Skocz do zawartości

Pytania intymne


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Przepraszam z góry, że odkopuję taki temat, który cieszy się złą sławą, aczkolwiek mam jedno pytanie, które jest w dużym stopniu intymne.

Mianowicie lekarz na SORZE (zgłosiłem się tam na CITO) wykrył u mnie torbiel na jądrze. Nie jest ona groźna (6 mm średnicy) i powiedział mi, że takich rzeczy się nie leczy tylko należy je obserwować Jednak moje pytanie dotyczy PRZYCZYNY powstawania torbieli. Czy to jest pojawianie się samoistne "bez wpływu" człowieka, czy też np. poprzez złą dietę czy niewłaściwy tryb życia niejako można temu "pomóc".

Nie szukam tu specjalistycznych porad, ponieważ wiem, że takich rzeczy dowiem się od urologa, aczkolwiek widziałem m.in. 2 posty RappaRa, w których wspominał, że studiuję medycynę więc może są tu osoby, które coś o tym wiedzą.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Tak wiem, że porady zdrowotne w internecie prowadzą w większości do raka odbytu ;-). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 lata później...
W dniu 2.02.2015 o 20:10, RappaR napisał(a):

Skoro już wszystkich przekonałem do wejścia do tego tematu mam pytanie - rozciąłem sobie po wargę na samym środku dolnej części(nie pamiętam jak) i już 3 tydzień nie goi się, albo robi się strup, który i tak krwawi. Ma ktoś pojęcie jak to zagoić?

Powstrzymać się od seksu oralnego i do Trzech Króli się zagoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, matek napisał(a):

Ten człowiek serio ma 50-60 lat?

Ktoś potwierdzi?

Nie wydaje mi się, raczej dużo młodszy.,Pisał niedawno że studiuje medycynę,.Z tego co wiem to te studia trwają dwa lata dłużej niż w US, ale nie aż tak długo żeby studiować do 50-60 lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.