Skocz do zawartości

Greg Oden


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Oden zbawca Hawks?

 

Hmmmm czy zbwaca cóż nie wiadomo jesli by go tak juz teraz oceniac i gdyby trafił do Hawks to napewno byłby wsparciem i to mocnym w defensywie . Jednak te NBA to troche inn sprawa niz liga akademicka takze nie mozna byc pewnym w stu procentsch . Zeby tylko jeszcze lepiej w ataku grał :roll: .........

 

( fajna ksywka GO GO GregO!!!)

 

co do ksywki lub imienia to jakos okropnie mi na mysl nachodzi uzytkownik greg

 

Porównanie do TD lub LBJ bylo oczywiscie z uwagi na wychuchany nr1 draftu, wymarzony wyczekiwany a nie styl gry czy pozycja

Dobrze ze to w koncu sprostowałew bo nie skapnąłem sie o co ci chodziło z tymi porównaniami do LBJ'a nie gra podobnie bo gra z duzym naciskiem na obrone a nie na atak a coz do TD to jescze mu duzo , duzo brakuje ale ma juz zadatki na stanie sie jednym z najlepiej broniacych zawodników w NBA .

 

 

tak sobie kombinowałem czy Greg jest skazany na sukces?

 

hmmmm w sumie to tez mni dreczy ta sprawa bo NBA moze zmienic jego gre . Mam nadzieje ze tak sie nie stanie . Ale było wiele dobrze zapowiadajacych sie przyszłych " gwiazd " jak Wade czy Melo a szczerze to jakos nie trawie tych gosci .

 

( podpatcie ofensywne zachowania Tima w 1996/7 na uczelni i jego szybki piwot, cholerna Liga zmusiła go do większej pracy nad siła i muskulatura przez co zatracił szybkość)

No te NBA to wiele osób zmusza do przemiany. A co najwazniejsza niue jest to gra dla chudych i szybkich chłopców . Szczerze powiedziawszy to NBA nakłada bardzo duzy nacisk na muskulature i warunki fizyczne i nie chodzi tu o szybkosc itd. tylko o siłę .

Patrząc tak na wszystkich graczy NBA to mają niezłe miesnie a kiedys to sami chudzielce . Chudzi ale za to nadrabiali zwinnoscia i szybkoscia a teraz to tylko sie liczy siła . No oczywiscie są gracze którzy nie mają nadzwyczajnej muskulatury , ale takie są moje odczucia jak patrze na dzisiejsze NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ to mają niezłe miesnie a kiedys to sami chudzielce . Chudzi ale za to nadrabiali zwinnoscia i szybkoscia a teraz to tylko sie liczy siła . No oczywiscie są gracze którzy nie mają nadzwyczajnej muskulatury , ale takie są moje odczucia jak patrze na dzisiejsze NBA

Ciekawe jakby sobie poradził z tym Larry Bird ( choć patrząc na Novika to chyba można)...

A Oden? Na razie mi się jego numerek podoba :wink:

 

Wade i Melo ok, ale status gwiazd już mają ale mnie zastanawia inna sprawa tych nielicznych draftowiczów wybranców było niewielu

 

Status gwiazdy zbawcy:

1979 Bird

1980 Magic

1984 Hakeem

1987 Robinson

1992 Shaq

1997 Timmy

2003 LBJ

2007 Greg

Nawet MJ, Pipp, Zo, AI, KB, KG nie mieli takiego najwyzszego statusu ( szczególnie panów po HS tłumaczy wiek, a LBJ jest tu wyjatkiem botrąbiono o nim wszędzie)

Te super super nazwiska w 100% sie sprawdziły więc coś w tym GO#50 cos cholera musi byc bo nikt mi nie wciśnie że w 2001 znaliśmy nazwisko Wade!

TYLKO CO JEST PYTAM SIĘ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.