Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Na Wspak

Budget $200

1. (15) James Harden (Hou - SG,SF) $67

2. (18) Kevin Love (Cle - PF,C) $52

3. (59) David Lee (GS - PF,C) $15

4. (68) Tyreke Evans (NO - SG,SF) $9

5. (77) Nerlens Noel (Phi - PF,C) $18

6. (107) Eric Gordon (NO - SG) $6

7. (111) Darren Collison (Sac - PG) $11

8. (112) Mario Chalmers (Mia - PG) $8

9. (130) Timofey Mozgov (Den - C) $4

10. (131) Alec Burks (Uta - PG,SG) $3

11. (138) Spencer Hawes (LAC - PF,C) $3

12. (151) K.J. McDaniels (Phi - SF) $2

13. (177) Marcus Morris (Pho - PF) $1

Unused $1

 

Draft nienajgorszy. Pierwsze dwa picki jak zwykle poświęcone na konkrety, a później oczekiwanie na okazje. Love + Harden czyli od samego początku lekki problem z FG, ale klasa w FT, jednocześnie przyzwoite wszystko inne prócz bloków. Wzmocniłem silne kategorie dzięki wyborowi Lee, a Noel, choć nieco ryzykowny jak wszystko w PHI, pomoże mi, żeby całkowicie tych bloków nie tankować. Potem wziąłem się za rozgrywających i choć PG bez szału, to dzięki Hardenowi i ziomkom z NO w asystach jest całkiem dobrze. Końcówka draftu fajna, gracze moim zdaniem co najmniej warci dwa razy tyle niż zapłaciłem.

 

Oczywiście paru wymian trzeba będzie dokonać, ale zapatruje się jak na razie optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekupieni

Budget $200

1. (13) Anthony Davis (NO - PF,C) $79

2. (49) Monta Ellis (Dal - PG,SG) $22

3. (58) Kemba Walker (Cha - PG) $19

4. (65) Ricky Rubio (Min - PG) $22

5. (82) Josh Smith (Det - SF,PF) $16

6. (88) Luol Deng (Mia - SF,PF) $9

7. (102) Jeff Green (Bos - SG,SF) $7

8. (109) Danny Green (SA - SG,SF) $5

9. (110) Jordan Hill (LAL - PF,C) $9

10. (119) Josh McRoberts (Mia - PF,C) $5

11. (122) Channing Frye (Orl - PF,C) $4

12. (165) Norris Cole (Mia - PG) $1

13. (172) Mirza Teletovic (Bkn - SF,PF) $2

Unused $0 

 

Ja zacząłem z myślą, że zawalczę o kogoś z absolutnej czołówki. Nawet nie chodziło o konkretny plan, ale (jak wie komisz, który od lat ze mną gra) w draftach kolejkowych mam niesamowitego pecha - prawie nigdy nie ląduje w górnej połówce, a w pierwszej trójce to chyba byłem raz w historii (grałem w jakichś 25-30 ligach). Po prostu chciałem mieć jakiegoś mistrzunia w składzie. I Davis, jak zdrowie dopisze, nim będzie.

 

Potem zaczęło się dziwnie. Chciałem jakiegoś PG w zakresie Lowry-Conley, ale mi uciekali. Teraz bym może nie odpuścił, ale mądry Polak po szkodzie. Nie chcąc zostać z kupą kasy na leszczy w końcu zacząłem atakować. I co? Ellis, Kemba, zaczęło się zanosić, że FG% leżą. Idealne dopasowanie do Davisa po prostu :/ Do tego nigdy w życiu nie tankowałem kategorii świadomie, nie lubię tego robić. Tym razem zagryzłem zęby i już pojechałem. Rubio, Josh Smith, kolejni obwodowi PF i lubiący rzucać (niekoniecznie celnie) swingmeni. 

 

Nie byłem zadowolony z draftu, bo oprócz tego, co pisze wyżej, jeszcze mnie martwi zdrowie zbyt wielu graczy, no ale te projekcje dają mi nadzieję. A jak się sprawdzą, to okazuje się, że wygrywam ligę, ale nie znam się na fantasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są gorsi
Budget $200
1. (4) Carmelo Anthony (NY - SF,PF) $62
2. (19) John Wall (Was - PG) $48
3. (55) Kenneth Faried (Den - PF) $21
4. (64) Jose Calderon (NY - PG) $18
5. (85) Greg Monroe (Det - PF,C) $8
6. (90) Robin Lopez (Por - C) $18
7. (101) Kendall Marshall (Mil - PG) $3
8. (113) Andre Iguodala (GS - SG,SF) $11
9. (116) Miles Plumlee (Pho - PF,C) $5
10. (145) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C) $3
11. (182) Raymond Felton (Dal - PG,SG) $1
12. (189) Maurice Harkless (Orl - SF) $1
13. (193) Evan Turner (Bos - SG,SF) $1


