Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witajcie Noworocznie z apelem!

 

Wysłałem w ost. czasie kilka propozycji wymian, czy zapytań o zawodników. Dziękuję tym co się odezwali/skomentowali i/lub dali swoją propozycję. Jednakże mam pytanie do tych co nie odpowiadają w ogóle (często po kilka dni) lub odrzucają bez słowa komentarza - choć są aktywni, aby wysilili się na jakikolwiek, bo pewnie nie ja jedyny mam z tym problem...

Nie wiem czy oferta jest niezadowalająca, albo zawodnik niedostępny na sprzedaż, nie wiem również w którą stronę pójść (i czy w ogóle) z dalszymi propozycjami, bo nie znam oczekiwań gracza (ja domyślam się po tabeli na średnich - ale już zauważyłem, że co drugi na nią w ogóle nie patrzy...).

Być może ktoś po prostu nie chce się ze mną wymienić - wtedy nawet tak informacja jest lepsza, od żadnej...

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim - najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba ten sezon mam z głowy (Durant again - chyba chce pobić rekord ligi w ilości kontuzji w jednym seonie, a 2/3 ligi nawet pol zdania nie odpisze na jakiekolwiek propozycje wymian ;/).

 

Swoją drogą małe podsumowanie po ponad połowie sezonu, bo takiej ligi (i swojego składu) jeszcze nie miałem...

1. Zły, głupi, pechowy draft i problem z wysokimi gwiazdami na starcie (za dużo, za drogo, z kontuzjami)

2. Nie trafione jeśli chodzi o założenia deale, inne jak na razie nie dochodzą do skutku

3. Kilka świetnych FA (McDaniels, Covington, Gordon, Galloway i być może Ingles) - ale to nic nadzwyczajnego u mnie.

4. Kilka ciekawych faktów o ekipie, których przed sezonem chyba nikt by nie przewidział...:

- mój obecny podstawowy PG to Galloway...

- najlepiej podaje SF... Durant

- najlepszym shooterem (w teamie z Durantem, Andersonem, Dragicem, Calderonem czy Gordonem) z 3p jest... PF Covington

- najlepszym blokującym jest SG K.J.McDaniels;)

- jednym słowem chyba nic co miało wypalić - nie wypaliło!

5. Jeśli cokolwiek z taką ekipą można przewidzieć, to tylko jeden fakt - tak spadek jak i awans nam nie grozi ;)))

 

PS. A jak Wy widzicie swoje ekipy/transfery po połowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten sezon mam z głowy (Durant again - chyba chce pobić rekord ligi w ilości kontuzji w jednym seonie, a 2/3 ligi nawet pol zdania nie odpisze na jakiekolwiek propozycje wymian ;/).

 

Swoją drogą małe podsumowanie po ponad połowie sezonu, bo takiej ligi (i swojego składu) jeszcze nie miałem...

1. Zły, głupi, pechowy draft i problem z wysokimi gwiazdami na starcie (za dużo, za drogo, z kontuzjami)

2. Nie trafione jeśli chodzi o założenia deale, inne jak na razie nie dochodzą do skutku

3. Kilka świetnych FA (McDaniels, Covington, Gordon, Galloway i być może Ingles) - ale to nic nadzwyczajnego u mnie.

4. Kilka ciekawych faktów o ekipie, których przed sezonem chyba nikt by nie przewidział...:

- mój obecny podstawowy PG to Galloway...

- najlepiej podaje SF... Durant

- najlepszym shooterem (w teamie z Durantem, Andersonem, Dragicem, Calderonem czy Gordonem) z 3p jest... PF Covington

- najlepszym blokującym jest SG K.J.McDaniels;)

- jednym słowem chyba nic co miało wypalić - nie wypaliło!

5. Jeśli cokolwiek z taką ekipą można przewidzieć, to tylko jeden fakt - tak spadek jak i awans nam nie grozi ;)))

 

PS. A jak Wy widzicie swoje ekipy/transfery po połowie?

