Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Śmieszy mnie że już zdążyliście zrobić burze gdy jest już oficjalna decyzja i nie stracił sedziowania :D Wiec te wielkie oburzenia oparte o fake niusy to lol

Tzn, że ktoś szybko ogarnął, że to wykluczenie Marciniaka przyniosłoby więcej strat niż korzyści dla sprawy, podobnie jak zreflektowano się (choć nieco więcej czasu to zabrało) że nie ma co jechać po Wojtyle. Tylko PiS ciągle bezmyślnie brnie w lex tux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gregorius napisał:

Śmieszy mnie że już zdążyliście zrobić burze gdy jest już oficjalna decyzja i nie stracił sedziowania :D Wiec te wielkie oburzenia oparte o fake niusy to lol

czyli kolejny dziennikarz kanału sportowego puścił farmazona? nieee to niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Gregorius napisał:

Śmieszy mnie że już zdążyliście zrobić burze gdy jest już oficjalna decyzja i nie stracił sedziowania :D Wiec te wielkie oburzenia oparte o fake niusy to lol

Tutaj nie chodzi o stratę, a o "bezinteresowne" robienie gnoju, tylko dlatego, że rodak jest w czymś dobry.

Większość wie kim jest Marciniak, teraz dowiedziałem się, o istnieniu organizacji i co wnosi swoim istnieniem.

Czym kierują się ludzie posługujący się kłamstwami i manipulacja, aby niszczyć karierę faceta, który nic im nie zrobił?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, DRK napisał:

Tzn, że ktoś szybko ogarnął, że to wykluczenie Marciniaka przyniosłoby więcej strat niż korzyści dla sprawy

Czy dobrze rozumiem że masz jakąś wiedze że decyzja wogole miała byc inna? Bo wypociny dzienikarza z insiderskim info cięzko brać poważnie.

41 minut temu, DRK napisał:

podobnie jak zreflektowano się (choć nieco więcej czasu to zabrało) że nie ma co jechać po Wojtyle

Ale czy ktoś jechał po Wojtyle? Przecież pewne rzeczy wypada zbadać a nie zamiatac pod dywan. To że z tego zrobiono atak na Wojtyłę to inna sprawa ale pytania i próba zbadania prawdy są jak najbardziej na miejscu.

1 minutę temu, starYfaN napisał:

Tutaj nie chodzi o stratę, a o "bezinteresowne" robienie gnoju, tylko dlatego, że rodak jest w czymś dobry.

nie wiem skad masz tak dogłebne informacje dlaczego zrobiła sie burza. Ja nie wiem dlaczego gnój został zrobiony.  Jakieś źródła do tej tezy ze to z zawiści?

 

2 minuty temu, starYfaN napisał:

Czym kierują się ludzie posługujący się kłamstwami i manipulacja, aby niszczyć karierę faceta, który nic im nie zrobił?

jakie kłamstwo i jakie insynuacje? Ale tak konkretnie. Az tak w temacie nie jestem. Ledwo co przeczytałem tbh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregorius napisał:
2 godziny temu, DRK napisał:

 

Czy dobrze rozumiem że masz jakąś wiedze że decyzja wogole miała byc inna? Bo wypociny dzienikarza z insiderskim info cięzko brać poważnie.

Tu dyskutowaliśmy nad wypocinami pismaka, który podał takie, a nie inne info. A UEFA okazała się inteligentniejsza od mózgów z Nigdy Więcej (co nie było zbyt trudne).

 

Godzinę temu, Gregorius napisał:

czy ktoś jechał po Wojtyle? Przecież pewne rzeczy wypada zbadać a nie zamiatac pod dywan. To że z tego zrobiono atak na Wojtyłę to inna sprawa ale pytania i próba zbadania prawdy są jak najbardziej na miejscu.

Może trochę źle to ująłem. Chodziło mi bardziej o konsekwencje tej sprawy. A tą sprawę najlepiej zbadał i to jak Giertych: to wszystko to prowokacja Jarka i Jędraszewskiego ( gdzieś od 4:45 min).

To już nawet Lis ,,komora" zachował się trzezwiej i próbował Romka mitygować, aby w tę teorię nie brnąć ale nic nie pomogło.

