Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2014/2015


Daziu

Rekomendowane odpowiedzi

Ten człowiek jest naprawdę przekonany o swej przezajebistości marketingowej. Wcześniej mówił, że chce zmienić team na taki, co to będzie walczył w PO. Zapomniał wspomnieć w którym to roku ma walczyć.

Ludzie już rozpisują wspaniałe lajnapy z Dragicem i złamanym Kobem, z PF Carmelo albo trejdy w stylu Okafora. Coś chyba za bardzo S/uns są utożsamiani ze śmietnikiem tej ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda-czasu większych liter nie dało się już wbić w poście? Trąbi o tym forum od wczoraj w temacie o Trade-Deadline. Proponuję czasem tam zaglądać :smile:

 

jak zaczniesz używać twiterra to zauważysz że kopiując twitty czcionka z automatu taka się kopiuje. A z lenistwa nie chciało mi się zmieniać na mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to podsumować:

Odeszli:
Dragony dwa
IT
Ennis
Plumlee
LAL 1st

Przybyli:

Granger
Knight
Thornton
Salmons
Hamilton
Cleveland '16 1st
Miami '17 1st
Miami '19 1st

 

Niech mnie ktoś poprawi ale Knight, Salmons i Thornton po sezonie kończą kontrakty a Granger ma na poziomie 2m. Więc wynika z tego jasno, że poza wyczyszczeniem szatni McD wyczyścił salary. Pick od Lakers raczej nam nie groził ale czy nie dało się wyciągnąć więcej? I pytanie najważniejsze jeśli Len się połamie kto będzie grał na C? Alec Brown?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Goran postawił nasz FO w sytuacji bez wyjścia, jak widać żaden z zespołów spoza jego listy nie wyszedł z ofertą nie mając pewności że latem go przedłużą. W tej sytuacji nie za bardzo rozumiem sens tego trejdu, czekam na info jakie są protection na tych pickach Miami bo jeśli to jest lotery protected to już lepiej było go zostawić i walczyć o PO. Tym bardziej, że drugi trejd w zasadzie pozbawiał nas 2 pg, których przyjście stanowiło powód frustracji i w konsekwencji odejście Dragica. Ryan zaryzykował z przyszłorocznym pickiem LA - moim zdaniem na chwilę obecną LAL w przyszłym sezonie zgarną pick 6-10, ale oczywiście zdecydują letnie zakupy. Generalnie ten drugi trejd mi się podoba, a z oceną pierwszego wstrzymuję się do poznania ograniczeń wyborów w drafcie. Mam nadzieję, że nie będziemy pluć sobie w brodę oddanie Ennisa.

 

Napiszcie coś o tym Knighcie, bo szczerze pisząc kojarzę go z Finał Four głównie gdzie raczej nie błyszczał. Wydaje się, że rzuca nawet za 3 (bez tego nie ma mowy o graniu z Bledsoe) i nie należy do za bardzo kreatywnych, pytanie co z defensywą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac teraz ze w szatni faktycznie bylo niezbyt ciekawie, skoro Thomas tez polecial. Rano sie strasznie ekscytowalem tym deadline, teraz mniej.

Z drugiej strony, jest ok. Fajnie ze ruchy jakies poszly, lepiej teraz w zaistniałej sytuacji cos dostac za gorana i it niz zostac na lodzie jak Utah z Millsapem/jeffersonem. W pick lakers tak czy siak nie wierzylem. Naprawienie atmoafery w szatni, nie ładowanie sie w zadne kiepskie kontrakty, oby cos z tego wyszlo.

Ja naprawdę chce zobaczyc moje Słońca w finale konfy znowu ; (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Miami 2017 jest top7 protected

Pick Miami 2020 jest unprotected

Nie chce mi sie liczyć ale na nowy sezon mamy 44 mln gwarantowanych kontraktów wiec mozemy w off startować po kogoś.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem o tym, że Suns są o kilka dobrych ruchów od zostania naprawdę drużyną walczącą o coś.. I tak patrząc na trade'y to mam mieszane uczucia..

 

Podpisanie Thomasa latem można określić w kategorii błędu, ale woleli mieć PG na wypadek dezercji Bledsoe.

