Skocz do zawartości

Sypiemy się czyli kontuzje i co kogo boli.....


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak co roku G.Wallace się połamał, szkoda ze nie przed meczem (jego życiowym) z LAL :wink:

Oj już nie przesadzaj ;). Zyciówkę to miał Caroll, Wallace pare dni wczesniej wykręcił 40 pkt, ze 14 zbiórek, 4 bloki i 6 stealów choć to rzeczywiście dziwne bo przeciwko nam wszyscy ustanawiają rekordy kariery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

New Jersey Nets forward Richard Jefferson will undergo arthroscopic surgery on his right ankle Monday. The team gave no timetable for his return.

 

Gdzieś czytałem ze wypada na min.4 tygodnie.. więc w NJ robi się nieciekawie, tracą swoją trzecią opcję którą mogli wymienić za coś solidnego pod koszem.. a kto weznie połamanego RJ? Jeszcze brakuje teraz foch Cartera i drużyna się posypie :wink: Szkoda mi tylko Kidd-a, bo nie tylko żona go bije, ale w klubie mu się nie układa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego Shaqa nie pamiętam żeby wcześniej w jego przypadku mówiło się, że może opuścić z powodu urazu 4-6 tygodni co równie dobrze może oznaczać, że potrwa to nawet kilka tygodni dłużej :? do bani nie będzie go w meczu z Lakers w święta czyli jak to mówią fani Cavs Lakers powinni mieć wtedy spacerek :wink:

 

trudno wspaniały Wade będzie mógł teraz wszystkim niedowiarkom takim jak ja udowodnić jakim to jest najlepszym graczem, świetnym liderem itd :twisted:

heh sorqi ze tak pzono ale dobiero teraz dokladniej forum wertuje i chyba udowodnil co ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego Shaqa nie pamiętam żeby wcześniej w jego przypadku mówiło się, że może opuścić z powodu urazu 4-6 tygodni co równie dobrze może oznaczać, że potrwa to nawet kilka tygodni dłużej :? do bani nie będzie go w meczu z Lakers w święta czyli jak to mówią fani Cavs Lakers powinni mieć wtedy spacerek :wink:

 

trudno wspaniały Wade będzie mógł teraz wszystkim niedowiarkom takim jak ja udowodnić jakim to jest najlepszym graczem, świetnym liderem itd :twisted:

heh sorqi ze tak pzono ale dobiero teraz dokladniej forum wertuje i chyba udowodnil co ? :D

co racja to racja jak patrzy się na imponujący bilans do którego Wade ich poprowadził po kontuzji Shaqa ręce same składają się do oklasków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego Shaqa nie pamiętam żeby wcześniej w jego przypadku mówiło się, że może opuścić z powodu urazu 4-6 tygodni co równie dobrze może oznaczać, że potrwa to nawet kilka tygodni dłużej :? do bani nie będzie go w meczu z Lakers w święta czyli jak to mówią fani Cavs Lakers powinni mieć wtedy spacerek :wink:

 

trudno wspaniały Wade będzie mógł teraz wszystkim niedowiarkom takim jak ja udowodnić jakim to jest najlepszym graczem, świetnym liderem itd :twisted:

heh sorqi ze tak pzono ale dobiero teraz dokladniej forum wertuje i chyba udowodnil co ? :D

co racja to racja jak patrzy się na imponujący bilans do którego Wade ich poprowadził po kontuzji Shaqa ręce same składają się do oklasków

No w kazdym razie Kobego przycmil :D

A swoja droga z Rockets tez sobie nie pochulaliscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego Shaqa nie pamiętam żeby wcześniej w jego przypadku mówiło się, że może opuścić z powodu urazu 4-6 tygodni co równie dobrze może oznaczać, że potrwa to nawet kilka tygodni dłużej :? do bani nie będzie go w meczu z Lakers w święta czyli jak to mówią fani Cavs Lakers powinni mieć wtedy spacerek :wink:

 

trudno wspaniały Wade będzie mógł teraz wszystkim niedowiarkom takim jak ja udowodnić jakim to jest najlepszym graczem, świetnym liderem itd :twisted:

heh sorqi ze tak pzono ale dobiero teraz dokladniej forum wertuje i chyba udowodnil co ? :D

co racja to racja jak patrzy się na imponujący bilans do którego Wade ich poprowadził po kontuzji Shaqa ręce same składają się do oklasków

No w kazdym razie Kobego przycmil :D

A swoja droga z Rockets tez sobie nie pochulaliscie ;)

