Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Wynikowo (w lidze) no niestety Czesław się nie obronił ALE to co się słyszy o piłkarzykach i ich wybrykach to jest jakiś żart i nigdy się aż tak z Hadajem nie zgadzałem tym bardziej w kwestii premii.Sam mi klient opowiadał jeszcze za czasów Vukovicia  jak widział balujących legionistów na Wilanowie gdzie Legia ma mieszkania dla zawodników.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią, że nie można chlać będąc zawodowym piłkarzem, ale to nieprawda. Można, ale potem trzeba zapierdalać na treningu. Na tym polega odpowiedzialność.

Christiano po imprezie wstaje i idzie do sauny, po południu trenuje rzuty wolne piłką lekarską a wieczorem ma trening dryblingu piłeczką do ping ponga. A taki Legionista rankiem po imprezie rozkminia gdzie ma najbliższą Żabkę, bo kac męczy, a dzisiaj niedziela niehandlowa. To są te detale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kolader napisał:

Mowisz o profesjonalnych sportowcach czy o pilkarzach grajacych w ekstraklasie?

Uważam, że występując  w roli zawodnika o uposażenie rzędu 100-200 tys zł miesięcznie w klubie sportowym siłą rzeczy aspiruje się do miana profesjonalisty. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Uważam, że występując  w roli zawodnika o uposażenie rzędu 100-200 tys zł miesięcznie w klubie sportowym siłą rzeczy aspiruje się do miana profesjonalisty. 

Też tak uważam. Jednak w większości przypadków przejście z naszej ligi do mocniejszych stanowi spory przeskok i większość graczy nie daje rady. Nie licząc bramkarzy, których "produkujemy" o dobrej jakości i kilku profesjonalistów z naszej ligi to większość z nich się odbiła. Duża grupa pilkarzy zza granicy przychodzi do nas na spokojną emeryturę. Choćby taki Podolski przyszedł odcinać kupony pod pretekstem tego co zapowiadał lata temu. Blaszczykowskiego jak uwielbiam tak kontuzje w ostatnich latach mocno go zniszczyły i powinien powiedzieć pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kolader napisał:

Też tak uważam. Jednak w większości przypadków przejście z naszej ligi do mocniejszych stanowi spory przeskok i większość graczy nie daje rady. Nie licząc bramkarzy, których "produkujemy" o dobrej jakości i kilku profesjonalistów z naszej ligi to większość z nich się odbiła. Duża grupa pilkarzy zza granicy przychodzi do nas na spokojną emeryturę. Choćby taki Podolski przyszedł odcinać kupony pod pretekstem tego co zapowiadał lata temu. Blaszczykowskiego jak uwielbiam tak kontuzje w ostatnich latach mocno go zniszczyły i powinien powiedzieć pas.

A Podolski i Błaszyczykowski mieli piękne kariery i nic już nie muszą. Podolski przyszedł by spełnić marzenie a Błaszczykowski - wiesz on gra u siebie więc może nawet żyrafę wystawić na bramce jeśli zechce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc popić miałem na myśli 2,3 kieliszki wina, 3 piwa (no może 4) lekkie rozluźnienie mięśni, wyluzowanie. A nie 0,7 czystej czy łiski. Bo jak ktoś postury Jędzy wypije sobie 3 piwa (chociaż po tak późnym meczu to raczej 2) to rano jak się wyspi nic mi nie będzie.

Mam bekę jak Stano broni funfla Czesława a jedzie po Mioduskim. Jaki to głupi prezes, że takiego fachowca zwolnił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ptak napisał:

Pisząc popić miałem na myśli 2,3 kieliszki wina, 3 piwa (no może 4) lekkie rozluźnienie mięśni, wyluzowanie. A nie 0,7 czystej czy łiski. Bo jak ktoś postury Jędzy wypije sobie 3 piwa (chociaż po tak późnym meczu to raczej 2) to rano jak się wyspi nic mi nie będzie.

Mam bekę jak Stano broni funfla Czesława a jedzie po Mioduskim. Jaki to głupi prezes, że takiego fachowca zwolnił

 

Całkowicie się mylisz. Po pierwsze 3 piwa to 0,2 wódki - 5 standardowch kieliszków 40ml.  Po drugie rzeczywiście mięśnie go wchłoną - ale ponieważ alkohol jest trucizną to będzie zaburzał ich prawidłową regenerację i skutecznie niwelował jakiekolwiek efekty treningów. To, że głowa nie boli nie oznacza, że alkohol nie zadziałał. 

Do rozluźnienia mięśni to jest rozciąganie, wałkowanie czy ewentualnie masaż, chociaż uważam, że porządne rozciąganie i wałkowanie są najlepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 21:06, Sebastian napisał:

A Podolski i Błaszyczykowski mieli piękne kariery i nic już nie muszą. Podolski przyszedł by spełnić marzenie a Błaszczykowski - wiesz on gra u siebie więc może nawet żyrafę wystawić na bramce jeśli zechce. 

Skoro Podolski przyszedł spełniać marzenia to mam rozumieć że gra za darmo albo praktycznie za darmo?

Błaszczu - jeżeli chce dla klubu jak najlepiej to powinien się skupić tylko na zarządzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy wynik Wieczystej w pucharze Polski. Tacy mocni, tak się napinali a Garbarnia ich sprowadziła na ziemię 5-0. Tu nędzny trener i podstarzałe gwiazdy nie wystarczą, to nie śmieszna liga tylko poziom centralny. Mam nadzieję, że w barażach rezerwy "słoników" też pokażą im miejsce w szeregu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.