Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może co się stało z cyklem/blogiem "Nowojorskie Impresje"? Autor przeniósł się na szostegogracza, ale i tam ostatnia notka z sierpnia i od tamtego czasu cisza.

 

W jednej z palm ponoć zapowiedział, że w tym sezonie zawiesza pisanie, gdyż nie ma na to czasu, a dokładnie na oglądanie spotkań. Tak wywnioskowałem z komentarzy pod jednym z artykułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Denver w sumie można było to przewidzieć, w zeszłym roku kontuzje kończące sezon Nate'a, Javale'a, Danilo a także trapiące cały rok Lawsona i Chandlera. Podczas kilku pierwszych gier zachodził proces dochodzenia do formy i zgrywania się (co dotyczyło również Afflalo). Stawiam, że to będzie takie drugie Phoenix z zeszłego sezonu, brak mega talentów, ale za to wszyscy są nieźli i w każdym meczu 2-3 może zaskoczyć. A pamiętajmy, że Włoch  i Shaq's Man powinni grać coraz lepiej, podobnie jak Nate Robinson.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Faried pokazał się ze świetnej strony i po 2 czapach przestał przejawiać chęci do jakiejkolwiek gry :)

A powaznie to Chandler, Lawson i nawet Mozgov zagrali naprawdę bardzo dobrze. Nawet Alonzo Gee pokazał parę fajnych zagrań. Chandler to rzeczywiście jak to ktoś napisał w temacie o Memphis sprawdziłby się u nich znakomicie. Problem w tym, że w Suns 7 gości miało powyżej 10 punktów, a za 3 mieli 51%. Green znowu nawrzucał punktów do tego po raz kolejny Bledsoe zagrał tak jak powinien grać gość z jego kontraktem. Przez pierwsze 2 kwarty mecz na remis a w 3 odjazd na +11 Phx. Po czym Bledsoe upada i sie nie podnosi. Chyba nie tylko ja pomyślałem, że to jego koniec tym bardziej, że już w pierwszej kwarcie po upadku miał grymas na twarzy. Denver nas szybko doszli lecz nic z tego na dłuższą metę nie wyszło bo znowu Green i Morris zaczęli trafiać, EB wrócił na boisko i było po meczu.

Na początku meczu Mozgov nas niszczył więc miałem flashabacki z meczu z Toronto. Jednak Hornacek zmienił krycie i Mozgova zaczął kryć Morris a Plumlee zajął się Fariedem i zdało to egzamin. Szczerze to Nuggets na pewno nei znajdą się w PO a im więcej meczów Suns pochłaniam tym bardziej widzę ich braki i ewentualny brak miejsca w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou Williams kolejna gierka z ponad 20 punktami z ławki :smile: Ten to gra w tym sezonie! 

25 zbiórek Tysona Chandlera :grin: Trochę się naskakał

 

Cousins znowu piękny boxscore, niestety nie mogłem oglądnąć, nie wiem jak to wyglądało :( (oprócz 7 TO)

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.