Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koelner napisał:

julek nie bierz tego do siebie , przez to słaby jesteś recenzent ;]

nawet jeśli używa tyle procent aplikacji gejowskiej randkowej to jest też procent tych co nie używa. procent dość spory ale w samej Warszawie procent jest pewnie znacznie większy , szczególnie ,że sport a tym bardziej piłkarski wydaje się bardziej hetero niż np. balet, opera czy teatr ;]

 

pisanie ze zrozumieniem - jeszcze cięższa sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

julek nie bierz tego do siebie , przez to słaby jesteś recenzent ;]

nawet jeśli używa tyle procent aplikacji gejowskiej randkowej to jest też procent tych co nie używa. procent dość spory ale w samej Warszawie procent jest pewnie znacznie większy , szczególnie ,że sport a tym bardziej piłkarski wydaje się bardziej hetero niż np. balet, opera czy teatr ;]

 

A jak myślisz, tak na co dzień łatwiej jest facetowi poderwać dziewczynę czy chłopaka ? Tak na ulicy zwyczajnie. Jak oceniasz ryzyko ? Zastanów się nad tym, może to naprowadzi Cię na rozwiązanie zagadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tecu napisał:

Bo może to czas na działanie/nieprzeszkadzanie by zniwelować skutki katastrofy a nie robienie polityki?

Btw - wiecie, że dopiero od 2012 roku wszystkie ścieki Warszawy były filtrowane? Wcześniej część trafiała do Wisły po prostu i non stop.

Poczułem ulgę, bo wcisnęli profeszjonalnej warszafce tyrającej 14 godzin dziennie w Nielsenie w GBC, że przecież przed 2012 rokiem też zatruwali Wisłę. Co z tego, że ta wymyślona na prędce bajeczka okazała się zwykłym kłamstwem, ale wykształcony, nowoczesny lud tak zajęty amazonią, ratowaniem pszczół i obroną naszych przed krwiożerczym kaczorem, zgodnie przytaknął. Są rzeczy ważne, ważniejsze i gówniane.

2 godziny temu, lorak napisał:

że od 2012, to w głównym wydaniu "wiadomości" nie wspomniano, ale o samym zrzucie tak. 

Szambo wylewa cały czas, a największym problemem jest czy WIadomości TVP "wspomniały" o dacie 2012. Nie, nie wspomniały. Dzięki temu możesz poczuć się lepiej bo przez ten fakt, przez dwadzieścia osiem sekund, do Wisły wlało się nie 3000 tys litrów ścieków na sekundę tylko 2987l/s. Uffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Szambo wylewa cały czas, a największym problemem jest czy WIadomości TVP "wspomniały" o dacie 2012. Nie, nie wspomniały. Dzięki temu możesz poczuć się lepiej bo przez ten fakt, przez dwadzieścia osiem sekund, do Wisły wlało się nie 3000 tys litrów ścieków na sekundę tylko 2987l/s. Uffffff

ktoś zadał pytanie, to odpowiedziałem. nie rozumiem skąd u ciebie taka emocjonalna reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DeltaCenter napisał:

Poczułem ulgę, bo wcisnęli profeszjonalnej warszafce tyrającej 14 godzin dziennie w Nielsenie w GBC, że przecież przed 2012 rokiem też zatruwali Wisłę. Co z tego, że ta wymyślona na prędce bajeczka okazała się zwykłym kłamstwem, ale wykształcony, nowoczesny lud tak zajęty amazonią, ratowaniem pszczół i obroną naszych przed krwiożerczym kaczorem, zgodnie przytaknął. Są rzeczy ważne, ważniejsze i gówniane.

Pudło. Nikt mi nie wcisnął tego, nie oglądam newsów, nie wiem nawet co to jest Nielsen w GBC. Uruchomienie Czajki i przejście na 100% oczyszczanie to była ważna sprawa dla Warszawy a datę wziąłem ze strony MPWiK. Nie jest to kłamstwo tylko fakt.

Dla Ciebie to tylko możliwość dowalenia pewnym osobom, wrzucenie szyderstw z mieszkańców Warszawy. To wszystko. Resztę masz w kiblu.

Dla mnie to po prostu moje miasto, moja mała ojczyzna i zmartwienia związane z awarią. Przy okazji jednak mogę docenić to ile zrobiono dla jej rozwoju wspominając o uruchomieniu Czajki. Po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tecu napisał:

 

Btw - wiecie, że dopiero od 2012 roku wszystkie ścieki Warszawy były filtrowane? Wcześniej część trafiała do Wisły po prostu i non stop.

