Skocz do zawartości

Sezon 2006/07 Jazz


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

sezon w pełni,toczą sie jak widze ostre debaty co do tego kto powinien zagrać w teamie rokie.ja co do Milsapa nie mam wątpliwości że powinien wystąpić w tym meczu.samo to że debiutant mało znany dostaje takie szanse u Sloana muwi samo za siebie.mamy kilku dobrych silnych skrzydłowych,a brak dobrego w defensywie centra.Hoffa to zawód,Colins gra jak gra i lepiej pewno nie będzie. wydaje sie że ciekawym wzmocnieniem byłby Hunter z 76,o ile udało by sie go ściągnoć.problemy kadrowe są tez na dwujce. ajj.. jak by teraz sie przydał R. Bell. moze z czasem rozwinie sie Brewer,ale to pewnie jeszcze potrwa.chłopak ma potencjał,ale musi jeszcze wiele poprawić by zaistnieć w NBA.a moze skusić sie na Wellsa?chba byłby przydatniejszy od Giry?choć zutu za 3 nie ma wcale.mam nadzieje ze szybko sie skończy sprawa wytransferowania AK.fakt,gość jest przepłacony,ale kto temu winien?nasm klub niestety.. gość jest wart ok 7-9 baniek rocznie,ale oni przesadzili i chłopokowi troche sie w głowie poprzestawiało.ten sezon będzie dlaniego kiepski.nawet na nagrody za grę defensywną nie ma co chyba liczyć bo i tu obniżył loty.ale myślę że pokaże jeszcze że stać go na wiele. punktowo nie musi dawać wiele.wystarczy ok 10-13 pkt,ale jest dobry w innych istotnych i bardzo ważnych elementach i na tym by sie mógł skupić.ogulnie można sie tylko cieszyć z tego jak Jaz graja w tym sezonie.oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie, cała NBA wrze od tego gdzie będzie kończyć sezon Kidd czy Carter, ale warto się zastanowić, czy w Utah nie jest jakiś potrzeby trade. Niby jest bardzo dobrze w SLC, nie patrząc się na kontuzję. Bilans mamy dobry, na co wpływ ma dobra gra. Ale chyba nadal nie jesteśmy uważani za potentatów i głównych faworytów do np finału konferencji, a przecież wszystko wskazuje, że stać nas na to. Z Phoenix 3-0, z SAS 2-1, tylko z Dallas 0-2. Czyli z czołową trójką gra nam się dobrze. Z resztą każdy, choć trochę śledzący poczynania Jazz w tym sezonie dostrzega, że nam lepiej gra się z potentatami niż słabiakami. To jest dobry prognostyk przed PO, które chyba już mamy w kieszeni, choć lepiej nie zapeszać :wink: No własnie, czy ktoś jeszcze jest nam potrzebny? Czy mamy jakieś braki w składzie? Mamy młodych zawodników, no i ewentualne wzmocnienie zabrałoby minuty tym perspektywicznym zawodnikom. Albo my mamy idealny skład, tylko że nie wszystkie umiejętności zostały wydobyte przez Sloana z koszykarzy. Niby Dallas, które no gra świetnie, jest głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa chcę wzmocnić się Najerą lub PJ Brownem. Tak więc my też powinniśmy się zastanowić nad wzmocnieniem, na dopieszczeniem składu, ale chyba żadnemu z fanów Jazz nie chce się niczego zmieniać, póki gramy dobrze, na co trochę czekaliśmy... Chociaż ciężko byłoby znaleźć kogoś pasującego do naszego składu, tym bardziej, że zależałoby nam najbardziej nadobrym w defensywie środkowym, co nie jest łatwym wyczynem. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