Podziwiam wolę walki, bo ratujesz sezon w którym co się mogło zj*bać to się zj*bało ;) A kto wie, brakuje Ci chyba 10 pkt do pierwszej trojki, dawaj dalej, bo fajnie się to szarpanie ogląda 

 

U mnie jest za to wszystko tak jak oczekiwałem:

Lawson - bardzo underrated asystuje jak maszyna

Korver - ludzie mówili że przepłaciłem - nic z tych rzeczy, roto bestia

Vucević + M.Gasol - spodziewałem się 2 olbrzymich skoków do przodu u nich, tym bardziej, że dr marc walczy o kontrakt. oboje dają punkty, vuk daje zbiórki, gasol asysty i bloki. Idealny duet na C

Harris - breakout sezon? check!

Markeef Morris - breakout sezon? check!

David west - niestety zawodzi

Isiah thomas - w normie

 

Wymieniłem za to:

Conleya i Reddicka (który mnie irytował niemiłosiernie) na Dienga i Dannego Greena bo brakowało FG% i Bloków. jackpot.

 

Chwilowo jest nieźle, mam nadzieję nie wypaść poza top3 ale pierwsze miejsce poza zasiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ryzyko z Durantem się jednak nie opłaciło, do tego wypada w kluczowym okresie Ryan, transfer McDanielsa i można powiedzieć pozamiatane ;)

MTH i Łukaszowi można juz gratulowac awansu, bo przy tak sprzyjających warunkach (MTH "zyskal" na deadline Jacksona, Goberta, Younga a nawet Greena z nowym lepszym życiem, a kontuzje pięknie go omijają, Berd powinien odczuc poprawe u Dienga, IT2 i Markiefa a Harris wlasnie wyleczyl kontuzje) i problemach konkurencji (Bosh, Holiday, Curry, Parsons, Davies, Walker, Griffin, Howard no i moi) musiałaby spaść na nich atomowka ;)

Cieszyć się z problemów rywali nie zamierzam, bo sam mam ich wystarczajaco ale jak to mówią na bezrybiu i rak rybą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do niedogranych spotkań / olewania (bolesne zderzenie się z punktem reg. nr 27 ; ]) to będzie chyba kilka przypadków w tym sezonie...

 

O tyle ile "Ballers" wcielił się z dumą w rolę bota i nie było go nawet na drafcie i ostatnia aktywność yahoo to 30 września... tak mamy jeszcze drugiego pewniaka "Policja" (624 GP i nieaktywny od 20 lutego) .. do tego niestety dochodzi @Ignazz, którego nie ma już prawie miesiąc i jest -65 w grach na dzisiaj oraz "Patafianos", który jest -40 i jakby chciał to spokojnie by z tego wyszedł.

 

O tyle o ile pierwsza dwójka pozamiatała się dawno, tak pozostali koledzy do roboty dogrywać te mecze, tym bardziej że nie spadniecie... a tak to out z rozgrywek lub czwarta liga...

 

 

Swoją drogą tak sobie sprawdziłem jak wyglądały te projekcje tego nowatorskiego narzędzia yahoo na drafcie, a jak się ma to do rzeczywistości na finiszu sezonu i stwierdzam, że na szczęście nijak... :) Ciekawe jak to wygląda w innych ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tak sobie sprawdziłem jak wyglądały te projekcje tego nowatorskiego narzędzia yahoo na drafcie, a jak się ma to do rzeczywistości na finiszu sezonu i stwierdzam, że na szczęście nijak... :smile: Ciekawe jak to wygląda w innych ligach.

