Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawie jednak, jak wyglądałby oceny, gdyby Oladipo swoje dunki wykonywał w pierwszym podejściu? Bo jednak, co by nie mówić, to jak udaje się za drugim czy trzecim razem, to efekt nie jest już taki, jak powinien. Bo dunki Oladipo nie były wcale jakoś gorsze, ale widać było, że chłopakowi zabrakło po prostu centymetrów. Co nie zmienia faktu, że ten LaVine zrobił coś, do czego te konkursy powinny zmierzać.

 

Ktoś pytał, skąd w danym miejscu stacja z pięcioma piłkami za 2 pkt? O ile mi wiadomo, to każdy z zawodników mógł wybrać sobie miejsce, które uważał za najlepsze dla siebie.

 

Dwa pierwsze konkursy powinni sobie w ogóle darować, a przynajmniej nie w tej formie. A tak w ogóle, to czy są jeszcze na tym świecie osoby, które emocjonują się All-Star Weekendem? :peaceful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak. ;) W tym roku przy 3pt jak najbardziej, bo było 3 pewniaków i dla mnie Irving jako czarny koń.

 

Slam Dunk niestety bez emocji jeśli chodzi o rywalizację. Lavine kosmos. Szkoda, że nie było innych czołowych dunkerów - Derozan, Ross, Wall, bo podejrzewam, że byśmy mieli jeden z najlepszych konkursów ever. A tak tylko prawdopodobnie najlepszy zestaw dunków od 1 zawodnika ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dla mnie najlepszy był dunk za plecami, technicznie jest on o wiele trudniejszy niż pomiędzy nogami. Na dodatek był perfekcyjnie wykonany.

Zabawni byli komentatorzy, którzy bredzili coś o 540 Oladipo.

 

Chętnie zobaczył bym wsad, który wyglądałby jak skrzyzowanie 360 Oladipo, ale z wykonczeniem tomahawk.

 

coś jak te reversy Kobego, tylko po drodze zrobić 360, ciekawe czy LaVine dałby radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak. ;) W tym roku przy 3pt jak najbardziej, bo było 3 pewniaków i dla mnie Irving jako czarny koń.

 

Slam Dunk niestety bez emocji jeśli chodzi o rywalizację. Lavine kosmos. Szkoda, że nie było innych czołowych dunkerów - Derozan, Ross, Wall, bo podejrzewam, że byśmy mieli jeden z najlepszych konkursów ever. A tak tylko prawdopodobnie najlepszy zestaw dunków od 1 zawodnika ever.

vince carter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavine imo bez szalu , wszystkie paki z jednej nogi na jedno kpyto :) tylko raz pilka z tej strony innym razem z drugiej :) . jameswhite pokazal jak sie robi paki z jednej nogi i z jakiej odleglosci .efekt lotu u lavine wlasnie wynika z wykorzystania jednej nogi do wyskoku. Zrobieniev BTL z dwutaktu jest zdecydowanie latwiejsze niz z naskoku co wymaga o wiele lepszej koordynacji.(j-poor , smoove czy mason(nie plumlee hehe) to sie musieli usmiechc przy tych jego pakach.) Szkoda oladipo kilka cali wiecej do verticala i by zniszczyl lavina ktory imo nie zrobil nic naprawde zajebistego czy trudnego. 

Najbardziej mnie wqrwiaja  te wszystkie ciecie ktore wystepuja w SDC i robia jakies  smieszne paki ( w tym roku antek )ktore kazdy z nas by zrobil lepiej na obnizonym koszu . Zero kreatywnosci i przygotowania bo po co. skoro cel jest inny .  Jedynym powodem wystepow tych pajacow jest PR. Agent kazdego z tych przyglupow pewnie im doradza : wez udzial w sdc , nie musisz sie przygotowywac wystarczy ze twoje nazwisko bedzie wymieniane podczas All star week. PR jest ??? jest. Qrwa

Mason plummle przeskakujacy typa i sie na nim podpierajacy - zenada. wogole to plumlee chyba nie wie ale przeskakiwanie kogos jest fajne jesli robi to ktos niski a nie kloc ok 210cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuthin fancy, podobajo mi sie wasze opinie 'jakby oladipo' - koleś był sooooo faaaaar awaaaay od skończenia tych swoich trudnych prób [ta z narzutem i pompką na przykład - stawiam że nigdy w życiu nawet na treningu tego nie zrobił]

 

btw te ich próby z odbiciem od krawędzy tablicy czy konstrukcji to straszny żal w stosunku do tego co G Green kiedyś zrobił

 

 

LaVine świetne warunki, świetny hangTime ale koniec końców robi 4 wsady na jedno kopyto - słabo, bo wydaje się że potencjał jest a może to tylko potencjał

 

btw pozdro dla chłopaków z rutracker za zuploadowanie jakiegoś shitu z ViaSportHD czy coś takiego - angielska scieżka dźwiękowa to nie wiem kto to komentował, filipińczycy jacyś czy tajlandczycy czy ki c***? niby mówili po angielsku, z prawie native akcentem by momentami płynnie przechodzić w jakiś inny huj-wie-jaki język, który brzmiał trochę jak arabski, ale często dało się wychwycić pojedyncze hiszpańskie słowa [stąd moje podejrzenie o Filipńczyków]. Ta sprawa naprawdę mnie frapuje, bo oczekiwałem błyskotliwych uwag Sir Chairlesa, także jakby ktoś wiedział kto to komentował to dajcie znaka.

 

btw trójki nawet spoko, Stefek dał radę, Broda kiepsko niestety

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw +1 co to była za wersja to nie ogarniam.

