Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2014/2015


KBJ

Rekomendowane odpowiedzi

betsson też ma dobrą ofertę i tam można łączyć typy na over/under zawodników jak i na inne typy z NBA. Na bet365 jak da się na dzisiejszą noc np. Davisa over 24,5 punkta to już nic więcej z NBA dać na ten sam kupon nie można. Czasami bywa to irytujące. Ale tak poza tym to nie ma się tam do czego przyczepić, z wypłatami nie robią problemów, a jak ktoś więcej gra to dają zakład lojalnościowy za darmoszkę ;)

 

Za to na betsafe fajne jest to, że wypłata na skrilla jest natychmiastowa(chyba nigdzie indziej tego nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałbyś jakieś sytuacje? Jakie uzasadnienia, czy wymieniałeś z nimi korespondencję? Zastanawiam się właśnie nad graniem na bwin zamiast bet365. Byłbym wdzięczny.

pinnaclesports najlepszy buk imo na rynku wg mnie, ogrom dyscyplin, zero walenia w c***a, korespondencja zawsze na wysokim poziomie, jedyny brak to zaden bonus na start ale nadrabiaja wysokimi kursami, w PO wrzucaja overy/undery na graczy wiec calkiem spoko, longtermy tez sa do grania, w sezonie bywa z oferta na NBA mimo wszystko slabiej

 

bet365 dobry support, sporo zdarzen z NBA, szybka wplata i wyplata, dobry bonus dla nowych gaczy

 

unibet prosty a przy tym przyjazny buk, nie oviagaja sie z oferta wiec typy mozna wczesniej zlapac, spore pole manewru, w PO wieksze pole do popisu.

 

Betsafe jest fajny do czasu az nie zaczniesz ich loic. Znam przypadki, ze ludzie w kilka tygodni zjezdzali do limitu 50 zl i mieli problem z wyplata kasy. Spory plus to wyplata na skrill.

 

Bwin mam mieszane uczucia, bo dla mnie to troche sciemniacze. Sporo anulowanych zakladow, cofnietych wygranych, ciezki support.

 

Nasze ziemniaki ze wzgledu na podatek odradzam.

 

Z nowych, gdzie nie gralem to chyba godni polecenia sa:comeon i marathonbet-choc jak tu docisniesz do limitu to albo nowe konto albo goodbye, limit na 50 zl narzucany w miare szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na bet365 można zakłady na graczy z czymkolwiek innym poza NBA. Na np. betssonie można łączyć zakłady na graczy z kilku spotkań.

 

Na pinnacle można otworzyć konto w PLN?

mozna w PLN, wplaty mozna dokonywac przez przelewy i skrill wiec kasa natychmiastowo jest na koncie, jak leci wyplata to na skrill trzeba czekac 2 dni na zaksiegowanie kwoty, a bezposrednio na konto juz troche dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons na dwoch kuponach Rockets tez...ryzykownie

 

Rockets przegrają, a Pistons... kusi mnie, żeby też na nich postać, bo wrócił Monroe, a Reggie i Andre grają naprawdę nieźle. Za to polecam na pewniaka jakiś duży handicap przeciwko Kings, bo chyba każdy wie jak oni wyglądają bez DMC i Rudego.'

 

EDIT:

 

U mnie taki mini za końcówkę z depozytu. Może wejdzie :)

 

NtJrvhF.png

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.