Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze Chelsea wygląda. Środek pola z Kante, Maticem i Oscarem mega mi się podoba. To jaki progres zrobił Oscar w grze obronnej jak i w sferze mentalnej(gość ważący 65kg idzie bez kalkulacji na każdą piłkę, zero bojaźni) na przestrzeni 3 lat jest niesamowite.

A Hazard ma najszybsze pierwsze 3 kroki jakie widział świat, kosmita.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to pi****lenie o hajsie w LM wkurwiało strasznie. 5 najlepszych lig to Niemcy, Anglia, Włochy, Francje i Hiszpania, najludniejsze kraje Europy, gdzie piłka nożna jest na pierwszym miejscu. 

I teraz się dowiaduję, że niesprawiedliwe jest, że taka Bundesliga, gdzie na meczach było w zeszłym sezonie w sumie ponad 13 milionów osób ma o 3 miejsca więcej w CL od takiej Słowenii, gdzie na meczach łącznie było 282 tysiące, jakieś 60 razy mniej i że taki sprawiedliwy system, to jakby obie ligi wystawiały tylko po mistrzu.

Ogólnie teorie socjalistyczne uważam za grube pi****lenie, ale ta nawet wśród nich jest wyjątkowo głupia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam kasę to mogę mieć w d..ie wszystko? mnie zasadniczo LM i LE nie obchodzi, bo i tak ich nie oglądam. w kwestii rozgrywek europejskich liczy się tylko jedno, jak najgorsze wyniki Legii i Wisły. 

Bundesliga jest fenomenem, po za serie A (mam słabość do włoskiej piłki) najlepsza liga w Europie. kasa, kibice, frekwencja i poziom rozgrywek. gdyby jeszcze dziady z Bayernu nie miały takiej przewagi nad resztą to byłby iedał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jest fenomenem, po za serie A (mam słabość do włoskiej piłki) najlepsza liga w Europie. kasa, kibice, frekwencja i poziom rozgrywek. gdyby jeszcze dziady z Bayernu nie miały takiej przewagi nad resztą to byłby iedał

Akurat "dziady z Bayernu" wyciągają Bundesligę za uszy, bo takie np. BVB ma do kogo równać. W ogóle Bayern to najlepsze co mogło Niemiecką kopaną spotkać. Klub przede wszystkim inwestuje w Niemców, potrafi wspomóc inne kluby (akcja dla BVB gdy żółtki stali nad krawędzią), zawyża poziom i przynosi hajs dzięki corocznym dobrym występom w CL. Bez Bayernu to liga niemiecka skończyłaby jak Eredivisie.

 

W Serie A to nie wiem co może się podobać. Liga zhańbiona aferami na nieznaną skalę nawet w Polsce, puste, stare stadiony, marniejące drużyny. Może zadziała to podobnie jak w Niemczech, bo gdyby nie Juventus to Serie A byłaby już chyba marniejsza niż kopana we Francji i Portugalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem obiektywny, po prostu uwielbiam włoską piłkę. fakt, że przespali czas gdy byli mocni i nie stworzyli odpowiedniej infrastruktury. akcja Bayernu z pożyczą dla BVB to mistrzostwo świata. serie A stanie na nogi w ciągu 2-3 sezonów.

jak będę mieć trochę wolnego to pójdę do UPC, żeby eleven ogarnąć. problem w tym, że kobieta już teraz uważa, że 4 mecze w tygodniu to o 5 za dużo.

jest coś o polskich ligach (piłką bym tego nie nazwał)?

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku, irytuje Cię dominacja Bayernu w Bundeslidze, a nie irytuje Cię to, że w Serie A już przed rozpoczęciem rozgrywek można wysłać scudetto do Turynu?

 

Też kiedyś podobał mi się bardziej taktyczny, defensywny futbol, ale w pewnym momencie włosi zapędzili się z tym w kozi róg. Poza tym ich podejście przyniosło m.in. najnudniejszy finał CL i spopularyzowało nurkowanie, które teraz przeniknęło chyba wszędzie. No i te afery z ustawianiem meczy... Oni chyba nigdy się z tym nie ogarną, niedawno znowu coś tam chyba było.

 


jak będę mieć trochę wolnego to pójdę do UPC, żeby eleven ogarnąć. problem w tym, że kobieta już teraz uważa, że 4 mecze w tygodniu to o 5 za dużo.

jest coś o polskich ligach (piłką bym tego nie nazwał)?

Współczuję :D Moja w niedzielę mnie pośpieszała w restauracji "bo na mecz United możemy nie zdążyć" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam kasę to mogę mieć w d..ie wszystko? mnie zasadniczo LM i LE nie obchodzi, bo i tak ich nie oglądam. w kwestii rozgrywek europejskich liczy się tylko jedno, jak najgorsze wyniki Legii i Wisły. 

Bundesliga jest fenomenem, po za serie A (mam słabość do włoskiej piłki) najlepsza liga w Europie. kasa, kibice, frekwencja i poziom rozgrywek. gdyby jeszcze dziady z Bayernu nie miały takiej przewagi nad resztą to byłby iedał

No nie, faktycznie twoja formuła jest lepsza - robię c***ową pizzę to mogę mieć w dupie wszystko.

Że też wcześniej tego nie zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Po pierwszej połowie meczu nr 1 Legia vs to coś z Irlandii stwierdzam, że to, że jedna z tych dwóch drużyn pojawi się ( bo z graniem to raczej niewiele będzie miało wspólnego) w LM to pod kryminał podchodzi. Niech oni zmienią te zasady kwalifikacji bo to śmiech na sali.

PS. Oczywiście wolałbym aby szansę na ośmieszenie się ( i zarobienie przy okazji) w LM miała Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Po pierwszej połowie meczu nr 1 Legia vs to coś z Irlandii stwierdzam, że to, że jedna z tych dwóch drużyn pojawi się ( bo z graniem to raczej niewiele będzie miało wspólnego) w LM to pod kryminał podchodzi. Niech oni zmienią te zasady kwalifikacji bo to śmiech na sali.

PS. Oczywiście wolałbym aby szansę na ośmieszenie się ( i zarobienie przy okazji) w LM miała Legia.

Komentator wspomniał, ze to być może ostatni mecz Nikolića dla Legii, bo Węgier ma pójść do Hull. Jak Legia to zrobi przed rewanżem, to to będzie dopiero śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus Lm dla Legii to kasa za udział, bo nie ma się co oszukiwać

Tak grający klub z Warszawy to obciach, zwłaszcza, że budżet ogrom.y, a oni nawet w "ekstraklasie" grają piach

No ale jest nadzieja, że dzięki tej kasie coś się w stolicy zmieni

Tylko ze takie nadzieje są od lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.