 

vince carter

 

Wiadomo, ciężko z tym polemizować. Chociaż ja osobiście wyżej stawiam jednak J. Richa. Vince miał jak dla mnie 2 meh dunki w tym konkursie - łokieć i ten prawie z FT line. Ten zza linii końcowej też szału nie robił.

 

Sorry, ale komentarze, że Lavine nie zrobił nic trudnego to żenada. To, że typ wyglądał jakby dla niego to był banał, to nie znaczy, że to były proste dunki. Idealnie wykonane, hangtime, siła, piłka była wsadzana, a nie jak Oladipo ledwo, ledwo z zahaczeniem o obręcz. Wszystkie 4 na kosmicznym poziomie. A że podobne? Bywa. ;) Na tą konkurencję starczyło z ogromnym zapasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw +1 co to była za wersja to nie ogarniam.

 

 

Wiadomo, ciężko z tym polemizować. Chociaż ja osobiście wyżej stawiam jednak J. Richa. Vince miał jak dla mnie 2 meh dunki w tym konkursie - łokieć i ten prawie z FT line. Ten zza linii końcowej też szału nie robił.

 

Sorry, ale komentarze, że Lavine nie zrobił nic trudnego to żenada. To, że typ wyglądał jakby dla niego to był banał, to nie znaczy, że to były proste dunki. Idealnie wykonane, hangtime, siła, piłka była wsadzana, a nie jak Oladipo ledwo, ledwo z zahaczeniem o obręcz. Wszystkie 4 na kosmicznym poziomie. A że podobne? Bywa. ;) Na tą konkurencję starczyło z ogromnym zapasem.

 

Zgadzam sie Panie kolego.

Sam na nizszym koszu potrafiłem zapi*****ić takie wsady jakich Plumlee nigdy nie uświadczył i wiem conieco o trudności wsadów:D 

Jak sie samemu próbuje to się wie co jest łatwiejsze a co trudniejsze :D

Dodatkowo kwestia estetyki też na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie Panie kolego.

Sam na nizszym koszu potrafiłem zapi*****ić takie wsady jakich Plumlee nigdy nie uświadczył i wiem conieco o trudności wsadów:D 

 

Kosz metr od ziemi jest do wywalania śmieci a nie kręcenia 360 between the legs up to the ass with no look pass jam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw pozdro dla chłopaków z rutracker za zuploadowanie jakiegoś shitu z ViaSportHD czy coś takiego - angielska scieżka dźwiękowa to nie wiem kto to komentował, filipińczycy jacyś czy tajlandczycy czy ki c***? niby mówili po angielsku, z prawie native akcentem by momentami płynnie przechodzić w jakiś inny huj-wie-jaki język, który brzmiał trochę jak arabski, ale często dało się wychwycić pojedyncze hiszpańskie słowa [stąd moje podejrzenie o Filipńczyków]. Ta sprawa naprawdę mnie frapuje, bo oczekiwałem błyskotliwych uwag Sir Chairlesa, także jakby ktoś wiedział kto to komentował to dajcie znaka.

 

to ten sam pan podobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SDC to pewnie to co zaraz napiszę jest mega głupie, ale to napiszę:-P Z racji, że gro tych wsadów jest ogólnie bez sensu (słaba inwencja graczy +coraz trudniejsza kwestia ogólnie wymyślenia czegoś nowego a zarazem fascynującego) to może kilka miesięcy przed powinny powstawać jakieś prototypy danków wymyślone przez kibiców (oczywiście zatwierdzane byłyby te najlepsze i możliwe do wykonania), następnie zgłaszają się chętni zawodnicy i prócz ogólnie udanych prób jury daje również noty za styl? Po prostu coś jest z tymi konkursami nie tak, Vince chyba wyprzedził konkurencję o minimum 10 lat (może wczorajsze wsady były nawet trudniejsze technicznie, ale dynamika jednak nie ta co u Cartera) i teraz każdy kolejny konkurs jest podświadomie oceniany z tym z 2000 roku. Tak na marginesie to jestem ciekaw jak Vince sprawdziłby się w tych próbach w chwili obecnej, kilka wsadów już w Grizzlies i kilkanaście w Dallas moim zdaniem pokazują, że coś fajnego wciąż mógłby wykonać:-)


Co do SDC to pewnie to co zaraz napiszę jest mega głupie, ale to napiszę:-P Z racji, że gro tych wsadów jest ogólnie bez sensu (słaba inwencja graczy +coraz trudniejsza kwestia ogólnie wymyślenia czegoś nowego a zarazem fascynującego) to może kilka miesięcy przed powinny powstawać jakieś prototypy danków wymyślone przez kibiców (oczywiście zatwierdzane byłyby te najlepsze i możliwe do wykonania), następnie zgłaszają się chętni zawodnicy i prócz ogólnie udanych prób jury daje również noty za styl? Po prostu coś jest z tymi konkursami nie tak, Vince chyba wyprzedził konkurencję o minimum 10 lat (może wczorajsze wsady były nawet trudniejsze technicznie, ale dynamika jednak nie ta co u Cartera) i teraz każdy kolejny konkurs jest podświadomie oceniany z tym z 2000 roku. Tak na marginesie to jestem ciekaw jak Vince sprawdziłby się w tych próbach w chwili obecnej, kilka wsadów już w Grizzlies i kilkanaście w Dallas moim zdaniem pokazują, że coś fajnego wciąż mógłby wykonać:-) Może jakiś oldschoolowy konkurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.