Skocz do zawartości

Najciekawsze pojedynki indywidualne w obecnej NBA


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Josh Smith vs ludzik żyjący w głowie Josha Smitha i szepczący mu "shoot three nigga"

Zapomnij o tym pojedynku

SvG wygania wszystkie ludziki z głów

 

Nawet Stan nie zrobi cudów ale Smith tak dobrego trenera to jeszcze nie miał nad sobą  - chyba już w przedsezonie odpalał tylko jedną trójkę na mecz i to ze srednią 43%. Pod Stanem poznacz innego gracza

 

EDIT:

 

W sumie w tej chwili i potem co widziałem w przedsezonie to może być pojedynek Blake vs cała liga ( Blake może w tym roku być mega poważnym kandydatem do MVP a moim zdaniem przy kontuzji KEvina jest graczem nr 2 w lidze

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w tej chwili i potem co widziałem w przedsezonie to może być pojedynek Blake vs cała liga ( Blake może w tym roku być mega poważnym kandydatem do MVP a moim zdaniem przy kontuzji KEvina jest graczem nr 2 w lidze

Teoretycznie tak, praktycznie między miejscami 1 i 2 a kolejnymi graczami w mojej ocenie jest taka różnica, że trzeci gracz w lidze to pozycja jakoś 8-9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w tej chwili i potem co widziałem w przedsezonie to może być pojedynek Blake vs cała liga ( Blake może w tym roku być mega poważnym kandydatem do MVP a moim zdaniem przy kontuzji KEvina jest graczem nr 2 w swoim klubie

poprawiłem bo jakiś chochlik się wkradł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake w tej chwili dołożył całkiem niezły ruchy podkoszowe , ma coraz pewniejszy jumper. Z linii też trafiał ponad 70% więc widać że mocno pracuje nad rzutem. Moim zdaniem Blake jest na bank lepszy od CP 3 w tej chwili a na koniec roku pojedynek o MVP będzie się rozstrzygał między nim i  LeBronem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojedynkow juz nie ma, zawodnicy liza sie po tylkach na instagramach i pozuja do wspolnych fotek w nowym kostiumie od givenchy. 

 

Co najwyzej ktos otrzyma bule od Blake'a Griffina za nadmierne prowokowanie i sciaganie za ramie w dol

 

Nie zapominaj, że KG i Kobe jeszcze są.

 

Ja najbardziej czekam na pojedynek Bryant vs Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake w tej chwili dołożył całkiem niezły ruchy podkoszowe , ma coraz pewniejszy jumper. Z linii też trafiał ponad 70% więc widać że mocno pracuje nad rzutem. Moim zdaniem Blake jest na bank lepszy od CP 3 w tej chwili a na koniec roku pojedynek o MVP będzie się rozstrzygał między nim i LeBronem

Przeprowadzasz ely niemałą krucjate na KD, ubiegłorocznym MVP, a chwile potem forsujesz Blejka jako nr2 w lidze... coś mi tu nie gra, jeszcze jakby napisał to ktoś inny, ale ty? Ubiegłoroczny BG zrobił ogromny postęp, przede wszystkim przestał być pizdą, ale na dziś dzień to top5-8 bez określania konkretnej pozycji, na bank nie numero duo.

 

Aha. I w jaki sposób można określić, że Blake jest lepszy od CP3? Jak to zmierzyć?

 

PS. RappaR mogłeś sobie podarować ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam atak to Harden mógłby być na tym 5 miejscu jak najbardziej, ale chyba zapominasz trochę o obronie?

Curry w D też jak dotąd niczym się nie wyróżniał specjalnie, to tylko subiektywny ranking maca, nie trzeba brać go zaraz jako oficjalny.

 

No i jak można zapomnieć o obronie Hardena? To już powoli zaczyna być jego znak rozpoznawczy chyba bardziej niż broda.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry w D też jak dotąd niczym się nie wyróżniał specjalnie, to tylko subiektywny ranking maca, nie trzeba brać go zaraz jako oficjalny.

 

No i jak można zapomnieć o obronie Hardena? To już powoli zaczyna być jego znak rozpoznawczy chyba bardziej niż broda.

