najpotężniejsze państwo na świecie.

Nikt się tym nie przejmuje w Polsce, z tym się zgadzam, chociaż też nie do końca, nikt nie pokazuje w mediach, że się tym przejmuje. Tak lepiej.

5 minut temu, fluber napisał:

Co nie zmienia faktu ze przez ostatnie 25 lat nic sie w tej sprawie nie stalo, niczego nielegalnego nie placimy i nie wyplacimy i mam wrazsnie ze mam te sama gadka z Toba od poltora roku co 2 miesiace. I to sie zaczyna robic nudne.

A kiedy partia przyjaciół USA była u władzy przez te 25 lat? W 2005 na chwilę i z niewygodnymi towarzyszami, z których szczególnie jeden lubił machać kwitami i chlapać jęzorem, aż się wyhuśtał/został wyhuśtany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.