Giertycha za Ziobrę na MinSpra i niech cyrk trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DRK napisał:

Tu dyskutowaliśmy nad wypocinami pismaka, który podał takie, a nie inne info.

Ok jak pisałem nie śledziłem całej dyskusji. No to dywagacje pismaka żenujące ale może swój cel osiągnął. Ludzie przeczytali dyrdymały.

5 minut temu, DRK napisał:

o wszystko to prowokacja Jarka i Jędraszewskiego ( gdzieś od 4:45 min).

Poza tym że nie sądzę żeby tak było to każdy zdrowy na umyślę widział jak się temat skończy i że zostanie to przez PIS wykorzystane.  Ale może już wróćmy do footbolu i nowego kontraktu Messiego. Bo w sumie dla mnie to lekkie przegięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregorius napisał:

Ja nie wiem dlaczego gnój został zrobiony.  Jakieś źródła do tej tezy ze to z zawiści?

jakie kłamstwo i jakie insynuacje? Ale tak konkretnie. Az tak w temacie nie jestem. Ledwo co przeczytałem tbh.

Masz w internecie wystąpienie Marciniaka. Ogólnie mierzi mnie to polityczne g...o (przy czym w jego wystąpieniu, nie ma grama polityki)

To tak jak z Odrą. Niemcy cytują rudego, o zatruciu Odry rtęcią.

Potem się okazuje, że zakwitły algi, rzeka faktycznie została wysterylizowana, tylko nie w Polsce a w Niemczech.

Marciniak chyba sobie sprawy nie zdawał, że nowa banda leszczy politycznych buduje wizerunek jego kosztem.

A druga banda jełopów, bez skrupułów, wykorzysta to do promocji własnej dupy.

Ogólnie skorzystała na tym Konfa i organizacja, stracił facet (wizerunkowo), który do wszystkiego doszedł sam.

Nihil novi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Ja bym nie odebrał. Ale do Mentzena na miejscu Marciniaka też bym nie poszedł. 

A do Zandberga? Czarzastego? Na 100% gdyby Marciniak wystąpił w jakieś konferencji nie związanej z polityką u któregoś z tych panów to to śmieszne pseudostowarzyszenie nie robiło by mu gnoju. Czysta złośliwość motywowana polityka nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pepis21 napisał:

A do Zandberga? Czarzastego? Na 100% gdyby Marciniak wystąpił w jakieś konferencji nie związanej z polityką u któregoś z tych panów to to śmieszne pseudostowarzyszenie nie robiło by mu gnoju. Czysta złośliwość motywowana polityka nic więcej.

Nie kojarzę by Zandberg czy Czarzasty głosił jakieś hasła niezgodne z polityką UEFA. Jak możesz to wskaż jakieś. 

5 minut temu, starYfaN napisał:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1063505/szymon-marciniak-wystosowal-oswiadczenie-potepiam-wszelkie-formy-nienawisci

Jak widać, za postanie z bandą starającą się żyć z naszych podatków, należy przeprosić.

To jaszcze niech nas przeproszą wyborcy, dzięki którym, to coś istnieje.

No i z oświadczenia Marciniaka jasno wynika kto chciał go wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale UEFA nie ma nic do poglądów Zandberga (oficjalnie) a do Memcena ma. Sporo osób powiązanych z biznesem zrezygnowało z udziału w tym spędzie ze względu na organizatora. Marciniak powinien bardziej ogarniać temat bo nie jest anonimową postacią. Nie chce mi się sprawdzać, ale jeżeli na informacji o jego obecności było zdjęcie w stroju sędziowskim to już w ogóle wtopa wizerunkowa. Dobrze, że mu nie odebrali finału.

Konfederacja to Kurwin i Braun. Chociaż Kurwin popiera Putina, to UEFA przymknęła by oko😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jack napisał:

Nie kojarzę by Zandberg czy Czarzasty głosił jakieś hasła niezgodne z polityką UEFA. Jak możesz to wskaż jakieś.

Nie ma to znaczenia w momencie gdy cały ten event był biznesowy a nie polityczny, na którym byłyby głoszone jakiekolwiek poglądy.

Druga rzecz to śmieszne pseudostowarzyszenie nie pierwszy raz z dupy strzela gdy chodzi w tematach piłkarskich i nie dziwota, że mają w tym środowisku przejebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.