Skocz do zawartości

STS.pl pokaże 400 meczów NBA. Za darmo


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat moja branża. Każdy bank ma dostęp do bazy dokumentów zastrzeżonych, więc jeśli gubisz dowód to zgłaszasz się do pierwszej lepszej placówki obojętnie jakiego banku i zastrzegasz sobie dowód w bazie dokumentów zastrzeżonych. Później wyrabiasz sobie nowy dokument. Nie dajcie kserować czy skanować swoich dowodów, nigdy.

Fajna opcja z tym STSem, ale jeśli faktycznie trzeba kserować dowód i obraz jest na części ekranu to dość słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowo

Uwierz mi że dostaniesz już widziałem takie akcje ( w sensie że ludzie z pracy mieli sprawy komornicze o spłacania kredytu z poważnego banku) - wystarczy że zdjęcie jest podobne i wymyśli jakąś bajeczke - to zależy od chęci pracownika

 

A w providencie to na bank

 

Też znam osoby, których tożsamość skradziono ale mniejsza o to.

 

Idąc do dowolnego banku z chęcią wzięcia pożyczki (kredytu nie da się wziąć na 100%, może się czepiam ale jednak jest znacząca różnica między kredytem a pożyczką) musisz przedstawić dane o zarobkach pomijając jakiekolwiek inne kwestie. Istnieje możliwość, że wejdziesz do oddziału, w którym typek ze skanu dowodu ma konto i regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia o pracę ale to jest po pierwsze mało prawdopodobne a przede wszystkim nie przejdziesz procedur i lecisz w moment.

 

Nie podoba mi się to sianie paniki. Masz całkowitą rację, że w ogóle z dokumentami trzeba uważać, bo taką pożyczkę dostaniesz we wszystkich parabankach itd. (provident między innymi) ale nie mieszajmy do tego banków.

 

Jasne, może gdzieś, kiedyś, ktoś na skan dowodu dostał pożyczkę z jakiegoś banku (zawsze jest jakiś margines) ale np. ja mam kumpla, który wypadł z 10 piętra. Nie tylko przeżył ale nawet nie jeździ na wózku i tylko blizny mu zostały. Nie znaczy to, że będę was zachęcał do spróbowania skoku z 10 piętra bo to pewnie przypadek jeden na milion :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja oglądałem. Powiem tak, szału nie ma, ale jak na streama na komórkę to w 100% wystaczy.Nie sądziełem też, że tak trudno mi będzie oglądać mecz bez obstawiania:).

 

Gdyby ktoś chciał się tam zarejestrować i jest pełnoloetni mają teraz promocję do 200 zł dla nowych użytkowników plus dodatkowe 50 w promocji zaproś kumpla ale tylko przez rejestrację link na dole.

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem. Powiem tak, szału nie ma, ale jak na streama na komórkę to w 100% wystaczy.Nie sądziełem też, że tak trudno mi będzie oglądać mecz bez obstawiania:).

 

Gdyby ktoś chciał się tam zarejestrować i jest pełnoloetni mają teraz promocję do 200 zł dla nowych użytkowników plus dodatkowe 50 w promocji zaproś kumpla ale tylko przez rejestrację link na dole.

potrzeba ten skan dowodu czy da rade bez tego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie zakładam nowego tematu bo nie ma sensu.

Od kilku już lat mam konto na Betsson ale dopiero teraz zauważyłem opcję 'transmisja' na mobilnej apce.

 

Wszystko już śmiga pomimo że nie zaczął się jeszcze mecz(jest kamera na halę).

Myślę, że sam mecz tez będzie chulał.

 

Jakby się coś zmieniło to dam znać ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.