Ale to przecież nic dziwnego, bo narzędzie nie uwzględnia trejdów, kontuzji, pobranych fasów i błędów menedżerów. Opierało się jedynie na projekcjach wyników wydraftowanych graczy. Jeśli chciałbyś sprawdzić jego jakość, to musiałbyś porównać wyniki przy założeniu, że składy były cały czas takie same jak po drafcie. A i wtedy porównywałbyś nie tyle samo narzędzie, co jakość projekcji rotowire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież nic dziwnego, bo narzędzie nie uwzględnia trejdów, kontuzji, pobranych fasów i błędów menedżerów. Opierało się jedynie na projekcjach wyników wydraftowanych graczy. Jeśli chciałbyś sprawdzić jego jakość, to musiałbyś porównać wyniki przy założeniu, że składy były cały czas takie same jak po drafcie. A i wtedy porównywałbyś nie tyle samo narzędzie, co jakość projekcji rotowire.

 

Wiadomo tak jak mówisz, że dochodzi x czynników, ale trade'ów nie robiłem, kontuzji specjalnie nie miałem, skład 9/13 ten co na drafcie, a i fasami przesadnie dużo nie grałem... W ogole wymian u innych też prawie nie było, więc składy się mocno nie różniły od wydraftowanych, tylko to co na fasach ... zamiast wyprognozowanych 68pkt/11m  - jest 114/1, więc mimo wszystko ciekawa dysproporcja w tej projekcji... ;) Traktuje to w formie ciekawostki po prostu, ja tam mam zawsze swoje projekcje przed draftem i bardziej się sprawdzają ;] No ale jeżeli ichniejsze przewidywania nie są zbugowane to wychodzi na to, że głowny czynnik to kontuzje i aktywnośc ligowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego niestety dochodzi @Ignazz, którego nie ma już prawie miesiąc i jest -65 w grach na dzisiaj

Heh, czyzby entuzjazm sie wypalil? Bo to zaskakujace, ze taki aktywny forumowicz zniknal...

 

O tyle o ile pierwsza dwójka pozamiatała się dawno, tak pozostali koledzy do roboty dogrywać te mecze, tym bardziej że nie spadniecie... a tak to out z rozgrywek lub czwarta liga...

True, true. Przy czym ten argument moze tylko dzialac gdy komus zalezy na dalszej grze w rozgrywkach.

 

Ale to jest rozczarowanie, ze ciagle jest tyle olewusow wsrod wracajacych GMow... coz...

moze za rok, moze za dwa, kiedys bedzie dobrze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypalił tylko masakrowaly mnie kontuzje. To nie jest tak ze olewam

Jeśli nie olewasz, to jak chcesz wytłumaczyć 37 niedogranych meczów na C???

 

Wiadomo tak jak mówisz, że dochodzi x czynników, ale trade'ów nie robiłem, kontuzji specjalnie nie miałem, skład 9/13 ten co na drafcie, a i fasami przesadnie dużo nie grałem... W ogole wymian u innych też prawie nie było, więc składy się mocno nie różniły od wydraftowanych, tylko to co na fasach ... zamiast wyprognozowanych 68pkt/11m  - jest 114/1, więc mimo wszystko ciekawa dysproporcja w tej projekcji... ;) Traktuje to w formie ciekawostki po prostu, ja tam mam zawsze swoje projekcje przed draftem i bardziej się sprawdzają ;] No ale jeżeli ichniejsze przewidywania nie są zbugowane to wychodzi na to, że głowny czynnik to kontuzje i aktywnośc ligowa.

Ale jednak 4 istotne trejdy były, fasów też co niemiara, a kontuzji - przecież to nie ma znaczenia u kogo, by wpływały na wynik - mnóstwo.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypalił tylko masakrowaly mnie kontuzje. To nie jest tak ze olewam

Brak zmian w skladzie przez prawie miesiac sugeruje cos innego... zwlaszcza przy kontuzjach, ktore wymagaja pobran, ale skoro to tylko kwestia okolicznosci, a nie intencji to wciaz da sie naprawic - potrzebujesz rozegrac minimum 100 gier do konca sezonu co w 12 dni jest do zrobienia o ile nie bedziesz trzymal zbednych zlamasow [np po co ten Garnett? Nie lepiej dzisiaj kogos wystawic na jego miejsce?].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.