Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za standardowymi 30 sek. bo:

1. z dokonanymi wyborami będziemy musieli żyć, przez kolejne pół roku

2. prawdopodobnie przez jeden nierozważny ruch rozsypie mi się cała koncepcja i będę musiał składać nową w trakcie draftu

3. będą wśród nas osoby z mniejszym doświadczeniem

4. itd. :smile:

 

hmmm, ale 20 sekund to dość dużo. można w tym czasie spokojnie przemyśleć. Przynajmniej możesz pomyśleć do ilu licytujesz. A 30 sekund to strasznie długo i będzie mi się chciało na pewno chodzić często do kuchni w trakcie draftu przez to :smile:

 

w tamtym roku mieliśmy 20 sekund i było dobrze :)

Edytowane przez tweetas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzasadnij proszę :smile:

 

Też jestem za standardowymi 30 sek. bo:

1. z dokonanymi wyborami będziemy musieli żyć, przez kolejne pół roku

2. prawdopodobnie przez jeden nierozważny ruch rozsypie mi się cała koncepcja i będę musiał składać nową w trakcie draftu

3. będą wśród nas osoby z mniejszym doświadczeniem

4. itd. :smile:

 

j.w +

 

5. Dla osoby która preferuje draftowanie przy 20sek nie robi różnicy draft 30sek. Dla osoby która preferuje 30sek draftowanie 20 sek to niekomfortowa sytuacja i będzie niezadowolona z takiego draftowania.

6. w tym roku chcę poważnie podejść do draftu więc będzie też jakaś tabelka w excelu itd i chcę mieć czas w przypadku niektórych grajków na te kilka sekund dłuższa analizę.

7. draft to jedna z najprzyjemniejszych części sezonu więc po co go jeszcze skracać.

8. oszczędność czasu przez takie skrócenie jest prawie żadna dla całego draftu to pewnie max 15-20min  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Robi roznice. Odbiera dynamike i wrowadza sporo nudy.

6. Przygotuj sie przed.

7. Dynamika i szybkie decyzje sprawiaja, ze jest przyjemny. A jak ktos ma 4-6 drafty to serio mozna sie przejesc. Na poczatku te sekundy moze nie przeszkadzaja, potem chce sie mordowac czekajac..

8. 10x180 grajkow to 1800 sek, czyli 30 minut. Pod koniec serio robi roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard to 30 sek. Jak chcecie zmniejszyć do 20 najlepiej rozpisać ankietę lub niech każdy się tu wypowie w wątku. Będzie większość ( 8 os.) za 20 sek to tak komisarz ustawi.

 

To chyba najuczciwsze rozwiązanie, ale ja dodam od siebie, że się zastanawiam czy jak przejdzie czas 20 sek to ja się prawdopodobnie wypiszę z tej ligi i będę szukał wymiany pomiędzy ligami ( III ). Mam jeszcze inne drafty, więc wcześniej przetestuję jak to wygląda u mnie z czasem podejmowania decyzji i wtedy podejmę decyzję czy szukać wymiany.

 

na teraz jestem za 30 sek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale musze sie wtracic bo nie wierze, ze jest jakis spor i grozby transferow przez taki duperel w ustawieniach. szkoda-czasu i Wojtek, to ustawienie oznacza NAJKROTSZY CZAS AUKCJI, a nie calosc! W zwiazku z tym przy wszystkich sensownych zawodnikach trwa to zawsze dluzej niz 20-30 sekund bo jest podbijanie o 1$ przez innych az do ostatecznej pensji, wiec jest kupa czasu by po wywolaniu na cos spojrzec w swoim arkuszu i pozniej sie wlaczyc do walki.

 

Zas ustawienie 30 sekund powoduje, ze przez pierwszych 10-15 sekund czesto nikt nic nie robi bo i nie ma takiej potrzeby co jest oczywista i bolesna strata czasu i emocji.

 

Z kolei pod koniec draftu, kiedy teoretycznie to ustawienie moze robic roznice, jest duzo wolnego czasu na sprawdzanie czegos i przygotowywanie swoich wywolan dzieki temu, ze wieloma pickami innych nie jestes w ogole zainteresowany.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zas ustawienie 30 sekund powoduje, ze przez pierwszych 10-15 sekund czesto nikt nic nie robi bo i nie ma takiej potrzeby co jest oczywista i bolesna strata czasu i emocji.

