Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

miło w ciągu nocki podskoczyć o +5 pkt roto i osiągnąć 86 ale w średnich tak wesoło to nie wygląda i do pierwszej trójki jeszcze daleka droga. w każdym razie od ostatnich narzekań progres jest :) a przecież ciągle czekam na Hilla i po drodze zdarzyły się mniejsze i większe wpadki i kontuzje (Gay, mega minusowe meczyki niektórych "zbawców" z FA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

No ja w ogóle byłem pewny, że L.TM wygra ligę, ale po ostatnich kontuzjach Korvera, Lena i Ibaki już 100% pewności nie mam. Ominąłem pozycję nr 1, bo poza pierwszą trojkę raczej nie spadniesz, co by się nie działo. Chociaż np w stealach mam zamiar Cię dogonić, so watch your back ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zbliza sie koniec sezonu, wiec zeby byc gotowym do ogarniecia wynikow rozgrywek 16.04 chcialbym zaktualizowac nazwy druzyn w pierwszym poscie tego watku... dajcie znac czy dobrze zgaduje/szacuje...

 

Ktory sposrod pabloboar / "Pablo" oraz p4tryk / "Patryk" wybral nazwe "Texas Team", a ktory "Ball Lovin Criminals"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczne wyniki ligi III Atlantic:

2d1qrk7.jpg

 

 

brawa dla zwycięzców za awans i dziękówka dla aktywnych za rywalizację!

 

na absolutnego bana i wykluczenie z rozgrywek zasłużyli Krzysiek K. (blaugrana) z Krzysiek K.'s Team nieaktywny od 7 marca oraz Simon z Coach S nieaktywny od 11 marca. pozostali, którzy nie dograli meczów myślę, że jeszcze mogą odkupić swe winy w 4ej lidze (na miejscu 9 dałbym utrzymanie Alkograss Nałogowo - właśnie ze względu na aktywność do końca a nie Bydzi Bulls za 15-kę w FG%..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.