Skocz do zawartości

Sezon 2006/07: Plotki i transfery


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

zostały nie całe 4h. ale zgadzam się. Bibby to za słaby zawodnik ja na Cavs. Jeżeli chcemy żeby Cavs do czegoś doszli to trzeba zadbać też o Lebrona, a Lebron najlepiej będzie się uczył jeżeli drużyna bedzie dobra. Zgadzam się również z Hirkiem. Nikt na PG nie jest nam za bardzo potrzebny. Mamy Daniela. MOże jest młody ale jak bedzie dostawał szanse bedzie się uczył i co za tym idzie lepiej grał. A jeżeli będzie miał kontuzje to może go zastąpić Snow. Chociaż można zrobić taki Trade zeby pozyskać za małe pieniądze+Snow kogoś od niego lepszego ale gorszego od Daniela żeby była lepsza ławka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam mieszane uczucia :) Gdyby poszedł po jakiejś w miarę dobrej cenie to bardzo chętnie widziałbym go w naszym składzie :) Ale oddawanie Goodena, które wchodziło w grę, dawało dużo do myślenia i w takim wypadku, Ferry dobrze postąpił, że pozostawił skład w takim stanie w jakim był :)

 

Hirek jak tak dobrze ci idzie modlenie się to dołącz do mniew intencji podpisania Pippena 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy teraz cavs nie chca puscic goodena, ktory od 5 lat nie zlapal pozomu do jakiego byl predysponowany od poczatku kariery za jednego z najlepszych clutch playerow ligi.

Clutch player i Bibby spoko z tym że jak nadejdzie ten clutch to i tak piłke dostanie LeBron i tak cokolwiek by się nie działo. Z tym że nie przesadzaj z Goodenem, patrząc na to jak gra na parkieice to prezentuje się naprawde solidnie, dobre zastawienie i niezła obrona, manewry w ataku. Statystyki też są ok biorąc pod uwagę że jest może 3-4 strzelbą zespołu(ilość rzutów) a mimo to ma te swoje 12 pkt a do tego 9 zbiórek i moim zdaniem nie ma czego więcej od niego oczekiwać oprócz odrobiny stabilności.

 

i jesli podstawowy center tegoz zespolu rzuca na skut 44 procent, to czego mozna oczekiwac od ich szalonego guarda.

Biorac pod uwagę że Miller gra więcej na dystansie niż pod koszem i to z daleka zdobywa punkty to powiedziałbym że czegoś podobnego, może troszkę gorszego.

 

rzeba tez zwrocic uwage ze na wschodzie jest malo zespolow z dwojka super strzelb na pozycji G, a to raczej hughes bedzie kryl najlepszych scorerow przeciwnikow. klopot moze byc tylko z Pistons, ale z nimi to klopot jest na kazdej pozycji, gdyz u nich wszedzie jest mocno obsadzone pozycje.

Drużyn z takim frontcourtem jak Cavs na Wschodzie też jest mało, a jak dobrze pamietam to to jest decydujący czynnik do mistrzostwa.

 

Jednym slowem gdybym mial w swoim zespole najwieksza luke na PG i mial tracic w zamian gracza, ktory hamuje rozwoj jego zmiennika to bylbym na tak dla Bibby'ego w Cavs

To będzie wymienił stryjek siekierkie na kijek bo jakaś lekka kontuzja i Cavs mają lipę na PF/C gdzie nie ma nikogo klasowego kto móglby wejśc i tak jest luka i tak, jest Marshall i Pollard. Na pg natomiast ciągle rozwijający się Gibson oraz często grę prowadzą James czy Hughes.

 

No a ja mam mieszane uczucia Smile Gdyby poszedł po jakiejś w miarę dobrej cenie to bardzo chętnie widziałbym go w naszym składzie Smile Ale oddawanie Goodena, które wchodziło w grę, dawało dużo do myślenia i w takim wypadku, Ferry dobrze postąpił, że pozostawił skład w takim stanie w jakim był Smile

 

Hirek jak tak dobrze ci idzie modlenie się to dołącz do mniew intencji podpisania Pippena Cool
[/quote:5taj7wvm]

:lol: Stary to ty nie wiesz że Hirek wpłaca na radio? Mówi intencje i wszyscy babcie walą zdrowaśki. ;) Takze lepiej sam wpłać bo prowizje weźmie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

rzeba tez zwrocic uwage ze na wschodzie jest malo zespolow z dwojka super strzelb na pozycji G, a to raczej hughes bedzie kryl najlepszych scorerow przeciwnikow. klopot moze byc tylko z Pistons, ale z nimi to klopot jest na kazdej pozycji, gdyz u nich wszedzie jest mocno obsadzone pozycje.

 

Drużyn z takim frontcourtem jak Cavs na Wschodzie też jest mało, a jak dobrze pamietam to to jest decydujący czynnik do mistrzostwa.

To mnie troche hmm rozmsieszylo. ja wiem ze Ilgauskas to były all-star (przypadek), ale imo to jesli Cavs chca budowac mistrzowski zespol na duecie podkoszowym Gooden- Ilgauskas (Brazylijczyk gdy Ci dwaj sa zdrowi wchodzi z lawki) to troche to smieszne. Ilgauskas to gorsza wersja Brada Millera, o ktorrym w tym sezonie duzo sie mowi, ale raczej negatywnie. Gooden to jak mowilem, gracz strasznie chimeryczny i nie przeskoczy pewnego pozomu, choc tak mozecie z niego robic Kwamego Browna Cavaliers.

