Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że jesteśmy w stanie stracić bramkę nawet z FC Albatros :D  Momentami było poprawnie, wyjście spod pressingu, gra na jeden kontakt, do przodu widać zmianę po siermiężnym stylu Brzęczka ale co z tego jak brak konkretów.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle to samo głupie błędy indywidualne

Te 45 minut to jedne z lepszych jakie widziałem naszej repry ladne stanie kompaktowo w ataku i w obronie dobry timing w wyjściu do pressu dobre szybkie rozgrywanie i konstruowanie w half court

Bajka Sousa to na prawdę profesor

Szkoda tylko że po barażach po których odpadniemy bo musimy przy takiej obstawie baraży tyłu mocnych drużynach  leśny dziadek Kulesza bedzie chciał się popisać i go wyjebie Wezmie Czerczesa z którym już jest po słowie 

Gramy w piłkę, pilka nie parzy pierwszy raz od wielu lat nie ma paniki

A no i Wojciech Nieszczęsny ja rozumiem że tutaj mało mozna było zrobić ale czy chłop wyjmie kiedykolwiek coś idacego w światło bramki? Jeżeli o cos mam pretensje to o to że trzyma tego szmaciarza przy którym nikt nie czuje się pewnie bo nie umie wychodzić do wrzutek ani nie zrobić jakiegos babola przez x spotkań z rzędu 

Ale niestety koniunktura sie zrobiła taka że Wojtusia nie potrafi nikt wyjebac i przez to Fabian kończy karierę a inni bramkarze czekaja bez szansy na rywalizację o miejsce na ktora zasłużyli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubbas napisał:

Jak zwykle to samo głupie błędy indywidualne

Te 45 minut to jedne z lepszych jakie widziałem naszej repry ladne stanie kompaktowo w ataku i w obronie dobry timing w wyjściu do pressu dobre szybkie rozgrywanie i konstruowanie w half court

Bajka Sousa to na prawdę profesor

Szkoda tylko że po barażach po których odpadniemy bo musimy przy takiej obstawie baraży tyłu mocnych drużynach  leśny dziadek Kulesza bedzie chciał się popisać i go wyjebie Wezmie Czerczesa z którym już jest po słowie 

Gramy w piłkę, pilka nie parzy pierwszy raz od wielu lat nie ma paniki

My właśnie gramy u siebie z teamem który przegrał oba mecze z Albania zawodników. brakuje im 8 podstawowych zawodników a drugi najdroższy gracz w składzie jest wart 70 procent tego co puchacz. 

To jest 9 mecz sousy w kadrze vs przeciwnik z top 62 rankingu FIFA i wciąż czekamy na pierwszą wygrana. To jaki Sousa ma pr to jest kosmos 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

My właśnie gramy u siebie z teamem który przegrał oba mecze z Albania zawodników. brakuje im 8 podstawowych zawodników a drugi najdroższy gracz w składzie jest wart 70 procent tego co puchacz. 

To jest 9 mecz sousy w kadrze vs przeciwnik z top 62 rankingu FIFA i wciąż czekamy na pierwszą wygrana. To jaki Sousa ma pr to jest kosmos 

Zaden PR to jest właśnie Polska i podejście do piłki 

Ale ogólnie tak się zrobiło w każdym sporcie ze skrajności w skrajność jak Warriors nie zrobili po w zeszłym roku to Kerr był tak samo dobrym trenerem jak w tym roku 

Jakby kadra Brzeczka zagrała takie same 45 minut napisałbym dokładnie to samo

Nie ocenia się konsekwencji akcji tylko same akcje, działania trenera

Możesz zagrać najlepszy defens świata w końcówce przez 24 sekundy shot clocka a Schroeder ci na koniec rzuci farfocla o deche który wpadnie

10 minut temu, Cardi napisał:

Świder odkrycie Sousy. Laskowski mówił, że od debiutu gra w każdym meczu. I tyle goli co Milik od 2016 :)

Milik i Piątek out z tej kadry

Obaj bezproduktywni w pressingu i rozegraniu jeden w tym meczu drugi z Andora

Ich czas minął Buksa i Swiderski wnoszą 3 razy więcej jakości i lepiej fituja z Lewym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kubbas napisał:

Jak zwykle to samo głupie błędy indywidualne

Te 45 minut to jedne z lepszych jakie widziałem naszej repry ladne stanie kompaktowo w ataku i w obronie dobry timing w wyjściu do pressu dobre szybkie rozgrywanie i konstruowanie w half court

Bajka Sousa to na prawdę profesor

Szkoda tylko że po barażach po których odpadniemy bo musimy przy takiej obstawie baraży tyłu mocnych drużynach  leśny dziadek Kulesza bedzie chciał się popisać i go wyjebie Wezmie Czerczesa z którym już jest po słowie 

Gramy w piłkę, pilka nie parzy pierwszy raz od wielu lat nie ma paniki

A no i Wojciech Nieszczęsny ja rozumiem że tutaj mało mozna było zrobić ale czy chłop wyjmie kiedykolwiek coś idacego w światło bramki? Jeżeli o cos mam pretensje to o to że trzyma tego szmaciarza przy którym nikt nie czuje się pewnie bo nie umie wychodzić do wrzutek ani nie zrobić jakiegos babola przez x spotkań z rzędu 

Ale niestety koniunktura sie zrobiła taka że Wojtusia nie potrafi nikt wyjebac i przez to Fabian kończy karierę a inni bramkarze czekaja bez szansy na rywalizację o miejsce na ktora zasłużyli 

Szczęsny po prostu dba o motywację drużyny, wiedzą, że muszą dwie strzelić bo on zawsze jedną szmatę wpuści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.