Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

L.TM jak wyskoczył do góry z ostatniego miejsca to głowa mała ^^ Gratki!

 

Meeks dzisiaj 9 trójek sieknął i... uwaga uwaga! Nadal jest na sprzedaż! Razem z rzeszą innych wspaniałych zawodników przypominam. Jakby ktoś miał do oddania FG% to zapraszam ; )

 

Jako, że mam głęboki skład, chętnie wymieniam się 2 za 1. (na chwilę obecną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.TM jak wyskoczył do góry z ostatniego miejsca to głowa mała ^^ Gratki!

 

Jego marsz w górę tabeli był kwestią czasu. Jeszcze przed powrotem Westbrooka i Beal'a na średnich wyglądał bardzo mocno, do tego doszła co raz lepsza forma Wade'a, Kemby i Horforda i jest podium.

 

Wyklarowała się trójka do awansu, ale ja osobiście cały czas wierze, że uda mi się do tej trójki wskoczyć. Na szczęscie póki co (odpukać) nikt nie wypadł mi na dłuższy okres niż kilka meczy i dodatkowo dostałem 2 solidnych starterów Thompsona i Jacka. Warto było ich trzymać w roszterze i cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że Krzysiek K.'s Team dzisiaj o godzinie 5.33 wykonał ruch na rynku FA? Kolego blaugrana czy jesteś tu z nami? Czy uważnie czytałeś regulamin? :grin:

Hej, powroty chyba zawsze sa pozytywne, wiec nie ma co sie czepiac docinkami ;-)

 

Podobno kolejny ruch planuje na 14 lutego w walentynki :-P

LOL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla LTM za dzisiejsze trady - jednego dnia zgarnąć Korvera (za Wade'a) i Ibakę (za Horforda + Gibsona) to duża sztuka. wzmocnienie się w kulejących kategoriach pewnymi zdrowotnie zawodnikami kosztem tych oscylujących na granicy kontuzji pewnie okaże się być gwarantem sukcesu i awansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla LTM za dzisiejsze trady - jednego dnia zgarnąć Korvera (za Wade'a) i Ibakę (za Horforda + Gibsona) to duża sztuka. wzmocnienie się w kulejących kategoriach pewnymi zdrowotnie zawodnikami kosztem tych oscylujących na granicy kontuzji pewnie okaże się być gwarantem sukcesu i awansu

 

Dokładnie, skład, który i tak był już bardzo dobry, jeszcze wzmocniony. Pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnięcie Ibaki, który zagrał akurat słabszy mecz dobry ruch(Texas trochę się dziwię). No i podbicie kulejących trójek za 'ała Wade wszystko mnie boli, siądę sobie"  jak najbardziej. 


Co do moich ruchów liczę, że Sanders to nie będzie Lamar Odom case i po jakimś czasie się kolega dźwignie. Nic nie tracę, za darmo może u mnie posiedzieć na BN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla LTM za dzisiejsze trady - jednego dnia zgarnąć Korvera (za Wade'a) i Ibakę (za Horforda + Gibsona) to duża sztuka. wzmocnienie się w kulejących kategoriach pewnymi zdrowotnie zawodnikami kosztem tych oscylujących na granicy kontuzji pewnie okaże się być gwarantem sukcesu i awansu

dzięki, ale dopiero przyszłość pokaże, kto zyskał na tych wymianach, a kto stracił (a może wszyscy zyskają?).

Ostatnio wysyłałem sporo propozycji i cieszę się, że w końcu się udało oddać zbędne punkty i zbiórki, a pozyskać 3 i bloki, których tak mi brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale dopiero przyszłość pokaże, kto zyskał na tych wymianach, a kto stracił (a może wszyscy zyskają?).

Ostatnio wysyłałem sporo propozycji i cieszę się, że w końcu się udało oddać zbędne punkty i zbiórki, a pozyskać 3 i bloki, których tak mi brakowało.

No i jeszcze teraz jeszcze więcej pogra Ci Nurkic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.