Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

Mam zero radości z tej wygranej, totalnie zle się oglądało ten festiwal lagi na Lewego. Oczy bolały po prostu, ale najważniejszy jest wynik. Za Sousy graliśmy 100x ładniej, ale w obronie był dramat więc z dwojga zlego lepiej brzydko wygrywać.

Czas na wypracowanie stylu jest teraz. A będzie z kim ćwiczyć w Lidze Pasztetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cardi napisał:

Pamięta ktoś repeentację w meczu z równorzędnym rywalem, która prowadzi i nie muruje? Bo z tych wycieczek pod pole karne przy 2:0 i holowania piłki by urwać sekundy spokojnie mogła paść bramka.

O trzech interwencjach bramkarza nie wspominając.

Ja pamiętam, pamiętam mistrzostwa świata w roku 1982. Aczkolwiek wtedy niewiele drużyn było równorzędnym rywalem.

Ktoś napisał, że ely cisnął po Lewym. Byłoby to dziwne, bo jak go znam (a znam dość dobrze) to nie obejrzał tego meczu bo tak go interesuje piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzemo napisał:

Jak widzę po tego typu meczu te ekstazę i szampany to się nie dziwię, że potem mentalnie nie dojeżdżamy na główna imprezę i przypominam sobie te reakcje 

 

No w tym przypadku nie trafiłeś z filmikiem bo job finished 

Celem eliminacji jest awans, nie zdobycie pucharu ;)

 

Niezależnie od tego czy dostanę od kogoś ignora czy nie, cieszę się bo mecz zakończył się wygraną, awansem i co też ważne wyglądał lepiej niż że Szkocją 

To jest poziom naszej reprezentacji, nic więcej. 

Trzeba napisać do NBA, żeby zespoły nie cieszyły się po wygranej w play in bo Polaki się dwnerwujo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

 

Ogólnie wątpię, bo ja tu Lewego zawsze propsowałem, jak ludzie jakieś łajzy rodzaju Małysza chcieli wrzucać jako najlepszego sportowca, czy jakimś Zmierźlikiem się jarali w porównaniu do Lewandowskiego i też zawsze (głównie ze względu na Roberta, ale nie tylko) wyżej niż inni oceniałem (i oceniam) potencjał tego pokolenia polskiej kadry - dla mnie wszystko poniżej ćwierćfinałów wielkich imprez to wynik, za który trener oraz prezes PZPN powinni być traktowani smołą i pierzem...

Nope, 1/8 to wynik który odpowiada poziomowi naszej kadry, wszystko powyżej będzie ponad stan. A i tak zależy to od losowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a chłop ma zadre w sercu, biedak

 

A dla mnie to trochę wiocha, że 2h po meczu dzwoni do kolegów, wyciąga jakies prywatne brudy na dziennikarza, bo chlop zadal pytanie słuszne, bo któryś piłkarz po meczu powiedział, że faktycznie się nie spodziewali paru rozwiązań, Czesio zle zrozumiał pytanie, zagotował się, potem wyciągnął brudy,  były reprezentant Polski w tym czasie mu przyklaskuje i mówi, że jazda z k****mi. Meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

A dla mnie to trochę wiocha, że 2h po meczu dzwoni do kolegów, wyciąga jakies prywatne brudy na dziennikarza, bo chlop zadal pytanie słuszne, bo któryś piłkarz po meczu powiedział, że faktycznie się nie spodziewali paru rozwiązań, Czesio zle zrozumiał pytanie, zagotował się, potem wyciągnął brudy,  były reprezentant Polski w tym czasie mu przyklaskuje i mówi, że jazda z k****mi. Meh.

Ogólnie straszna słoma z butów Michniewiczowi wychodziła. Gość wszystko traktuje jako atak - w ten sposób zniechęci do siebie ludzi po prostu. A to, że Kowal i Stanowski mu przytakują - tu akurat dziwić się nie sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sebastian napisał:

Ogólnie straszna słoma z butów Michniewiczowi wychodziła. Gość wszystko traktuje jako atak - w ten sposób zniechęci do siebie ludzi po prostu. A to, że Kowal i Stanowski mu przytakują - tu akurat dziwić się nie sposób :)

Typowy Czesiek. A Polacy dupa cicho bo "mamy" awans.

