Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, chodzi o skłonności pedofilskie, tzn. obiekt seksualny musi być dzieckiem i jak dziecko wyglądać. Te 4-5% to są wyniki z badań naukowych badających reakcje fizjologiczne organizmów mężczyzn na zdjęcia dzieci. Oczywiście większość z nich nigdy nie realizuje swoich "fantazji".

 

Te 2% to u księży całkiem realna wartość, bo po pierwsze w tej grupie jest istotna nadreprezentacja homoseksualistów, którzy 10 razy częściej mają skłonności pedofilskie niż osoby heteroseksualne, a po drugie mają częstsze niż w większości zawodów okazje do kontaktów z dziećmi.

 

kiedyś na forum ateisty Pilaster to badał i jeśli dobrze pamiętam, to też mu wyszło koło 2%.

EDIT

albo coś mi się pomieszało, ale to warto przeczytać: https://blogpilastra.wordpress.com/2010/10/15/pedofilia-w-sluzbie-kulturkampfu/

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

albo coś mi się pomieszało, ale to warto przeczytać: https://blogpilastra.wordpress.com/2010/10/15/pedofilia-w-sluzbie-kulturkampfu/

Wrzucałeś to kiedyś ( albo ktoś inny), tylko że tam była błędna interpretacja, gdyż nie było dostępu do danych na temat zawodów skazanych i autor szacował ilość księży na podstawie doniesień medialnych. Ostatnio ksiądz Oko się dokopał do statystyk i za ostatnie 10 lat skazano 27 księży, czyli w granicach normy dla społeczeństwa.

 

Kilka lat temu czytałem o badaniach w Kanadzie, gdzie wyszło, że nauczyciele w Kanadzie 4 razy częściej dokonują czynów pedofilskich niż kanadyjscy księża.

 

Niemniej w Polsce najczęściej sprawcami pedofilii są niewykształceni bezrobotni. I to zdecydowanie ( około 60% przypadków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na forum ateisty Pilaster to badał i jeśli dobrze pamiętam, to też mu wyszło koło 2%.

EDIT

albo coś mi się pomieszało, ale to warto przeczytać: https://blogpilastra.wordpress.com/2010/10/15/pedofilia-w-sluzbie-kulturkampfu/

Pilaster to jeden z największych debili z jakimi w internecie akurat dyskutowałem i jego obliczenia akurat są warte tyle, ile gówno mojego kota.

Gość raz wziął jakiś indeks korupcji, w których był wynik Rosji 32.0 i z tego wywnioskował, że faktyczny budżet militarny Rosji to ~20 mld, bo trzeba pomnożyć jej faktyczny budżet przez 0,32, bo reszta pieniędzy jest marnotrawiona przez korupcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś lekarzem? Coś w to wątpię, bo widzę u Ciebie pewne braki

 

cieszy mnie, że masz wątpliwości, bo ja nie mam najmniejszych, choć powinno być na odwrót

 

 

3 ksieza z kleru to jest, mam wrazenie, obraz jakichs 10 najgorszych w polsce kaplanow ever. Skomasowanych w 3 osobach.

 

jak idziesz do spowiedzi, to dyskutujesz z księdzem o całym swoim życiu, czy ograniczasz się do wyznania grzechów ?

 

skąd zatem pretensje do filmu, że urządza Kościołowi spowiedź, na którą jego samego nie stać, bo się bezczelnie przyzwyczaił, że to on jest od spowiadania, a nie od wyznawania grzechów własnych ?

 

Problem z kasa nalezy do rzadkosci

 

Komisja Majątkowa, przejmowanie ogromnych połaci ziemi za przysłowiową złotówkę, w zmowie z politykami wyższego czy niższego szczebla, szemrane finanse Caritasu, ukradziona kasa na Stocznię, afera Stella Maris...

 

 

Problem pedofilii to absolutny margines.

 

 

nie rozumiesz, że nie chodzi o księżowskie przewiny, bo nikt, poza dewotami, nie uważał ich za niezdolnych do takich preferencji, ale o to, jak Kościół tuszował i zamiatał pod dywan te przypadki ?

 

i o to, że nigdy sie z tego nie oczyścił, nigdy nie przeprosił ?

 

poza tym, dopóki ta finansowe i pedofilskie afery nie ujrzały światła dziennego, Kościół poruszał się pół metra nad ziemią i sugerował, że sutanna dowodzi boskości.

