Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Monachium wygląda jak Spurs w serii z Grizzlies. Niby nieźle, niby wyniki ok, ale to wszystko wygląda jakby coś się wypaliło.

 

Też mam wrażenie że tam porządne wietrzenie szatni by się przydało. Alonso i Lahm sami się odstawili, teraz pora na Ribery.

 

W ogóle mam wrażenie że za dużo tam wyrobników, a za mało kreatywnych piłkarzy. Z ich polityką transferową najpóźniej za 2-3 sezonu Lipsk odbije im mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie że tam porządne wietrzenie szatni by się przydało. Alonso i Lahm sami się odstawili, teraz pora na Ribery.

 

W ogóle mam wrażenie że za dużo tam wyrobników, a za mało kreatywnych piłkarzy. Z ich polityką transferową najpóźniej za 2-3 sezonu Lipsk odbije im mistrza.

predzeej Borussia Dortmund

 Nie zdziwilbym sie jak Lipsk za rok przez udzial w CL zaplaci dolnymi rejonami w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem o perspektywie 2-3 lat, bo kolejny sezon będzie na okrzępnięcie ;]

 

Dużo bardziej wierzę w scenariusz w którym to Lipsk będzie realnym zagrożeniem na długim dystansie dla Bayernu, w sumie to głównie z powodów finansowych. Tam gdzie dla BVB finansowo jest w tym momencie sufit jeżeli chodzi o transfery, tam dla RB będzie w niedługim czasie podłoga.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było w 2004 i wtedy nie miał nic wspólnego z PZPN.

ale pokazuje jaki jest "uczciwy" niby kolor włosów nie ma nic do rzeczy ale...

dlatego mam jakiś tam szacunek do Listkiewicza. nie kryje się z sympatiami klubowymi, a gdy Polonia spadała z ligi (zabrakło jej chyba 2 punktów) to nie wykonał żadnego telefonu. a gdyby chciał to spokojnie 4 punkty w 4 ostatnich spotkaniach byłyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przepisy mówią o tym że w europejskich pucharach może grać tylko jeden zespół, kontrolowany przez ten sam podmiot.

 

Ze względu na fakt iz Red Bull Salzburg zdobędzie mistrza Austrii, będzie wyżej w hierarchii niż RB Lipsk i to oni będą mieć miejsce w LM. Co ciekawe Lipsk w takim przypadku nie może grać nawet w Europa League.

 

Decyzja ma być podjęta w czerwcu w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie myślałem że coś nowego wypłynęło bo to stara sprawa jest i przecież sobie z nią już poradzili.

Wycofali się z posiadania drużyny w Salzburgu (nie wiem kto ją przejął) ale są dalej głównym sponsorem - czyli to o co im najbardziej chodziło.

Jedynym posiadanym przez RB jest klub własnie z Lipska więc nie będzie problemu a UEFA aż tak się nie wychyli by wyrzucić z rozgrywek takiego giganta jak RB, za dużo pieniedzy jest w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.