Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na projekcje wiLQ'a!

To milo bo przynajmniej wiadomo, ze chociaz jednej osobie sie do czegos przyda ;-)

 

W takim razie czas na moje wrozenie z arkuszy!

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi, ale nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie o niczego nie gwarantuje]:

WE THE NORTH [ladnie obudowany Drummond chociaz sporo ryzyka zdrowotnego, gratki za pasujaca nazwe druzyny ;-)]

Nie taki był plan [nie wiem jaki byl plan, ale przy solidnych uzupelnianiach z FAsow to wg mnie wyjdzie dobra druzyna]

Cerveza Team [ostro zatankowane FT% i troche asysty daja mocne pozostale kategorie]

Nocna Straż [fajnie wymieciony srodek draftu co dalo mocna 8]

Pij Mleko [przy zalozeniu, ze duze nadmiary w statsach wysokich zostana wymienione na statsy niskich]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

jordan20(j.sprawka) [zabraklo tu kupienia gwiazdy i za malo zawodnikow wartych 20+$]

Lewa Strona [zabraklo tu kupienia gwiazdy i za malo zawodnikow wartych 20+$]

Dirty ol' Bastards [rookies musza wypalic bo jak nie to fatalna glebia]

 

W porownaniu do innych lig tu mi wychodzi najbardziej wyrazny podzial na czolowke, srodek i doly tabeli chociaz nie zmienia to faktu, ze na pewno bede sie mylil wobec kilku druzyn ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie czas na moje wrozenie z arkuszy!

 

 

wiLQ dzięki za projekcje. Podobają mi się :)

 

 

 

a przy okazji pierwszą walkę mieliśmy na FAsach - jaka u nas wiara w Sloana :smile:  tak z ciekawości co decyduje o tym do kogo trafia gracz kiedy dwóch GM zalicytuje tę samą kwotę ?

 

Donald Sloan Ind - PG,SG

Nie taki był plan $5 Winning Bid

Cerveza Team $5 (Lower waiver priority)

Nocna Straż $3 (Outbid)

BC Dzidzia $0 (Outbid)

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że tak mamy ustawione czy źle ?

 

I kolejna sprawa czy "resztki $$" z draftu nie powinny zostać dopisane do budżetu na FAsów ? Niektórym GMom coś zostało ale widzę że komisarz tylko wszystkim wyrównał kasę do 50$.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz rozumiem jednak odpisałeś w formie "Macie "waiver priority" usatwioną przez yahoo! ....". Zrozumiałem to tak, że można  jeszcze jakoś inaczej to ustawić. Tak poza tym trochę słabe jest to, że ktoś przegrywać będzie walkę o FAsów  tylko dlatego, że siedział na miejscu bliższym pierwszego podczas draftu. Chyba sprawiedliwszym byłoby że wygrywa ten który pierwszy się zgłosił po FAsa przy takiej samej zaproponowanej kwocie..

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz rozumiem jednak odpisałeś w formie "Macie "waiver priority" usatwioną przez yahoo! ....". Zrozumiałem to tak, że można  jeszcze jakoś inaczej to ustawić. Tak poza tym trochę słabe jest to, że ktoś przegrywać będzie walkę o FAsów  tylko dlatego, że siedział na miejscu bliższym pierwszego podczas draftu. Chyba sprawiedliwszym byłoby że wygrywa ten który pierwszy się zgłosił po FAsa.

Po każdym takim pobraniu delikwent spada na koniec kolejki, a tak jak ty byś chciał, to się nie da ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jak sadzam goscia na lawce(Dunleavy), a on robi linijke 14/9/8 do tego 4trojki dwa bloki i przechwyt.

 

Ps. Odsam dwoch zawodnikow za jednego troche lepszego. Pisac jak ktos zainteresowany.

 

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się robić dogłębnej analizy, ale myślę, że wyjdę tymi zmianami na plus. to się okaże możliwe że przekombinowałem.

 

Young oczywiście jest dobry do roto ale jako jedyny z mojego podstawowego składu miał FT poniżej .700. Większość moich zawodników ma powyżej .800 i również wszyscy których przyjąłem to ok .800. Do tego mój plan jest taki zeby nie tankować żadnej kategorii i we wszystkich uzyskać conajmniej 10pkt roto ( nie wliczam w to strat bo nad nimi nie potrafię zapanować i analizować jak będę w tej kategorii wyglądał). Najsłabiej stoję w BLK i REB więc potrzebowałem kolejnego centra najlepiej takiego którego statsy będa się kręciły ok 11/9 i ponad 1blk na mecz (takie miał Vallenciunas w poprzednim sezonie) no i oczywiście taki center musiał umieć rzucać osobiste co ograniczało mi pole manewru przy tradach. Żeby dostać takiego centra nie wystarczyło oddać kilku kolesi pokroju FA. Do wymiany trzeba było kogoś dodać a wierzę że Lin jednak wypali w LA i mając już w składnie dwóch PG ( Rose, Conley) będzie dobrym uzupełnieniem. Do tego trafił się Frye który doda kolejnych REB i tez pozwoli być w czołówce 3pt. Do tego blokuje od kilku sezonów na poziomie 0,9blk na mecz więc też mi to pasowało.

 

to tak w skrócie :smile:

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma tabelkę na średnich? minęły dwa tygodnie od startu ciekawe jak to u nas wygląda.

Wychodzi mi taka...

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
07	15	11	12	12	14	11	08	04	94	jordan20
13	12	04	15	10	03	03	14	14	88	Lewa Strona
15	01	09	08	15	01	14	15	08	86	Cerveza Team
01	13	05	04	14	15	15	06	05	78	BlockBuster
02	11	12	14	13	13	02	10	01	78	Nie taki 
11	10	14	10	02	10	13	04	02	76	Nocna Straż
05	03	07	07	09	08	12	12	10	73	Pij Mleko
14	02	03	02	08	09	06	13	15	72	Trzebnica
08	08	13	13	03	11	09	01	06	72	San Diego
06	04	10	09	07	07	05	11	12	71	WE THE NORTH
10	09	08	03	05	05	10	07	13	70	Tumulce 
09	05	15	11	04	04	04	03	09	64	RB Team
04	07	06	05	11	12	07	09	03	64	Big Bang
12	14	01	06	01	02	01	05	07	49	BC Dzidzia
03	06	02	01	06	06	08	02	11	45	Dirty ol'

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że mamy bota i druzyna TumulceBasketu prowadzi się sama. Ale widzę że GM w końcu po dziesięciu dniach przerwy dokonał jakichs zmian. Na propozycje tradu jednak cisza.

 

I tak przy okazji prośba. Odpiszcie zawsze jak odrzucacie trade - cokolwiek.  Chyba tylko 2 GMow napisze zdanie czy dwa, ze nie chca wymian albo inny zawodnik ich interesuje.

 

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.