 

jak wyszły na jaw afery, to Kościół nagle zaklina się na wszystkie świętości, że składa się ze "zwykłych ludzi", którzy "mają prawo do błędu"

 

i to też jest irytujące, nawet bardziej niż to, że kler jest zlepkiem  bezideowych zarobasów, wysłanych "na księdza" przez rodzinę, zeby chociaż jedno dziecko w rodzinie miało pracę, że są księża zataczający się od procentów, że majstrują dzieci parafiankom, że na 10 tłustych jak beka księzy przypada jeden chudy. To naprawdę wzbudza tylko śmiech.

 

ale przekręty na kasę, arogancja z ambony i pedofilia sprawiają, że ten śmiech zamienia się w gniew.

 

a ty się temu gniewowi i "hejtowi" dziwisz ? Na jakim świecie ty żyjesz ?

 

Kościół od zawsze jest w tym kraju na specjalnych prawach, nie płaci podatków, ma rozmaite preferencje, dopieszcza radykalną prawicę, unika zajmowania stanowiska wobec trudnych problemów społecznych, a jednocześnie nadal nie brakuje mu arogancji w pouczaniu, moralizowaniu, dzieleniu na lepszych i gorszych, więc nie dziw się, że wielu pouczanych, moralizowanych i dzielonych znajduje pewną schadenfreude w widoku Kościoła, któremu ktoś sprawia manto, na które zresztę zasługuje, jak nikt inny w tym nieszczęsnym kraju.

 

na moje oko, nie dostrzegając faktów, zachowujesz się jak pierwszy naiwny albo fanatyczny dewot.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak idziesz do spowiedzi, to dyskutujesz z księdzem o całym swoim życiu, czy ograniczasz się do wyznania grzechów ?

 

Mam to szczęście, że mój spowiednik jest przy okazji moim kierownikiem duchowym, więc głównie dyskutuję o swoim życiu.

 

 

 

Komisja Majątkowa, przejmowanie ogromnych połaci ziemi za przysłowiową złotówkę, w zmowie z politykami wyższego czy niższego szczebla, szemrane finanse Caritasu, ukradziona kasa na Stocznię, afera Stella Maris...

 

Fałszywe oskarżenia pozbawione dowodów. Może to Ty za to wszystko odpowiadasz?:)

 

 

 

i o to, że nigdy sie z tego nie oczyścił, nigdy nie przeprosił ?

 

A to jest już zwykłe kłamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi jeden film, gdzie nieuzasadnione nagromadzenie patologii odbyło się z korzyścią dla sztuki.

 

Wesele, Drogówka, Dom Zły

 

 

Najchętniej oglądanym filmem w 2017 był Botoks

W 2016 Pitbull. Niebezpieczne Kobiety

W 2015 Listy do M 2

Sam sobie odpowiedz na swoje pytanie.

 

Rozumiem, że już wiesz, że Kler będzie miał rekord i dlatego porównujesz do tych a nie innych z top10.

 

 

 

Skoro już od dawna na forum panuje przeświadczenie, że advanced stats > eye test, to może przeczytanie 15 recenzji różnych krytyków filmowych i opisu fabuły > obejrzenie filmu?

 

To tak jak na forum piszę sprawdzam i proszę o te 15 recenzji w których jest napisane to co piszesz o tym filmie. Tylko takich gdzie autor obejrzał film poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesele, Drogówka, Dom Zły

Muszę chyba w końcu obejrzeć te arcydzieła...

 

 

 

Rozumiem, że już wiesz, że Kler będzie miał rekord i dlatego porównujesz do tych a nie innych z top10.

 

A z czym mam porównywać? Z Panem Tadeuszem, Quo Vadis i Ogniem i Mieczem, które wyrobiły frekwencje, bo wszystkie szkoły obowiązkowo na to chodziły? Porównuję z najlepszymi filmami ostatnich lat. Mogę dodać do poprzedniej listy jeszcze Shreka Trzeciego, Gwiezdne Wojny, Listy do M 2 i Avatara, gdzie tak naprawdę wszyscy chcieli zobaczyć, jak wygląda film w 3D.

 

 

 

To tak jak na forum piszę sprawdzam i proszę o te 15 recenzji w których jest napisane to co piszesz o tym filmie. Tylko takich gdzie autor obejrzał film poproszę.

A w którym ja miejscu napisałem, że przeczytałem 15 recenzji, w których jest napisane, to co piszę o filmie.

 

Napisałem, że przeczytałem 15 recenzji tego filmu ( około ) na podstawie których wyrobiłem sobie o nim zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A w którym ja miejscu napisałem, że przeczytałem 15 recenzji, w których jest napisane, to co piszę o filmie.

 

Napisałem, że przeczytałem 15 recenzji tego filmu ( około ) na podstawie których wyrobiłem sobie o nim zdanie.

