Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A z Barcelony tak się śmiali swego czasu. Prawda jest taka, że wtedy ten ban był niezasłużony i teraz też jest. Wielka "praworządna" FIFA. 

 

Real i Atletico się odwołają co może, ale nie musi, im ten zakaz przełożyć na zimę 2017 i lato 2018 - Barcy tak się udało. Różnica jest jednak taka, że Barca dostała bana w kwietniu, więc dlatego to się udało. Zobaczymy jak będzie teraz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico i tak żadnego zawodnika z grafiki by nie kupiło :smile:

 

Ciekawe jak będzie wyglądała sprawa z odwołaniem. Fakt, Barca dostała bana w kwietniu, tutaj jest połowa stycznia. No i jeszcze pytanie czy teraz Florek rzuci się na zakupy mając w perspektywie całe lato bez kupowania.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu wyrzeźbiłem tutaj kilka słów na temat Jorge Sampaoliego. Dziś na Weszło! pojawił się wpis na jego temat więc też wrzucam:

 

http://weszlo.com/2016/01/19/jorge-sampaoli-szaleniec-sciagniety-z-drzewa

 

Zajawka:

 

Pewnej nocy poszedłem do baru. Spotkałem tam fantastyczną kobietę, rozmawialiśmy wspólnie przez całą noc. Było bardzo sympatycznie, cały czas żartowaliśmy, flirtowaliśmy, zapłaciłem za jej kilka drinków. W końcu około godziny piątej do pubu wszedł zupełnie obcy facet, chwycił ją za rękę i pociągnął za sobą do łazienki. Tam kochali się, a po wszystkim we dwójkę opuścili lokal. Nie miało znaczenia kto dłużej posiadał ją tej nocy – to on strzelił gola.

 

Bckz4Bq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby uspokoic moje skolatane nerwy wrzucilem sobie WHU-MC, co za meczyk, szczegolnie I polowka, milo sie ogladalo,

Ten chlopaczek Payet z WHU niezly talencik, az przyjemnie sie cos takiego oglada, zamiast miszczow w stylu Lindgarda czy niesamowitego talentu w osobie Januzaja, ktory w 5 minut zdazyl mnie wiecej razy wk... niz niejeden przez pol sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby uspokoic moje skolatane nerwy wrzucilem sobie WHU-MC, co za meczyk, szczegolnie I polowka, milo sie ogladalo,

Ten chlopaczek Payet z WHU niezly talencik, az przyjemnie sie cos takiego oglada, zamiast miszczow w stylu Lindgarda czy niesamowitego talentu w osobie Januzaja, ktory w 5 minut zdazyl mnie wiecej razy wk... niz niejeden przez pol sezonu.

Payet to już nie taki młodzieniaszek. On w tym roku skończy 29 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.