Cytat:

Jednym slowem gdybym mial w swoim zespole najwieksza luke na PG i mial tracic w zamian gracza, ktory hamuje rozwoj jego zmiennika to bylbym na tak dla Bibby'ego w Cavs

 

To będzie wymienił stryjek siekierkie na kijek bo jakaś lekka kontuzja i Cavs mają lipę na PF/C gdzie nie ma nikogo klasowego kto móglby wejśc i tak jest luka i tak, jest Marshall i Pollard.

Z Goodenem, ktory by mial pojsc za Bibby'ego, ale bez Ilgauskasa tej nocy Cavs pokazali ile jest wart ich frontcourt gdy Varejao nie ma dnia( apmietajmy ze to dopiero mlody graczi wahania formy moga mu sie zdarzać). Ben Wallace, ktory tytanem ofensyw nie jest pokazal miejsce w szeregu Goodenowi i calemu frontowi Cavs ( a trzeba pamietac ze malo jest zespolow na wschodzie z takim frontem jak Cavs :roll:).

 

Ale coż sprawa upadla i Cavs beda grali bez Mike'a, czy to dobrze czy nie to juz kazdy ma swoje zdanie, ale w tym składzie cavs nie przeskocza pewnego pulapu i tym pulapem jest na chwila obecna 2 runda na słabym wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba w końcu nikt do nas nie przeszedł. chyba zę sie w myle bo poszłem spać o 11 czyli została jeszzce godzina ale należy dodać ze sam nowy york jest 10 godz do tyłu a co dopiero los angeles. ( z tego co wiem to u nich północ mineła ok 15 naszego czasu. wiec wszystko mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Goodenem, ktory by mial pojsc za Bibby'ego, ale bez Ilgauskasa tej nocy Cavs pokazali ile jest wart ich frontcourt gdy Varejao nie ma dnia( apmietajmy ze to dopiero mlody graczi wahania formy moga mu sie zdarzać). Ben Wallace, ktory tytanem ofensyw nie jest pokazal miejsce w szeregu Goodenowi i calemu frontowi Cavs ( a trzeba pamietac ze malo jest zespolow na wschodzie z takim frontem jak Cavs Rolling Eyes).

No cóz to pokaz mi te powiedzmy 5 zespołow z lepszym frontem niż Cavs(Good-Varejao-Z) żebym nie mógł powiedzieć że są w czołówce a w środku.

Sam dobrze wspomniałeś Cavs grali bez BigZ, była 8 graczy do gry w w drugą noc z rzędu, jest to wykończenie fizyczne(nawet nie chodzi o to ze 2 spotkania co noc to dla nich duzo, ale przelot tu, powrót, przelot tam, oni latali i byli na parkeicie praktycnzie0 Był powrót z Toronto i zaraz mecz z notowanymi Bulls, a przecież mecz z Raps był do ostatnich minut niepewny i Cavaliers sie napocili by go wygrac. Gooden z Bulls zagrał raptem 15 minut, co mogło wynikać miedzy innymi ze zmęczenia bo w środę zagrał aż 37 minut. Mecz nie oglądałem więc nie wiem jak to tam widać z perspektywy parkietu, ale tutaj w statach niema napewno żadnej tragedii jak na taki stan gry. Jak widziałeś mecz to powiedz jak wyglądało krycie tego Bena i czy naprawde Gooden jest tutaj az tak winny skoro grał kwadrans.

Poza tym nie wiem dlaczego Varejao jest młody a Gooden stary jak dzieli ich raptem rok i 4 dni róznicy. Kolejny raz też odwołąm się do ogółu formy obu panów czyli znowu statystyki, bo w sumie nie bardzo widze czym innym mógłbym Cię przekonać ze względu na podobną obronę, Gooden nadrabia manewrami podkoszowymi ale do zaangażownanie Brazyliczyka to wyrównuje więc skupmy się na liczbach. Vareajao gra ok.4-5 krócej, ale jego osiągi i tak by nie podeszły pod te Drewa gdyby

dostał troche wiecej. Na chwilę obecną nie ma wątpliwości kto jest lepszy.

 

Ale coż sprawa upadla i Cavs beda grali bez Mike'a, czy to dobrze czy nie to juz kazdy ma swoje zdanie, ale w tym składzie cavs nie przeskocza pewnego pulapu i tym pulapem jest na chwila obecna 2 runda na słabym wschodzie.

We'll see. ;]

 

no i chyba w końcu nikt do nas nie przeszedł. chyba zę sie w myle bo poszłem spać o 11 czyli została jeszzce godzina ale należy dodać ze sam nowy york jest 10 godz do tyłu a co dopiero los angeles. ( z tego co wiem to u nich północ mineła ok 15 naszego czasu. wiec wszystko mozliwe

Zawsze mozna spradzić po wstaniu, pisza na niemlaże wszystkich serwiasach, zanim się napisze. To i pomyśleć zanim się doda posta że Bibby jest za słąby do Cavs co jest kompletna bzudą.

Witamy na forum i no offence.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż transferów nowych nie było teraz i może nawet lepiej :) Gibson sie rozkręca i nabiera doświadczenia, Gooden i Variat jak dla mnie to podstawa naszej defensywy!! Ale na dłuższą metę na lato będzie trzeba kogoś przymierzyć!! dużo ciekawych zawodników będzie free więc trzeba będzie się zakręcić kolo nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.