To podaj mi te 15 recenzji na podstawie których wyrobiłeś sobie o nim zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak idziesz do spowiedzi, to dyskutujesz z księdzem o całym swoim życiu, czy ograniczasz się do wyznania grzechów ?

 

Jako osoba już całkiem 'niewierząca' przed ślubem miałem najlepszą spowiedź w swoim życiu (inna kwestia to że za wiele ich nie było). Jakoś 10-20% było przeznaczone na 'wyznanie grzechów'.

 

Może jakbym wcześniej miewał takie spowiedzi to dziś nie byłbym całkiem niewierzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna tak jest? To ateiści oczekują od księży nadludzkich mocy. Co samo w sobie jest mega zabawne.

Wierzący też oczekują, a te oczekiwania nie są przypadkowe.

Jak kot chce zareklamowac swoją siłe staje bokiem i się puszy, jest dzięki temu większy co oddziaływuje na podświadomość ewentualnego przeciwnika.

Spójrzmy teraz na kościoły z ich strzelistymi wieżami, na ubiory biskupów, na czapki robiące z nich dwumetrowców,

To wszystko ma wpłynac na podświadomosc człowieka, dodać autorytetu i siły.

Jak miał się czuć chłop z drewnianej chaty w obliczu "domu bożego" wysokiego na czesto i 100 metrów.

Ten trick wspaniale działał przez stulecia.

I to jest oczywiste jak sie przyjmie do wiadomosci ze wolna wola to złudzenie, ze ona jeśli jest wolna to tylko na poziomie podświadomosci a nie swiadomości.

 

Ostatnio trick działa słabiej bo wieżowce bywaja wyższe niż kościoły, a napakowani prawdziwi dwumetrowcy robią większe wrażenie niż dwumetrowcy dzięki mitrze.

I odwrót od kościoła bierze się równiez z tego, że zmalał strach przed jego wielkoscią i potęgą, podświadomoć coraz częsciej miewa innych idoli i nie ma już takiego szacunku wobec kościoła jak kiedyś

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to szczęście, że mój spowiednik jest przy okazji moim kierownikiem duchowym, więc głównie dyskutuję o swoim życiu.

 

 

a kto jest kierownikiem twojego kierownika ?

 

 

 

 

 

Fałszywe oskarżenia pozbawione dowodów. Może to Ty za to wszystko odpowiadasz? :smile:

 

 

A to jest już zwykłe kłamstwo.

 

skoro oskarżenia wobec Kościoła są "fałszywe", to dlaczego "kłamstwem' nazywasz opinię,że KOściół "nigdy się z nich nie oczyścił i nie przeprosił" ?

 

 

Jako osoba już całkiem 'niewierząca' przed ślubem miałem najlepszą spowiedź w swoim życiu (inna kwestia to że za wiele ich nie było). Jakoś 10-20% było przeznaczone na 'wyznanie grzechów'.

 

Może jakbym wcześniej miewał takie spowiedzi to dziś nie byłbym całkiem niewierzący.

 

ależ ty już jesteś wierzący !

 

tyle, że nie wierzysz w Boga, lecz w Kościół

 

To ateiści oczekują od księży nadludzkich mocy.

 

tacy z nich ateiści, jak i z ciebie

Napisałem, że przeczytałem 15 recenzji tego filmu ( około ) na podstawie których wyrobiłem sobie o nim zdanie.

 

tak z czystej ciekawości...

 

zycie ustawia ci "kierownik duchowy", etykę kształtuje kler, a gusta artystyczne cudze opinie.

 

czy posiadasz w swoim życiu coś, w czym zasługujesz na miano wolnej i odpowiedzialnej za samą siebie jednostki ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ty już jesteś wierzący !

 

tyle, że nie wierzysz w Boga, lecz w Kościół

 

Oczywiscie ze tak i nigdy sie tu z moim marksistowskim podejsciem do religii nie krylem :)

 

Dziejowy stosunek zaslug do win w przypadku KK jest bardzo na plus. Laicyzacja spoleczenstw przynosi tez wiecej szkod niz pozytku.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak i nigdy sie tu z moim marksistowskim podejsciem do religii nie krylem :smile:

 

 

 

przed chwilą pisałes, że jesteś niewierzący

 

 

Dziejowy stosunek zaslug do win w przypadku KK jest bardzo na plus

 

zwłaszcza dla Kościoła

 

 

 Laicyzacja spoleczenstw przynosi tez wiecej szkod niz pozytku.

 

 

zwłaszcza Kościołowi

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.