Ten sam modus operandi od lat. Kokietria dziennikarzy, dajcie szanse, "skromność i pracowitość" - sukces (MP, utrzymanie w lidze, jakiś awans ) - ja wam tera wszystkim pokaże jeeeeee - wylot z hukiem.

Reasumując, będzie wesoło. 😎

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sebastian napisał:

Ogólnie straszna słoma z butów Michniewiczowi wychodziła. Gość wszystko traktuje jako atak - w ten sposób zniechęci do siebie ludzi po prostu. A to, że Kowal i Stanowski mu przytakują - tu akurat dziwić się nie sposób :)

Ciężko sprawa, niby słabo to wygląda ale myśle, że jest obawa przed skończeniem jak Brzęczek, czyli obiekt hejtu, memów i jebania przez dziennikarzy. Najlepiej wczoraj zareagował Borek, który prowadzi najlepiej profesjonalnie ze wszystkich dziennikarzy. Brzeczka zniszczyli dziennikarze, Souse robili loda do samego końca a Czesia zaczęli już jebać od pierwszej konferencji ( z aprobata dużej części kibiców ). Polskie gowno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matek napisał:

Boli mnie, jak bardzo niedoceniany jest Czesio i ogólnie umnieszany mu jest ten sukces. 

Presja ogromna, ataki z każdej strony, bardzo mało wsparcia. Dał radę. Łzy nie dziwią. 

Nikt mu niczego nie umniejsza, ale w ujęciu do potencjału niczego szczególnego jeszcze nie osiągnął.

Niespecjalnie było widać zmiany tempa gry, wyjście wysokim/średnim pressingiem, jakość przejścia z obrony do ataku, czy sensowne akcje.

Ot polska szkoła z autobusem i kontrą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, starYfaN napisał:

Nikt mu niczego nie umniejsza, ale w ujęciu do potencjału niczego szczególnego jeszcze nie osiągnął.

Niespecjalnie było widać zmiany tempa gry, wyjście wysokim/średnim pressingiem, jakość przejścia z obrony do ataku, czy sensowne akcje.

Ot polska szkoła z autobusem i kontrą.

 

Pewnie, po 3 treningach i sparingu powinni grać tikitake lub showtime. A Polska szkoła bardzo mi się podoba, oby tam dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, starYfaN napisał:

Nikt mu niczego nie umniejsza, ale w ujęciu do potencjału niczego szczególnego jeszcze nie osiągnął.

Niespecjalnie było widać zmiany tempa gry, wyjście wysokim/średnim pressingiem, jakość przejścia z obrony do ataku, czy sensowne akcje.

Ot polska szkoła z autobusem i kontrą.

Przecież po meczu ze Szkocją to zdroworozsądkowa wiara w narodzie była na poziomie inflacji albo obniżonego PITu, bo zagraliśmy piach. Ale cel zrealizowany, liczenie na to, że z trzech treningów czy tam pięciu zagramy jak drużyna klubowa to hipokryzja.

 

Zobaczymy co będzie w LN i w Katarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Pewnie, po 3 treningach i sparingu powinni grać tikitake lub showtime. A Polska szkoła bardzo mi się podoba, oby tam dalej. 

Bo jak wiadomo, to banda amatorów, a do pressingu niezbędne są studia :) 

4 minuty temu, Koelner napisał:

A Polska szkoła bardzo mi się podoba, oby tam dalej. 

Dalej będzie to samo co zawsze, zarobienie na "do końca życia" i zmarnowanie potencjału drużyny.

Ale skoro to się podoba? :) 

1 minutę temu, Cardi napisał:

Przecież po meczu ze Szkocją to zdroworozsądkowa wiara w narodzie była na poziomie inflacji albo obniżonego PITu, bo zagraliśmy piach. Ale cel zrealizowany, liczenie na to, że z trzech treningów czy tam pięciu zagramy jak drużyna klubowa to hipokryzja.

 

Zobaczymy co będzie w LN i w Katarze.

A kto pisze o drużynie klubowej. Przecież gdyby  nie fart z Krychą robiącym jedną rzecz dobrze (odwróć się i przewróć) humory mogły być zgoła inne, bo 1 połowa ze wskazaniem na Szwedów.

Jeżeli masz czas na 100 poniżej 11, to wyniki > 15 niespecjalnie cieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.