Draft z serii: sh*t brakuje mi bloków - szukamy łatki, mało zbiera - w następnym picku się uzupełni :D i tak do końca.
Na pewno chciałem 4 grajków - Manimal za MŚ, Calderona bo ktoś musi podawać do Melo, Wall'ego bo go prostu lubię i Marshalla bo jak już wchodzi to podaje piłkę :D
Melo? pod wpływem chwili stwierdziłem, że ktoś na bogato się przyda
Monroe? aaaaaa brakuje mi zbiórek
Lopez? aaaaaa kończą się centrzy. AAAAAAAAA ktoś musi rzucać w miarę osobiste :D
Iggy? hmm, czy mi się wydaje czy w tym teamie nie ma nikogo kto robi steale?
Plumlee? nadal mało zbiórek na pokładzie
A'mare? mam nadzieje, że żadnej gaśnicy na drodze nie spotka
Felton to pomyłka, już go wyrzuciłem
Harkless? po podpisaniu kontraktu może coś tam ugra
Turner? liczę że to taki late-round steal
 
Generalnie nie jest źle, chociaż nie jest też idealnie. Bardzo chciałem Klaya ale $ mnie przerosły, to samo z DMC, nie mówiąc już o Valanciunasie. Zobaczymy co z tego będzie.
Ale Zawsze są Gorsi więc tragedii na koniec nie będzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez skrobnę niech będzie:

 

The Berd
Budget $200
1. (26) Ty Lawson (Den - PG) $27
2. (41) Mike Conley (Mem - PG) $34
3. (44) Marc Gasol (Mem - C) $33
4. (50) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) $28
5. (78) David West (Ind - PF) $15
6. (79) Markieff Morris (Pho - PF,C) $15
7. (81) J.J. Redick (LAC - SG) $5
8. (89) Kyle Korver (Atl - SG,SF) $16
9. (98) Isaiah Thomas (Pho - PG) $16
10. (106) Tobias Harris (Orl - SF,PF) $7
11. (159) Boris Diaw (SA - PF,C) $2
12. (180) James Johnson (Tor - SF,PF) $1
13. (188) Tiago Splitter (SA - C) $1
 
Miałem milion tabelek, godziny przygotowań, mocków i różnych opcji zależnie od pierwszego ruchu - za ile pójdzie Cousins.
Poszedł za drogo, plan B w ruchu: zero gwiazd, ale każdy produktywny. 
Miał być Conley+Bledsoe+ Calderon+ Teague jako backcourt, ale trafił się Lawson po znacznej zniżce, a Calderon został wywindowany poza mój budżet.
Dodałem Thomasa który straci troszkę w produkcji ale dalej będzie bardzo solidny jako uzupełnienie, a nie daj boże kontuzja Dragicia/Bledsoe i podwoi wartość.
Dalej potrzebowałem uzupełniajacych się wysokich - M.Gasol + Vucevic+R.Lopez/Valenciunas.
Gasola i Nika sie udało, ale zapłaciłem za nich więcej niż miałem w planach, więc nie udało sie juz przygarnąć Lopeza lub Jonasa.
Pozostał w odwodzie Favors ale on też za drogo dla mnie poszedł. Od czego jest Gobert i Mozgov? Niestety i oni zabrani gdy już pieniędzy zabrakło.
Skrzydła - miał być Matthews - poszedł za nieludzką kasę, więc plan B - Korver wszedł. Do tego dodany Reddick, którego nie do końca chciałem , ale okazja nie do odrzucenia, taniocha.
 
Dalej Tobias Harris lub Terrence Jones. Harris mi się trafił bardzo tanio, a ze jest na contact year (jak Gasol) liczę że będzie dawał czadu.
Duzo zapłaciłem za Davida Westa. Wg niektórych za dużo. Jednak potrzebowałem solidnego PFa a on będzie 1 opcja w indianie. Ostatni jego rok bardzo dobrej produkcji się szykuje. 
Nie licząc odpadów jak Splitter, Diaw cz James Johnson (bardzo solidny stat filler) skusiłem się na Markieffa Morrisa. Po średnim pre-seasonie nie kosztował dużo a czuję, ze przed nim breakout year.
 
Wg mnie bardzo dobrze zbilansowany zespół, ma wszystkie staty w czołówce a zawodnicy się ładnie uzupełniają bez tankowania kategorii. Brakuje mi tego rim defendera jednego, ale nie można mieć wszystkiego. Jeśli nie trafią się kontuzje liczę na top 3
Edytowane przez LukeBerd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyriona i marcina

Marcina tzn kogo? Marthinus?

