Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem caly mecz Reszta Świata vs USA i musze powiedzieć, ze podobało mi sie. Chlopaki grali i troche serio i troche for fun.Ale swietnie sie to ogladalo, Gobert ruchal wszystkich jak chciał :smile: Do tego latający LaVine. Ogolem naprawde spoko.Licze na to samo dzisiaj na konkursach.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem caly mecz Reszta Świata vs USA i musze powiedzieć, ze podobało mi sie. Chlopaki grali i troche serio i troche for fun.Ale swietnie sie to ogladalo, Gobert ruchal wszystkich jak chciał :smile: Do tego latający LaVine. Ogolem naprawde spoko.Licze na to samo dzisiaj na konkursach.

Tak sie właśnie zastanawiam nad tym całym fun. 

Bo niedość że gra taka sobie to powinni pokazać jak sie bawią koszykówką. A tego mi brakuje. I zastanawia mnie to czy to kwestia 'takich czasów' czy może przestoju w osobowościach w NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Noel zdziwił że w All Star meczu ktoś poważnie traktuje obronę. Ten blok a potem dunk od kosza do kosza.

 

To jest niewiarygodne jak koleś który rok temu był praktycznie nie używanym drewnem a teraz wygląda jak ktoś za rok może być DPOyem. Szkoda że jeszcze w pick and rollu nie zawsze dobrze łapie piłki przez co jego arsenał ofensywny jest ciut ograniczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam sie wszyscy zdziwili włącznie z komentatorami jak w pierwszej połowie Antek zablokował pieknie juz nie pamiętam kogo a następnie lecącego z piłką Plumlee sfaulowac w iście ch**** stylu :)

No a w drugiej połowie to Gobert pojechał po całoście i dziwię się dlaczego nie zostal MVP meczu.

 

Tak jak wyżej ktoś napisał brakuje w tej zabawie prawdziwej zabawy częśc ma dupy pospinane jakby połknęło kij od szczotki.
 

Gdy w jakiejś przerwie pokazali tanczacego z Cheerleaderkami Granta Hilla to przypomniało mi się, że mecz Suns-Rockets komentował własnie on z Webberem i pokazali ich fotę z prawdziwym dream teamem 1992 zrobioną zaraz po lub przed tym jak ich małolaci pokonali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem właśnie złoczać ten mecz na ligpasie, więc wybrałem opcję condensed i okazałe się że ktoś słabo condense to wszystko, bo oglądam jak biegają, a jak już są o krok od zdobycia punktów to znowu oglądam jak biegają...
Po kilku minutach się poddałem i zacząłem fulla łoczać. Pierwsze co mnie rzuciło na kolana to Olejnik i jego ghost beard:

 

xf68i1.png

 

Chwilę po nim prezentowali Mirotica - wyglądali niemal jak bliźniaki... ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, Wojtas

 

edit

I po Wojtasie

 

Drużynowy mixt pierwszy. Szieet

 

edit 2

Hubertowi najbardziej brakuje konkursów z lat młodości, w których wygrywał Larry Nance. A Hirek lubi emocje w konkursie trójek, zwłaszcza rzuty z połowy boiska.  Pijane ludy

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.