To co napisałeś powyżej, to nie jest prawda, bo przed 2012 rokiem wszystkie ścieki były filtrowane. Po prostu część z nich była filtrowana wyłącznie mechanicznie. Przed 2012 część ścieków nie wpływała do Wisły "po prostu i non stop". To jest nieprawda.

Prawdą jest, że część ścieków z Warszawy przed 2012 nie wpływała do Wisły w 100% oczyszczona. Natomiast teraz wpływają ścieki oczyszczone w 0%, bo po uruchomieniu Czajki nie przeprowadza się już filtracji mechanicznej i to właśnie teraz ścieki trafiają do Wisły po prostu i non stop. 

41 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Szambo wylewa cały czas, a największym problemem jest czy WIadomości TVP "wspomniały" o dacie 2012. Nie, nie wspomniały. Dzięki temu możesz poczuć się lepiej bo przez ten fakt, przez dwadzieścia osiem sekund, do Wisły wlało się nie 3000 tys litrów ścieków na sekundę tylko 2987l/s. Uffffff

To jest już grubsza rozrywka:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

To co napisałeś powyżej, to nie jest prawda, bo przed 2012 rokiem wszystkie ścieki były filtrowane. Po prostu część z nich była filtrowana wyłącznie mechanicznie. Przed 2012 część ścieków nie wpływała do Wisły "po prostu i non stop". To jest nieprawda.

 

Masz rację, filtrowane pomyliło się z oczyszczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darkonza napisał:

Oglądanie spoconych facetów przez facetów obiektywnie na to patrząc nie jest za bardzo hetero.

grają w strojach.

myślę, że mało jest mężczyzn którzy oglądają sport ponieważ mężczyźni grający pociągają ich seksualnie, ale ten procent kibiców z Legii Warszawa pewnie chodzi między innymi dlatego.

 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

A jak myślisz, tak na co dzień łatwiej jest facetowi poderwać dziewczynę czy chłopaka ? Tak na ulicy zwyczajnie. Jak oceniasz ryzyko ? Zastanów się nad tym, może to naprowadzi Cię na rozwiązanie zagadki. 

dziewczynę.

 

2 godziny temu, julekstep napisał:

pisanie ze zrozumieniem - jeszcze cięższa sprawa!

dlatego wiem dlaczego się ograniczasz zwykle do jednego zdania. mądry jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

51 minut temu, quevas napisał:

gdyby Warszawą rządził PIS zrobiliby z tego drugi największy zamach terrorystyczny w historii ludzkości

inna sprawa, że zaćmieniu uległa premiera najnowszej PISowskiej komedii pt "Budżet 2020, czyli Słupek i Stępka"

Gdyby Wawką rządził PiS to tweet TVNu cytowany powyżej przez flubera wyglądałby "nieco" inaczej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

grają w strojach.

No ale nawet zimą widac im łydki i przedramiona, na mieście tego nie masz. Nawet przy wyborach miss mokrego podkoszulka dziewczyny mają strój.

 

1 godzinę temu, Koelner napisał:

myślę, że mało jest mężczyzn którzy oglądają sport ponieważ mężczyźni grający pociągają ich seksualnie

 

A ja pojęcia nie mam ile jest takich mężczyzn, patrzenie ze swojego punktu widzenia ze Ty czy ja oglądamy tylko dla emocji sportowych i przekładanie tego na pozostałych kibiców jest błędem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, darkonza napisał:

No ale nawet zimą widac im łydki i przedramiona, na mieście tego nie masz. Nawet przy wyborach miss mokrego podkoszulka dziewczyny mają strój.

 

lubię oglądać przy okazji żeńską piłkę plażową ale specjalnie dla niej nie wykupiłbym karnetu ani nie stał fanatykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

A ja pojęcia nie mam ile jest takich mężczyzn, patrzenie ze swojego punktu widzenia ze Ty czy ja oglądamy tylko dla emocji sportowych i przekładanie tego na pozostałych kibiców jest błędem.