 

A ktoś bierze go za oficjalny? Wiem, że to subiektywny ranking i dlatego pytam czy dla maca Harden jest tak świetny w ataku, że może być stawiany w top 5 mimo fatalnej obrony.

 

Curry w D nie jest taką dziurą jak Harden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś bierze go za oficjalny? Wiem, że to subiektywny ranking i dlatego pytam czy dla maca Harden jest tak świetny w ataku, że może być stawiany w top 5 mimo fatalnej obrony.

 

Curry w D nie jest taką dziurą jak Harden.

Nie tylko w oczach maca umiejętności Hardena w ataku przeważają o jego pozycji w takich rankingach, ma na to pewnie też wpływ totalna posucha na dwójce. Curry przez pg typu CP, Russ czy Lawson jest regularnie ruchany i nie ma to znaczenia, że Harden jest jeszcze gorszy. Ktoś chyba Tasma pisał, że pod Kerrem zaczyna wyglądać lepiej, ale na ten czas jest po prostu mocno przeciętny by nie powiedzieć słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko subiektywny ranking maca

Nawet nie, taki ranking co myślałem że można dac bez specjalnego tłumaczenia.. W moim subiektywnym w top5 Timmy musi być :tongue:

 

Wiem, że to subiektywny ranking i dlatego pytam czy dla maca Harden jest tak świetny w ataku, że może być stawiany w top 5 mimo fatalnej obrony.

Harde gra bardzo trudną do obrony koszykówkę - wykorzystuje na maksa przepisy i wie kiedy co zrobić by dostać osobiste - zdecydowanie najskuteczniejszą akcję (dużo bardziej niż layup czy rzut z rogu). Tak czy siak, trudno zrobić taki ranking nie sądzisz? Spróbuj podać swoje top10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Curry przez pg typu CP, Russ czy Lawson jest regularnie ruchany i nie ma to znaczenia, że Harden jest jeszcze gorszy. 

 

Jak to nie ma znaczenia, że Harden jest jeszcze gorszy? 

 

 

Harde gra bardzo trudną do obrony koszykówkę - wykorzystuje na maksa przepisy i wie kiedy co zrobić by dostać osobiste - zdecydowanie najskuteczniejszą akcję (dużo bardziej niż layup czy rzut z rogu). Tak czy siak, trudno zrobić taki ranking nie sądzisz? Spróbuj podać swoje top10

 

Oczywiście, że trudno jest zrobić taki ranking. To, że Harden jest świetny w ataku również wiem, po prostu chciałem wiedzieć czy ten świetny atak dla Ciebie wystarczy aby umieścić go w top5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzasz ely niemałą krucjate na KD, ubiegłorocznym MVP, a chwile potem forsujesz Blejka jako nr2 w lidze... coś mi tu nie gra, jeszcze jakby napisał to ktoś inny, ale ty? Ubiegłoroczny BG zrobił ogromny postęp, przede wszystkim przestał być pizdą, ale na dziś dzień to top5-8 bez określania konkretnej pozycji, na bank nie numero duo.

 

Aha. I w jaki sposób można określić, że Blake jest lepszy od CP3? Jak to zmierzyć?

 

 

 

Po 1 - Z KD to tylko zauważam że każdorazowo jak Thunder ma ważne mecze czy to finały NBa czy to trudne serie ze Spurs i mamy eliminujące mecze lub mecze nr5 to praktycznie zawsze Russell oddaje więcej rzutów niż Durant. Sorki ale jest tu coś nie jest tak że facet która ma być porównywany do Birda regularnie nie bierze odpowiedzialności za ważne mecze i oddaje je w ręce Westbrooka.

Wszyscy przechodzą nad tym do porządku dziennego. Ok - dla mnie to jak na razie pokazuje że Durant nie jest liderem mentalnym Thunder

 

Po 2 - Blake poprawił mid range i ma coraz lepsze ruchy w post. Już rok temu był uważany za 3 gracza ligi w głosowaniu na MVP a widziałem go w październku i moim zdaniem zrobił duży postęp do poprzedniego sezonu więc nie widzę nic złego w moim twierdzeniu że będzie w głosowaniu na MVP w TOP 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.