Skocz do zawartości

[06/07] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomosci na gg brak :cry:

A wiadomości nie dostałem bo byłem niedostepny.

To z niedostepnoscia akurat nie powinno miec znaczenia, bo w momencie jak sie udostestepniach itp., to ci sciąga wszystkie wiadomosci, ktore dostales jak cie nie bylo. Ale jak to GG raz dochodzi, a kiedy indziej nie.

 

Otrzymalem potwierdzenie od 5 osob. Pozostales piatce wysle PM-y tutaj na forum. Potwierdzac nie trzeba, bo tutaj co bylo wyslane, to dochodzi :) Istnieje tylko kwestia odczytania, ale to juz zadanie dla odbiorcy, hehe.

 

PS. O Michaliku zapomnialem i poslalem mu/ci na stary numer gg. Sorry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypominam, że można już zapisywać swoje drużyny do ligi. Nie chce robić rabanu, bo jeszcze 10 dni, a to nie jest jakoś mało, ale też termin draftu się zbliża. Na razie zarejestrowanych jest 6 z 10 uczestników. Jako, że jest to liga e-nba, to od uczestników powinno się wymagać jakiegoś, choćby minimalnego kontaktu z forum. Nazwa zobowiązuje :) Osobiście nikomu przez PM czy na GG nie będę wysyłał ponagleń. Tutaj w temacie wszystko widać.

 

Co do pytania Qby, to może napisz, jaka pora by ci pasowała. Bo z dniem wczesniej były rozterki i niedziela wyszła jako najlepszy termin. Może być godzina 20.00? To pytanie kieruję do pozostałych uczestników, bo mnie to obojętne, bo i tak mój udział nie jest konieczny. Jeśli ktoś z tych, którym pasowało, powie, że o 20.00 mu nie pasuje, to wtedy zmiany nie robimy, bo to nie ma sensu. Zresztą pre-rank to też dobra rzecz. No chyba, ze ktoś idzie na żywca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że zaczyna się znów grzebanie i że ta 17.00 nie bardzo chce przypasić. Na GG też dostałem sygnał, że nie pasuje. Sorry Qba, ale już zmiana terminu, żeby jednemu pasował, a drugiemu przestawał pasować, mija się z celem, bo wychodzi na to samo, a co dopiero jak kilka osób kręci nosem. Zostaje tak, jak bylo, czyli niedziela, 15-go o 21.30. Ustaw sobie pre-rank i też powinno byc dobrze. Ja ostatnio bylem na żywo, a i tak wszystkich graczy poza jednym wybrałem według listy, biorąc zawsze tego, co był najwyżej i dostępny. Ten wyjątek to był Jaric i wolałbym o tej wpadce zapomnieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widać jak jest. Na GG prawie nikt nie odpowiada albo nie dochodzi. Tutaj to samo. Nie chce robić czegoś takiego, że zmienie termin, a potem się okaże, że większość tutaj nie zaglądała, bo myślała, że wszystko ustalone i przygotowywała się draftu.

 

PS. Jeszcze dwoch uczestnikow nie zalozylo druzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim

 

Przypominam, że jutro draft.

Godzina pozostaje bez zmian, tj. 21.30.

 

Podaje kolejnosc wg nazw druzyn:

1. MJ-TEAM

2. Da Bronx

3. PeterTeam

4. kangaroos

5. SZAKIL's TEA

6. Chicago Bulls

7. KS Klaudyn

8. Team Name

9. La Victoria Siempre_

10. Komisarz

 

Drużyn jest 10, ale że ja się nie liczę, to wychodzi 9. Ciągle nie założył drużyny Borys. Do jutra ma na to szansę. Ja już więcej przypominał nie będę. Trudno, najwyżej dla pozostałych uczesników zostanie więcej talentu do podziału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z draftu jestem nawet zadowolny, swoj szosty pick, mysle ze dobrze sporzytkowałem.

 

Dwyane Wade- az dziwne imo ze dotrwal az do szóstego picku, ale co tam z tym numerem to steal, gdyz +100 fp to bedzie chyba norma, a pamietajmy ze Shaq tez sie starzeje i jeszcze wieksza role w Miami przejmie Wade.

Paul Pierce zawodnik prawdziwie niezniszcalny, tyle juz lat w Bostonie, praktyczne bez sukcesu (jeden ECF to nie tak duzo) a ten nadal gra i jak gra w Celtach, jeden z lepiej zbierajaych SG (bo tam rowniez czasami grywa).

Lamar Odom czlowiek wrecz stworzony do fbl, typowy nabijacz, moze i czesto znika w koncowkach meczy, ale jest strasz

nie wszechstronny, masa zbiorek i co wazniejsze do gracza na pozycji F wskaznik asyst bardzo wysoki.

Brad Miller

Potrzebowalem centra i jest, podobnie jak Odom bardzo wszechstronny jak na podkoszowca, za ktorego jeszce uwaza sie Millera.

Boris Diaw- moze nie bedzie krecil takich cyfr jak w poprzednim roku, ale kto powiedzial ze amare jest niezniszczalny.

 

Richard Jefferson- ostani wybrany z wielkiej trojcy z Nets, troche niedoceniany, jesli wyeliminuja wahania formy to bedzie git, jak na utila.