 

Czas na moje wrozenie z arkuszy ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi, ale nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie o niczego nie gwarantuje]:

Przekupieni [fatalne ratia, ale reszta solidna lub mocna co daje contendera]

Patafianos [troche stara ta druzyna, ale malo slabych stron, wiec to moze zadzialac]

The Berd [fajnie pasujacy do siebie zawodnicy i dobra glebia]

InsideTheNBA Crew [troche ryzykownie z wysokimi, ale mocny obwod moze pociagnac]

Na Wspak [2 gwiazdy i sporo znakow zapytania, zakladam, ze wiekszosc wypali]

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Marthinus Spurs [raczej wybroni sie przed spadkiem dzieki glebi, ale za malo tu graczy z wartoscia 30+$ i za duzo ponizej 10$]

Wolves [4 gwiazdy, z czego jedna kontuzjowana i duzo piachu, skuteczna walka na FAsach niezbedna]

Zawsze są gorsi [zbyt slaba glebia dla takich gwiazd]

Menele [kompletnie zawalone niskie kategorie choc do naprawienia trejdami]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis to Davis, ale taki Omer jednak "ciut" tańszy z linią 14pts-17reb-5blk sprawił, że przyjemnie oglądało mi się ten mecz :smile: ... i jakoś zrekompensował mi chwilowo odpuszczenie walki o Vuca na drafcie, chociaż ten też miał wczoraj monster game na tablicach ... a Tobias to był jedyny pick na drafcie, gdzie zagapiłem się w tabelach i po cichaczu przeszedł mi koło nosa, a miałem na niego kase.. ;]

 

Tak w ogóle @LukeBerd masz tam jakimś trafem paru zawodników co mieli znaleźć się u mnie ;) Fajny team.

PS. Omer - tam są minuty, tam są możliwości - to kto chce Omera ?

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omer może być blisko stat z HOU przed DH, a być może nawet bardziej efektywny.

 

PS. Zobaczcie co sie dzieje z OKC i LAL, tam polowa składu sie leczy..., a sezon dopiero startuje. Dziś RW może nam zaprezentować pierwsze TD sezonu przy nawet 7-8 TO. Oj będzie się działo -oby się chłopak nie przejął zbytnio i nie połamał ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Komisza. Nie mogę cos z poziomu BlackBerry zmienić dziś ustawienia składu u siebie w Ignazzewie ;-)

 

Jeżeli mogę poprosić o wstawienie w slot UTILA Waitersa to bardzo poproszę.

 

Próbuję d rana i mi się nie podswietla na zielono opcja podmiany.

 

Jutro jestem przy PC wiec pozmieniam jakby ci z wyprzedzeniem....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Komisza. Nie mogę cos z poziomu BlackBerry zmienić dziś ustawienia składu u siebie w Ignazzewie ;-) Jeżeli mogę poprosić o wstawienie w slot UTILA Waitersa to bardzo poproszę. Próbuję d rana i mi się nie podswietla na zielono opcja podmiany. Jutro jestem przy PC wiec pozmieniam jakby ci z wyprzedzeniem....

Ignazz sorry, ale nie byłem na forum od przedwczoraj. Najlepiej wysyłać mi maila z yahoo w takiej sprawie, wtedy mam powiadomienie na mailu o takich prośbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija tydzień więc przy pierwszych ocenach wrzuciłem 4 propozycje trejdów

sprawdzajcie Panowie...

 

czas na korekty

 

nie miałem serca do Waitersa więc go wywaliłem

zaczynam nie mieć do Howarda


Ignazz sorry, ale nie byłem na forum od przedwczoraj. Najlepiej wysyłać mi maila z yahoo w takiej sprawie, wtedy mam powiadomienie na mailu o takich prośbach.

zdarza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka refleksja po pierwszych grach - to, że będę na dole tabeli po "super" drafcie, było więcej niż oczywiste, ale to, że będę tak słaby w pts, blk, FG nie mówiąc juz o REB (gdzie jest gorzej, niż w AST gdzie nie mam PG...) przy takiej 3 jak DMC, oraz dwóch Alów, to nawet w najśmielszych snach nie przewidziałem ;)

 

No cóż, człowiek uczy się całe życie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka refleksja po pierwszych grach - to, że będę na dole tabeli po "super" drafcie, było więcej niż oczywiste, ale to, że będę tak słaby w pts, blk, FG nie mówiąc juz o REB (gdzie jest gorzej, niż w AST gdzie nie mam PG...) przy takiej 3 jak DMC, oraz dwóch Alów, to nawet w najśmielszych snach nie przewidziałem ;)

 

No cóż, człowiek uczy się całe życie! ;)

 

Prowadzisz natomiast obecnie w jednej kategorii - żonglowanie FA ;)

 

Ja z kolei rzuciłem z ligowej sakwy na Perry Jones'a z Waivers, jako że połowa składu OKC połamana (miał przez miesiąc robić  cyferki)... to zagrał mi 1 mecz i sam się poturbował. Mało tego Reggie Jackson też gra niby z lekką kontuzją po powrocie i nie wiadomo co dalej. Scott Brooks chyba spieprzył im okres przygotowawczy bo za chwile nie będą mieli kim grać...

 

Ale ogólnie to jakoś nie narzekam na sytuację w tabeli ;)

 

PS. Rozumiem, że team Ballers prowadzi się sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.