troche wolnego czasu,więc można coś nastukać na forum;). chłopaki wreszcie weszli do play off,ale po obecnej dysopzycji poszczegulnych graczy cięszko będzie coś zwojować.bo tylko Okur,Boozer,D-Will,Harp,Gira(wreszcie!) i Fisher prezętują forme na play off.niestyty mamy wielką dziurę pod koszem w obronie,oraz trochę krótką ławkę,bo do wymienionych graczy można jedynie dołożyć AK i Millsapa,a to za mało. pniżej swoich i tak nie wielkich umiejętności gra Collins i Hoffa, który chyba opuści Jazz po tym sezonie.nie wiele pożytku bedzie z Brewera,bo Sloan nie kożysta z niego za wiele w sezonie,wiec brak mu ogrania i wielce wątpliwe by nagle teraz dostał szansę.martwi dalej słaba gra ruskiego,ale choć w obronie sobie jeszcze jakoś radzi,a w grach posezonowych będzie defensywa bardzo istotna.trochę boję sie ile wytrzyma Fisher,bo czasem widać że gość jest już zmęczony i latka nie te. do pozytywów należy zaliczyć ustabilizowaną formę Okura i Booza,oraz coraz lepszą grę Giry w końcówce sezonu.ciekaw jestem potyczki z Houston i jak zaprezentuje sie Utah w play off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyścig o przewagę własnego parkietu trwa dalej. Rokets 50-29 Jazz 49-30. Było ostatnio bardzo źle i Utah przegrywała z każdym możliwym cieniasem.. a gdy przyszło sie zmierzyć z najlepszym potencjalnie zespołem nagle wygrali. Można mówić wprawdzie kim są Jose Juan Barea np (zdobył c.h.=16 punktów) ale to i tak sukces, bo Irk i spółka jednak sporo pograli.

W tej sytuacji nie jest najgorzej, bo licząć optymistycznie zostały Jazz 3 mecze rpzed własną publicznoscią. Nawet przegrywając z Phoenix i ogrywając Portland i na koniec właśnie Houston jest duża szansa na identyczny bilans obydwu zespołów co dało by promocję jazz 3-1.

 

W planie nie możemy więc przegrac meczu z Rockets, którzy powinni przegrać z Suns. Z drugiej strony Suns mogą osczędzać Nasha i Amare na playoffs. Gdyby jeszcze dziś Szrszenie z Oklahomy zrobiły małą niespodziankę i ich ograli (Rockets) to sprawa była by dla Jazzmanów znacznie prostsza.

Bardzo dziwny kalendarz mają w tym sezonie Houston i Utah ostatnio grają cały czas z tymi samymi zaespołami. Zresztą co ciekawe pierwszy mecz sezonu obydwa teamy rozegrały miedzy sobą i ostatnio również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki błyszczą formą przed play off..aż sie boję co to będzie. podstawowi graczę mają spory regres,ale nie ma się co dziwić gdy przez cały sezon graja po 35-40 min w 8-9 a ławka liczy 12 zawodników.dlaczego tak mało grywał Hoffa?bo Collins jest w bardzo słabej dyspozycji,więc trzeba próbować innycha tu gośc dostaje po kilka minut co 3-4 mecze dlaczego nie dostawał szansy pokazania sie Brewer?bo jak widać chłopak ma papiery na granie,jest przyzwoitym obrońcą,a takich właśnie brakuje w Jazz, tymbardziej że kontuzjowani są zawodnicy z jego pozycji.nie próbuje sie jakos rozwiązać sprawy AK. i tak naprawde nie wiadomo co z tym fantem zrobić ( mam nadzieje że nie załatwią tego tak jak z Arroyo) moje zdanie jest takie że bez tego gościa wiele nie ugrają.może nie jest super strzelbą,ale ma takie umiejętności kturych brakuje innym i znakomicie uzupełnia czołowych strzelców Jazzmenów.mam tylko nadzieje że podobnie jak w przypadku Boozera skończy sie na dziennikarskich plotkach,a Andriej odzyska choć spora częśc swojej normalnej formy w play off.

 

sporym problemem w Utah jest utrzymanie dobrej dyspozycji na gry posezonowe.oni zawsze mieli kłopoty z wygrywaniem w Play off.nawet za najlepszych czasów przez sezon regularny szli jak burza a potem bywało już gorzej.niestety jak juz pisałem podstawowi zawodnicy są wyeksploatowani,a gotowych do gry w play off z ławki jest 3-4 graczy.

 

 

 

Mod temat playoffowy znajduje się w dziale NBA na forum > http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=2901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.