Ty jestes tak... naiwny czy po prostu rżniesz głupa, celowo ludzi prowokując :?: Serio takim jednym meczem chcesz cokolwiek udowadniac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chce udowadniac ale Van napisal ,ze jest ciekaw jak sie psizze w tym mezu "Lider Wade" no i sie spisal nie?

chodziło mi raczej o cały okres kontuzji Shaqa, ale racja napisałem tamtego posta tak, że można było sądzić, że chodzi mi tylko o ten konkretny mecz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę w obronie Wade'a. Chłopaki spójzcie na roster Heat i fakt, jak wielu graczy w tym czasie w Miami nie grało. Z tych waznych grajków dla Heat duża grali jedynie Haselm, Zo (:shock:), Wade, Ceglarz i Payton. Posey zagrał jedynie w 32 meczach, Williams w 30 no i Shaq w 5. Wade'a nie mozna obwiniac za to co działo się w Heat, bo prawda jest taka, ze były momenty, że naprawdę nie było z kim grac. A sam spotkan wygrywac nie mógł, nawet przy znaczącej pomocy pasiaków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Boozer ma z głowy kilka tygodni:

SALT LAKE CITY (AP) -- Utah Jazz forward Carlos Boozer has a hairline fracture in his left leg, and is expected to be sidelined a few weeks.

 

The injury was initially suspected to be a bruised knee, but an MRI and X-rays confirmed the fracture in the top of the fibula. It typically takes four to five weeks to fully heal, the team said Wednesday.

jednak kolejny sezon Jazz jednak mają pecha a Boozer do szybko wracających po kontuzjach nie należy więc kto wie ile go nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

update:

 

- Kwame jeszcze conajmniej miesiąc bedzie leczył kostkę

- jeszcze w lutym ma wrócic Jamison

-AI chce odpocząć od ASG bo uwaza że Nuggets są ważniejsi i chętnie widziałby Melo za niego ( oj mogła by byc nowa jakość w stosunkach liderow Bryłek)

- w Bucks czekaja na Redda z utesknieniem

- Boston zastanawia sie nad trejdem rekonwalescenta PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update:

widziałby Melo za niego ( oj mogła by byc nowa jakość w stosunkach liderow Bryłek)

A dokładniej (Sixers.e-nba.pl)

 

Okazuje się, że Allen Iverson może nie zagrać 18 lutego w tegorocznym All Star Game w Las Vegas. Nie jest to jeszcze pewne, wszystko zależy jak wyleczy się kostka zawodnika, ktory wprawdzie dzisiaj wrócił na parkiet, ale w dogrywce spotkania z Hornets jego kontuzja odnowiła się. Nuggets są ważniejsi, niż All Star (...) Bylem już tam podczas mojej kariery. Jeśli to będzie dla mnie najwłaściwsza rzecz do zrobienia, wtedy dokładnie to zrobię. Na razie o tym nie myślałem, ponieważ w tej chwili jest to nieistotne. W tej chwili dbam tylko o tą drużynę (...) Po prostu tam jechać, ale nie móc w stanie robić rzeczy, jakie robię i poruszać się, jak normalnie poruszam, w pierwszej kolejności zamierzam pomyśleć o sobie. Szczerze, martwię się o moją drużynę. Jeśli będę przez to kontuzjowany i nie będę grał, nie wydaje mi się, że jej tym pomogę - powiedział AI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie to jest troche dziwna sytuacja, że Nash i Iverson opuszczają mecz Gwazd rzekomo z powodu kontuzji, a obaj juz 48 godzin później graja w pierwszych piątkach w swoich zespołach. To także pokzauje pdjescie graczy do tej imprezy i o pełnym zaangazowaniu nie może byc tu mowy skoro profesjonaliści tak postepują. Zupełnie mi się nie podoba taka postawa. :?

Po prostu byli juz wyleczeni, ale woleli sie nie przemeczac i tyle. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabos to co piszesz miało by sens, gdyby przed ASG grali reguralnie, a "rozchorowali" się na ASG i potem wrócili. Zauważ, ze i AI i Nash mówili, ze chce wypocząć w ASW, żeby wócić do pełnej sprawności na pozostałą część RS. A przypuśćmy, ze wróciliby na ASG i w jakiś dziwnych okolicznosciach kontuzje by się odnowiły. Te 3 dni przerwy wiecej to dużo dla takiej kontuzjowanej kostki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu osłabienie Bostonu i znowy Szczerbiak i znowu kostka. Coś nie mają szczęścia Celtowie w tym sezonie kontuzja za kontuzją. Juz wydawało się ze Pierce wrócił i jakos to zacznie wyglądać a tu drugi strzelec zespołu siada znowu na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.