Josh Howard- Jesli tylko nie bedzie kontuzjowany to moze byc kims, jak na te runde, to imho steal, tylko musi byc zdrowy.

Zyndrunas Ilgauskas- trzeba bylo szukac rezerwowego centra i sie znalazl, tylko czy w raz z rozwojem Brazylijczyka bedzie dostawal tyle minut co wczesnie.

Stephon Marbury moze i nie jest liderem, ale cyferki spore kreci, tylko zeby Ajzaja dal mu duzo luuuzu:) a i niech wytrade'uje Francisa

Jason Terry tylko i wylacznie glebia skladu, jesli beda na niego chetni to prosze

Manu Ginobili podobnie jak Terry uczestnik mzoe jakiej najblizszej wymiany, choc jesli kontzuje nie beda go nekac, mzoe wskoczy do startujacej ósemki.

Danny Granger- jesli sie nadaje duzej kasy Peji to musi cos by na rzeczy ten skrzydlowy jest bardzo dobry w zbiorkach, blokach i przechwytach, czyli w bardzo punktownaych kategoriach.

Zo Mourning- Na wypadek kiedy sie zlamie Shaq, a zlamie sie na pewno i przez te 20-30 meczy bedzie mam nadzieje wykrecal cos pokroju 10-10-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni numer w drafcie a wybrałem sobie całkiem fajnie - jestem zadowolony (no coz Kobiego nie miałem szans dostać, choć sprzątnoł mi bo ktoś z przed nosa.. Odoma chciałem zostawić na poźniej i tez sie przeliczyłem.. Tak samo jak z Krsticem..)..

 

C. Paul - Chłop bedzie wymiatał w tym sezonie, licze ze to bedzie największa moc mojej druzyny

G. Wallace - Człowiek stworzony na UTL. Jak gra to wykreca powyzej 120 fp a jak nie, to nie marnuje ilości meczów :wink:

A. Harrington - Jacksona zawieszą to Harrington musi grać..

A. Stoudemire - Jak sie nie polamie, to moze w top 5 a napewno w top 10 PF być..

M. Okur - po porstu potrzebowalem dobrego centra

G. Arenas - Wybrałem go jako drugiego, na UTL bedzie OK, no chyba ze go gdzies wygransferuje

K. Hinrich - Uniwersalny PG/SG takiego kogoś potrzebowałem

T. Chandler - Rezerowy C, troche spanikowalem ale powinno byc OK.

N. Hilario - Dlugo cos byl, jak Amare sie polamie, a on bedzie zdrowy powinien sie sprawdzić

B. Wells - Nie wiem czemu nikt go nie chcial, jak bedzie gral tak jak w PO to moze wygrysc Al.H. ze składu

R. Hamilton - Na zapas

S. Battier - j/w

K. Brown - Jeden Lakers w teamie musi byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieralem z 6 numerem... choć może i wielu dziwiły moje wyobory,to ja jestem zadowolony:

 

PG Baron Davis,Andre Miller , TJ Ford, L Ridnour. 4 PG to duzo,licze przede wszystkim na Davisa,ktory powinien wykrecic jakies cyferki , natomiast Miller to typowy util, licze tez na TJ Ford do ktorego mam ogromny sentyment, ale tez spodziewam sie po nim czwgos milego:)

 

SGRicky Davies, Iguodala,Foye, choc ten ostatni to moze bardziej PG, ale moze tez grac na SG w FBL wiec stawiam wielki ? i czekam co z niego wyjdzie... Davies to przede wszystkim idiota,ale licze na jego punkty tak samo jak na punkty Iguodali, choc ani jeden ani drugi nie dostarczy mi ich wiele pewnie, bo to moja chyba najslabsza pozycja,ale chociaz srednia jesli chodzi o przekroj calej ligi.

 

SFKirilenko i ewentualie Iguodala...tutaj ogromne ryzyko, wiec zaczynam odmawiac zdrowaski, ale z drugiej strony jezeli AK wytrzyma 65 gier bede zadowolony z tego wyboru

 

PF i CNowitzki, Gasol, Bogut, Mihm, Foster kazdy z tych graczy oprocz niemca, moze grac na obu pozycjach, co jest dosc istotne w pozniejszych fazach sezonu, jesli chodzi o zastapienie kontuzjowanych badz przy wymianie graczey...

 

 

realnie patrzac uwazam ze mam szanse na awans,choc nie licze na zwyciestwo miejsce, raczej od 3do5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałem z nr 1. Oto moj sklad:

L. James (Cle - SF)

J. Kidd (NJ - PG)

C. Webber (Phi - PF)

C. Bosh (Tor - PF,C)

R. Allen (Sea - SG)

B. Knight (Cha - PG)

M. James (Min - PG)

D. West (NOK - PF)

Z. Randolph (Por - PF)

T. Prince (Det - SF)

D. Williams (Uta - PG)

M. Williams (Atl - SF,PF)

B. Roy (Por - PG,SG)

Mam tylko 1 centra, ktory doznal kontuzji :shock: mam nadzieje, ze w sezonie Bosh bedzie zdrowy :roll:

Ogólnie zdraftu jestem zadowolny 8)

Lubie robic transfery wiec jesli macie jakies propozycje to zapraszam do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.