 

Pierwsza wymiana czyli Granger, Salmons (który ponoć poleci) i Knight z Marshallem za Dragiciów, Ennisa i Plumlee. Oddali trochę więcej niż dostali wg mnie. Knight to mimo wszystko podobna półka do Dragić w grze. A jest młodszy i ma korzystniejszą umowę. Granger to człowiek szpital. Malutką różnicę robi Plumlee, który jest drewnem, ale bez niego jest dziura pod koszem. To co boli bardziej to te wymiany picków. Oddali ewentualny pick od Lakersów w zamian za dwa Miami. Z '17 i ponoć '21. Ten pierwszy raczej nie będzie za wysoko, bo Miami blisko PO się będą trzymać raczej przez te 2 lata. A ten '21 to wielka niewiadoma. Nie powiem, że zły interes, tym bardziej, że Dragić zażądał odejścia tak późno. Wyciągnęli ile się dało.

 

Tylko nie wiem, czy Knight był im potrzebny jak mieli Thomasa na bardzo dobrej umowie. I dlatego tym bardziej nie rozumiem jego trade'u Thomasa. Tym bardziej, że dostali za niego Thorntona i pick Cavs z '16. Nie ma to zbyt wielkiej wartości. Rozumiem, że chciano się go pozbyć, aby znowu nie zrobić problemu z trzema PG, ale ten ruch wg mnie słabo przemyślany. Za mało dostali za Thomasa w mojej opinii. Czy nie można było poczekać do lata i spróbować coś więcej dostać? Thomas z taką umową zawsze byłby atakcyjnym kąskiem dla niektórych.

 

Udało się wyczyścić salary całkiem zgrabnie, ale czy to było priorytetem? Ci, którzy powinni być wymieniani (Green, Morrisowie) nadal zostają w ekipie. Chociaż może jasna rotacja (backcourt to z pewnością Knight i Bledsoe) i przyzwoity rezerwowy PG, który nie ma wielkich ambicji zdobywania punktów, czy dominowania (Marshall) da coś nowego ławce.

 

Hornacek jak to szybko ogarnie to nadal nie wykluczałbym ich z walki o PO, chociaż i tak szans wielkich nie mieli z lokomotywą Thunder. Ale Durant coraz częściej narzeka na nogę, a sam Westbrook ze swoim stylem gry też nie jest niezniszczalny. Nie życzę nikomu źle, ale sprawa PO nadal otwarta wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salmons i Marshall lecą od razu  (ależ on nas musi nienawidzić będąc obciętym drugi raz) a Grangera ma najpierw zobaczyć med stuff i wtedy będzie decyzja. Jak napisałeś Knight jest młodszy, nie gada głupot i poziom będzie trzymał a po sezonie nie zażąda maxa.

Dragic postawił nas pod ścianą, Plumlee pieprzył, że chce odejść od świąt a IT jak tutaj paru kolegów udowodniło był cancerem do tego kochał miec piłkę i się nią z nikim nie dzielić. Żałuje tylko, że nie poleciał 1 z Morrisów.

Co do picków to nie płacze bo i tak na ten Lakers nie mielibyśmy pewnie co liczyć (tak już na chłodno to mówię) a w przyszłym roku na pewno nie będą oni szorować dna ligi.

Pierwszym telefonem McD był telefon do Bucks i wymiana Knight-Dragic. Bucks powiedzieli nie i dlatego rozkręciło się to jak rozkręciło. Gdyby ten cieć dragic siedział cicho być może dostalibyśmy coś więcej. Pytanie czy podpisze on extension z Miami czy ich też nabił w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieję, że poprzez te wymiany Horny da w końcu więcej szans na grę Goodwinowi, Warrenowi i Bullockowi. Jestem ciekaw ich rozwoju i liczę na to, że jak już dostaną więcej minut to je odpowiednio wykorzystają.

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak patrząc obiektywnie Suns zrobili to co musieli zrobić, bo to zespół na wieczny 8-9 seed, więc z trzech pg zrobili dwóch, plus pozyskali 3 picki w zamian za jeden.

 

Zajebiście ciekawy jest ten pick z 2021 Miami - to aż 6 lat w przód, ale podobne sytuacje już były w przyszłości, że właśnie jakieś tam w pipę dalekie latami picki okazywały się niezłymi kąskami vide trejd Otisa Thorpe za pick z Detroit do Vancouver w '97, który w ostateczności okazał się 2 pickiem w drafcie 2003 (mniejsza już o to, że to Darko). Jak się weźmie pod uwagę, że w chwili obecnej Miami nie ma żadnego gracza wielkiego formatu w wieku 20-23 lata, który za 6 lat by wchodził w prime, a kolejne lata Wejda i Bosha nie będą raczej marnowane na przebudowę, to może się okazać, że Suns pozyskali naprawdę świetny pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.