 

może , ale jeśli osoby od marketing otrzymaliby badania potwierdzające Twoją tezę to Ronaldo biegałby bez koszulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tecu napisał:

Pudło. Nikt mi nie wcisnął tego, nie oglądam newsów, nie wiem nawet co to jest Nielsen w GBC. Uruchomienie Czajki i przejście na 100% oczyszczanie to była ważna sprawa dla Warszawy a datę wziąłem ze strony MPWiK. Nie jest to kłamstwo tylko fakt.

Dla Ciebie to tylko możliwość dowalenia pewnym osobom, wrzucenie szyderstw z mieszkańców Warszawy. To wszystko. Resztę masz w kiblu.

Dla mnie to po prostu moje miasto, moja mała ojczyzna i zmartwienia związane z awarią. Przy okazji jednak mogę docenić to ile zrobiono dla jej rozwoju wspominając o uruchomieniu Czajki. Po prostu.

Nie musisz oglądać żadnych newsów, wystarczy że tylko dookoła ciebie panuje rewolucyjne wzmożenie czyli taki typowy shitstorm. Tym razem wyjątkowo zadziwiająca jest cisza (choć w sumie reakcja tych co zawsze rewolucyjnie podnieceni nie jest zaskoczeniem), i tumaczenia, że przecież natura sama sobie ze wszystkim poradzi. Teraz wyobraź sobie co by było gdyby to TVP nie było takie pisowskie. O niczym nie miałbyś zielonego pojęcia.

Co zabawne, dosłownie kilka dni temu na wyborczej ukazał się artykuł, w którym ludzi o prawicowych poglądach sprowadzono do bezmyślnego tłumu, który w imię jakiegoś religijnego fanatyzmu i woli podporządkowania się jakiemuś dyktatorowi jest w stanie dosłownie zdeptać środowisko naturalne. A tu mamy niczym w filmnie Bareji taką oto sytuację, że gdy łapie się pedofila, wyciąga się małą książeczkę "sprawdzić czy nie ksiądz". Gdy naprawdę truje się środowisko "sprawdzić, czy ktoś z pisu nie jest zamieszany". W 100% byłęm pewny a teraz jestem w 150% , że całe te ekologiczne towarzystwo od zielonych na greenpeace skończywszy to zwykłe "panie do wynajęcia".

Nie mam żadnej reszty w kiblu, bo problem nie dotyczy tylko całej Warszawy. Najlepiej władze kraju czy to jakiegoś miasta sprawdzają sie w sytuacjach kryzysowych, tu mamy do czynienia z chłopcem w krókich spodenkach. Takim to właśnie Rafciem okazał się prezydent Warszawy. Przestań żyć przeszłością i tym , że od 2012 r. stolica europejskiego państwa po 8 latach "bycia w Unii" doczekała się oczyszczalni ścieków. Te ostatnie kilka lat zostało zmarnotrawione przez ostatnie kiilkanaście godzin. Na chemii się nie znam i nie znam się na NH4+, ale twój argumencik o tym, że nie jestem z Warszawy więc moje intencje nie są czyste mogę zbić tym, że istnieje duża szansa na to, że mieszkam bliżej WIsły w Warszawie niż ty.

Miłego wypoczynku na "Zoliborz beach" życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle złych słów. Współczuję. Nadmierna ilość żółci chyba nie jest zdrowa.

Pięknie umiesz wmawiać ludziom kim są, co myślą, z kim żyją i nawet gdzie są.

Tylko po co? By się lepiej poczuć? Bo jeżeli te wylewanie pomyj w czymś Ci pomaga to nie ma żadnego problemu, służę swoją osobą, chociaż nie sądzę, że takie słowa mogą komukolwiek pomóc.

Stworzyłeś sobie jakiś obraz ogólny świata, świata który jest zły i tylko czeka by Cię zaatakować, więc odgryzasz się na ślepo. Wszyscy to złodzieje, krętacze, agenci, lemingi, bezmózgie postacie w krótkich spodenkach, których jedynym celem jest czynienie zła a Ty jesteś jedynym sprawiedliwym.

Obudź się, to nie film, to życie. Każdy z nas ma swoje życie, swoje problemy, słabości i każdy z nas jest jednocześnie miłym, kochającym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tecu napisał:

Tyle złych słów. Współczuję. Nadmierna ilość żółci...

Po tym fragmencie przestałem już czytać, domyślam się jaka jest dalsza zawartość postu...

10 minut temu, julekstep napisał:

chyba Ty

ale przypał

Nauczy się czytać ze zrozumieniem albo odwiedź te słynne niszowe portale rzekomo odwiedzane przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.