Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, quevas napisał:

stawiam na to, że te 6 milionów Polaków głosujących na PIS głosowałoby także na kartel z Medellin, z czasów jego świetności, gdyby tylko pofatygował się stworzyć w Polsce partię polityczną i rozdał ledwie nikły procent ze swoich 30 mld dolarów rocznego obrotu.

zresztą, stawiam na to, ze ci sami ludzie [60+ z małych miast i wsi] głosowali na Stana Tymińskiego, bo uwierzyli w zawartość jego teczki, a później pompowali różne polityczne wynalazki, m.in Samoobronę.

Od kilkunastu lat w pisoskim elektoracie, PO uchodzi za coś gorszego niż kartel z Medelin.

Prześledź mapki wyborów z listy krajowej i z wyborów prezydenckich z roku 1990r. Twardy rdzeń antykomuny solidarnościowej z terenów Podkarpacia głosował majpierw za odrzuceniem komunistycznej listy krajowej, potem głosował za Wałęsą bo widzieli w nim pogromcę komuny.

Zastanawia mnie ta propaganda, skoro regularnie Wiadomości TVP ogląda jakieś 2,7 mln Polaków( co rusz firma Nielsen ku uciesze Quercusow ogłasza, że TVP nie chce już nikt oglądać), a wyborcy PiS z ostatnch wyborów to prawie 6,2 mln. W takim razie te 3,5 mln jest manipulowane przez jakie media.

Z tymi prostymi ludźmi to uważaj Quercusie, bo od lat PiS ma najgorsze wyniki na terenach poPGR-wskich czy zamieszkanych przez przesiedleńców ukraińskich. A tam królował i Komorowski i wciąż silne poparcie ma PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli urzędnicy mogą, budowlańcy mogą ale nauczyciele nie bo niedawno strajkowali?

Ja uważam że to dobrze, bo wreszcie nauczyciele pomyśleli też o uczniach. Zapominamy chyba jak to było w tych salach

Nie orientuje się ale raczej przy modernizacji starych budynków szkół nie montowali klimy

Ciekawe czy w nowych montują?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sebastian napisał:

Czy u Was też nieroby postanowiły skrócić lekcje do 30 minut z powodu upałów ? :) 

 

O skróceniu lekcji decydują dyrektorzy szkół w porozumieniu z organem nadzorczym.

Prawdopodobnie było to spowodowane troską o dzieci a nie o nauczycieli.

Dyrektorzy nie strajkowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tecu napisał:

O skróceniu lekcji decydują dyrektorzy szkół w porozumieniu z organem nadzorczym.

Prawdopodobnie było to spowodowane troską o dzieci a nie o nauczycieli.

Dyrektorzy nie strajkowali.

Oczywiscie i nie prawdopodobnie tylko na pewno. Napomknelismy tylko tutaj o kolejnych plusach tego zawodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Oczywiscie i nie prawdopodobnie tylko na pewno. Napomknelismy tylko tutaj o kolejnych plusach tego zawodu:)

@Sebastian napisał, że to nauczyciele postanowili sobie skrócić lekcje, sugerując, że to przez ich lenistwo.

Sprostowałem to. O plusach i o dzieciach nic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

 @Sebastian pisal akurat doslownie o nierobach. Nie uzyl zwrotu " nauczyciele" :)

w moich czasach brało się rowery i z klasą oraz nauczycielem jechało się na rowerze, jedne z lepszych momentów jakie pamiętam w szkole, dziewczyny się wrzucało do wody , podtapiało ,biegały w strojach , smarowało olejkiem i grało w kosza .

rozmawiałem z nauczycielem, trzeba mieć zgody ,wszyscy kaski, odblaski, uprawnienia ,odpowiednia ilość nauczycieli. jednym słowem rodzice sami zabrali fajny kawałek dzieciństwa dzieciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

rozmawiałem z nauczycielem, trzeba mieć zgody ,wszyscy kaski, odblaski, uprawnienia ,odpowiednia ilość nauczycieli. jednym słowem rodzice sami zabrali fajny kawałek dzieciństwa dzieciom.

Ale to taki urok forum tutaj, żeby nauczycielom dowalić, więc daj spokój. Przed chwilą przeczytałem, że 2,5 miesiąca wakacji mają, ładnie po linii partii idzie propaganda... Mógł premier nie skracać roku szkolnego - zawsze 2 dni dłużej by nieroby siedziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.