 

 

wypowiadasz się jako doświadczony gracz więc nie masz prawa głosu :) Chytruz i tweetas również mają po kilkanaście rozegranych sezonów

 

ja jestem początkujący i w te dodatkowe 10 sekund mogę sobie dokładnie przejrzeć statystyki gracza. Chyba że za cel sobie bierzecie osłabienie graczy początkujących i od razu na drafcie danie przewagi doświadczonym graczom. Mi to nie odpowiada i to jest powód że będę chciał skorzystać z możliwości zmiany ligi jeśli będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to jest mój drugi sezon w roto, ale także wolałbym by czas został skrócony do 20 sekund, jak już wcześniej pisano przez praktycznie pierwsze 10-15 sekund nic się nie dzieje i dopiero potem zaczyna się podbijanie, pod koniec draftu szczególnie się to dłuży. Wydaje mi się na prawde, że nie jest to taka znacząca różnica czy to jest 20 czy 30 sekund, a ta pierwsza opcja znacznie usprawni draft.

 

ps. to w sumie trochę dziwne, że szkoda-czasu, jest za opcją 30 sekundową :rapture:

Edytowane przez t3jlor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

tak naprawdę to teraz powinno być dla nas istotniejsze, że wątek wisi dwa dni a tylko 10 os. się zapisało do ligi na yahoo - najmniej z wszystkich III lig, a w ankiecie odnośnie terminu draftu też nie wszyscy się wypowiedzieli. Jest jeszcze chwila bo komisarz dał czas do jutra do 19, ale jakoś mi to słabo wróży na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadasz się jako doświadczony gracz więc nie masz prawa głosu :smile: Chytruz i tweetas również mają po kilkanaście rozegranych sezonów

 

ja jestem początkujący i w te dodatkowe 10 sekund mogę sobie dokładnie przejrzeć statystyki gracza. Chyba że za cel sobie bierzecie osłabienie graczy początkujących i od razu na drafcie danie przewagi doświadczonym graczom. Mi to nie odpowiada i to jest powód że będę chciał skorzystać z możliwości zmiany ligi jeśli będzie taka możliwość.

Nie bój się tych 20 sekund, nie będą Ci przeszkadzać, i naprawdę uwierz że 30 sekund to jest za dłuuuuugo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze chwila bo komisarz dał czas do jutra do 19, ale jakoś mi to słabo wróży na przyszłość :smile:

Na co jest czas do jutra? Bo to brzmi groznie...

 

wypowiadasz się jako doświadczony gracz więc nie masz prawa głosu :smile:

ja jestem początkujący i w te dodatkowe 10 sekund mogę sobie dokładnie przejrzeć statystyki gracza.

Wlasnie dlatego, ze jestem doswiadczony radze Ci zebys sie przygotowal przed draftem w taki sposob zebys nic nie musial sprawdzac w arkuszach. Bo czy ustawisz 30 sekund czy 20 to bedzie za malo na "dokladne przejrzenie statsow gracza"! To powinienes zrobic przed draftem!! I zakonczyc taka analize z wnioskiem na przyklad "powyzej X$ tego gracza odpuszczam, a ponizej podbijam".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft data

głosujemy w doodlu utworzonym przez szkoda-czasu. Głosujemy do 2 pazdziernika, do godziny 19. Następnie wezmę najbardziej popularne propozycje i potwierdzimy ostatecznie datę tutaj w wątku. Osobiście wole terminy weekendowe i pewnie takie rozwiązanie będę forsował, ale zobaczymy jak wypowie się więcej osób

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadasz się jako doświadczony gracz więc nie masz prawa głosu :smile: Chytruz i tweetas również mają po kilkanaście rozegranych sezonów

 

ja jestem początkujący i w te dodatkowe 10 sekund mogę sobie dokładnie przejrzeć statystyki gracza. Chyba że za cel sobie bierzecie osłabienie graczy początkujących i od razu na drafcie danie przewagi doświadczonym graczom. Mi to nie odpowiada i to jest powód że będę chciał skorzystać z możliwości zmiany ligi jeśli będzie taka możliwość.

Zaufaj ludziom z doświadczeniem , a nie swoim intuicyjnym wyobrazeniom na temat przebiegu draftu. 30 sek to wieczność. Przy 20  sek tez zdażysz sprawdzic statystyki. A już strzelanie focha z tego powodu i szukanie transferów do innej ligi.... trochę się przerazilem. Nie psuj zabawy zanim się jeszcze dobrze nie zaczeła. 

chyba nie muszę dodawac, że jestem zdecydowanie za 20 sek.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutcy, co do bid time'a to rozumiem Wasze obawy, ale na serio 30 sekund wydłuża draft o godzinę. Zakładam, że mamy tutaj zaangażowanych graczy, ale wiele razy zdarzało się, że w trakcie dłuższego draftu, ktoś sobie gdieś szedł, bo mu się nudziło, ale włączał telexpres i przegapiał picki. No ale czekam, aż wszyscy się wypowiedzą.

 

Co do terminu draftu. Napisałem, że do jutra głosujemy w doodlu. Potem wybierzemy sobie kilka najbardziej sensownych terminów i wybierzemy najlepszy w wątku. Bo to oczywiste, że samo głosowanie w doodlu nie wyznaczy nam terminu.

 

Także bez zbędnych nerwów :) Na wszystko jest czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.