Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

"Michniewicz powiedział: – Najtrudniejszą chwilą był moment, w którym zostałem zaprezentowany jako selekcjoner. Przerodziło się to dla mnie w czarny dzień. Ja nie byłem zaskoczony, bo znam środowisko, wiem, kto jest kto i w jaki sposób ocenia mnie i moją pracę. Najbardziej jednak ucierpiała moja rodzina, ona nie była przygotowana na to wszystko. Po dwóch dniach spędzonych w Warszawie, gdzie udzielałem wielu wywiadów, bo takie były moje obowiązki medialne, byłem kompletnie zdruzgotany. Na szczęście pojechałem w trasę po Europie, odciąłem się od tego wszystkiego, nie czytałem social mediów, rodzinę poprosiłem o to samo i jakoś to przeszło. Dzisiaj jesteśmy w innym miejscu. Moje święto przerodziło się w stypę. Uważam, że nie mam się z czego tłumaczyć, mówiłem o tym wiele razy. Nie chcę do tego wracać, ale pewne rzeczy, pewne słowa i ocenianie ludzi przez kogoś, kto nie zna dokładnie faktów oraz mówienie kto jest dobry, a kto zły jest przykre. Chcę się od tego odciąć."

to jest naprawdę żenujące, teraz zasłania się rodziną, a wcześniej bez wstydu opowiadał jak to Fryzjer mu przy porodze żony pomagał

"kto nie zna dokładnie faktów" - no szkoda, że nie chciałeś się nimi z nikim podzielić

no i ten komentarz pod artem, który punktuje wszystko to, o czym pisałem, potwierdza, że ludzie wciąż czują się oszukiwani, bo Wielki Czesław teraz wygrał jeden mecz i będzie wskazywał paluchem kto ma czelność otwierać jape

Screenshot-20220331-175548.png

tam jest błąd chodzi oczywiście o Forbricha i Wójcika

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było

Ponad 60% szans, że wylosujemy z pierwszego koszyka kogoś z trójki Brazylia, Argentyna, Katar. Byłoby ciekawie, bo z Katarem jest szansa wygrać a z Argentyną i Brazylią dawno nie graliśmy a to prestiżowy mecz. 

Dla mnie ciekawa/latwa grupa to:

Brazylia/Argentyna

Szwajcaria/Dania

Kanada/Arabia/Oce

Możecie sobie polosować. 

Mi wyszła Portugalia, USA, Arabia

A w drugim losowaniu najprostsza chyba możliwa grupa

Katar

Szwajcaria

Polska

Arabia

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być maksymalnie dwie drużyny z Europy w jednej grupie a z innych kontynentów po jednej. 

Najtrudniejsza grupa to chyba

Argentyna/Brazylia

Niemcy/Chorwacja

Kamerun/Ghana

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jakiś dziwny ten podział koszyków. Kiedyś zawsze byliśmy w koszyku europejskim, a teraz jesteśmy rodzynkiem z Senegalem, Iranem czy Koreą. 

Koszyki są pod kątem miejsca w rankingu, było tak chyba od dawna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kolader napisał:

Z tego co mi wiadomo to nie

Chyba już to poprawili, bo nie trafia na siebie Katar i Arabia. 

W wielkim skrócie:

Jak trafimy na Europejską potęgę z pierwszego koszyka to z drugiego USA, Urugwaj albo Meksyk. 

Jak trafimy na Brazylię/Argentynę/Katar to z drugiego koszyka duże szanse/zagrożenie na Niemcy/Chorwację/Holandię

Z trzeciego najpewniej Tunezja/Arabia/Kamerun/Ghana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2022 o 13:06, Cardi napisał:

Wytykasz niuansy w obronie, ale wykończenie było perfekcyjne?

A co się tu Tobie nie zgadza? Akcja się zawsze od czegoś zaczyna - od błędu, od przejęcia, od wybicia bramkarza, autu czy wolnego. Tu Zieliński zaczął "akcję" pressingiem, przejął piłkę, przebiegł (łącznie) z 30m sprintem i uderzył w pełnym biegu mocno i bardzo precyzyjnie. Naprawdę nie wiem na ile trenowaliście piłkę nożną, ale to nie był łatwy strzał - większość napastników/pomocników uderza w takiej sytuacji z prostego podbicia, mocno i byle w światło bramki - więc często bramkarze przypadkowo/intuicyjnie wybraniają taki strzał. Gdy taka bramkę zdobywał Ronaldo, Messi czy Iniesta to komentatorzy w zachwyty by wpadali, ale że zdobywał ją Zieliński - to już ble...

Naprawdę doceńcie klasę tego zagrania. To, że bramkarz się cofnął - nie umniejsza jakości.

 

19 godzin temu, Tecu napisał:

najprostsza chyba możliwa grupa

Ja bym dla nas nie szukał "najprostszej" - bo z takich nie wychodzimy ;D

Idealny zestaw dla mnie? Portugalia, Urugwaj, Polska i Ghana. W każdym meczu nie my jesteśmy faworytem i możemy grać trochę tak jak ze Szwedami. Jak przegramy - to raczej zgodnie z planem, jak wyrwiemy punkt lub 3 to mega sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dannygd napisał:

A co się tu Tobie nie zgadza?

Wysokość na jakiej leciała piłka chociażby. Piłka półgórna, która chociażby z karnego jest najprostszą dla bramkarza do złapania.

I dla jasności ja się nie przypierdalam do tego jak strzelił, tylko do tego, że napisałeś, że to było perfekcyjne wykończenie.

Nie było. Mimo gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pol jebaniec trafił 

https://www.facebook.com/kanalsportowy2020/posts/529318021889301

Teraz, Tecu napisał:

Argentyna, Meksyk, Arabia S. 

Ciekawa grupa, do wyjścia, ale też mecz z Argentyną. 

Na otwarcie Meksyk

Mecz o wszystko Arabia

Mecz o honor z Argentyną. 

Remisik, wygrana i modlitwa o remis żeby wyjść :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.