Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2014/2015


KBJ

Rekomendowane odpowiedzi

ja z gory mowie ze jesli bedzie wiecej niz 3 dyszki to podziekuje, 3 dyszki to rownowartosc flaszki i popity a za 5 dyszek to juz moge isc do kina isc z dziewczyna albo inaczej spedzic wieczor, a szansa na wygrana jest 2/30 lub mniejsza zalezy ilu bedzie uczestnikow. i pewnie takich jak ja znajdzie sie paru wiec czy jest sens dawac wiecej siana jak i tak pula bedzie podobna przy 50 zl i 30? 

 

jak chcecie wiecej to zrobcie se dodatkowa pule po 20zl dla tych co chca wiecej dac.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi. Czyli stawiasz koniec serii nie zależnie od tego kto z niej wyjdzie min czy dla Houston? Mam rozumieć że nie ważne czy będzie 3:4, 4:1, 4:3.

 

A co jak się spotkają później?

 

Zasadniczo jak Houston wygra 3 mecze w jakiejkolwiek konfiguracji to ja wygrywam. Jak wygrają 2, 1 lub 0 w takiej serii wygrywasz Ty.

 

Tylko na razie jeszcze muszę się zastanowić (przyczytałem dziś dopiero że Beverly hills wypada na playoffs) i dodatkowo nie mamy pewności czy na siebie trafią. Jeżeli tak będzie to dam Ci znaka czy propozycja zakładu aktualna.. ;)

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo jak Houston wygra 3 mecze w jakiejkolwiek konfiguracji to ja wygrywam. Jak wygrają 2, 1 lub 0 w takiej serii wygrywasz Ty.

 

Tylko na razie jeszcze muszę się zastanowić (przyczytałem dziś dopiero że Beverly hills wypada na playoffs) i dodatkowo nie mamy pewności czy na siebie trafią. Jeżeli tak będzie to dam Ci znaka czy propozycja zakładu aktualna.. ;)

 

No właśnie dlatego się tak rzuciłem na ten zakład :D

 

Oj Panie, o takich rzeczach nie wiedzieć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o typowanie play off to jak co roku napisze to samo: proponuje zabawe w typowanie TYLKO MISZCZA, przed rozpoczeciem PO

 

to dla leniwych ktorym nie chce sie typowac co runde i ktorzy, tak jak ja, uwazajo ze wazny jest tylko miszcz a nie to czy kto kogos jebnie 4:1 czy 4:3 w polfinalach konferencji polodniowo-wschodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o typowanie play off to jak co roku napisze to samo: proponuje zabawe w typowanie TYLKO MISZCZA, przed rozpoczeciem PO

 

to dla leniwych ktorym nie chce sie typowac co runde i ktorzy, tak jak ja, uwazajo ze wazny jest tylko miszcz a nie to czy kto kogos jebnie 4:1 czy 4:3 w polfinalach konferencji polodniowo-wschodniej

 

I co, 10 zwycięzców będzie i każdy dostanie te swoje 30 PLN z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to proponuje od paru lat i jeszcze nigdy ta zabawa nie wystartowala w proponowanej przeze mnie formie, wiec nie spodziewam sie szczegolnego entuzjazmu z waszej strony

 

ale

 

moim zdaniem, przy proponowanych przeze mnie zasadach zabawa ta jest bardziej sensowna, niz typowanie przez iles rund z dokladnoscio do wyniku serii ---- koniec koncow to jest czysty toto - lotek, poza tym moja wersja jest przyjazna dla uzytkownikow ograniczonych czasowo [czyli takich jak np ja :)

 

ale co kto lubi oczywiscie, lubicie po swojemu bawcie sie po swojemu. Poza tym,  jedna zabawa nie przeszkadza drugiej, i jakby i tu i tu znalezli sie chetni, to mozna w obie wersje sie pobawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.