Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Rezerwowych skład, brak rytmu, forma przygotowywana na wiosnę itd itp. Wszystko się zgadza. Tylko czemu nikt nie chce zwrócić uwagi na to, co cały czas powtaqrzam: przynajmniej od dekady, nieważne na jakim etapie i niezależnie w jakim składzie obrona Barcy nie była tak chu**wa.

 

Bo szczerze mówiąc przynajmniej mnie mało te mecze na początku sezonu obchodzą. Zwycięstwo z Sevilla ucieszyło a porażka niespecjalnie zmartwiła. Wiele z tych goli padło po indywidualnych błędach ( Ter Stegen, Alves, Mathieu ), które w sezonie raczej się nie zdarzały, więc tak bardzo się tym nie przejmuje (poza Alvesem którego chciałem pożegnać przed tym sezonem, a na razie nie może grać jego ewentualny następca Vidal).

 

A dla Sevilli czy Bilbao te mecze były ważniejsze i formę przygotowali zapewne nieco inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#hejnabarcelone > #hajżenasoplicę

 

Pique miewał już takie odpały, ale tym razem przesadził, dodatkowo pewnie potraktują to jako recydywę więc spodziewam się 6-8 spotkań kary. Minimum to 4.

 

Z drugiej strony to mogło być tak zwane fatalne przejęzyczenie! Pewnie rzucił coś w stylu 'fajdam w mleko Twojej matki' a w Hiszpanii się tak mówi przecież ;) #hemingway

 

Pucharu za bardzo nie szkoda, ale stylu i przebiegu dwumeczu już tak. Fatalny start sezonu, kalendarz trochę usprawiedliwia bo nigdy nie było tak okrutnego, ale nie można szukać wymówek tylko wziąć rewanż w niedzielę i zapomnieć. Do trzech razy sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu trzeba zadać pytanie na poważnie, czy to początek końca nc+ i (trochę wydłużona) droga Wizji Sport. Dzisiaj arabowie dali taką cenę za La Ligę, że strach się bać, jakie kwoty padną za Premiership za rok... A nc+ bez żadnej ligi europejskiej (błagam, niech nikt nie mówi: wciąż mają ekstraklapę), bez NBA, z jedną, jedyną LM z cennikiem 80/m-c to będzie przerost formy nad treścią... Jako klient jestem mega wkur..., ale tyle dobrego, ze został mi jeszcze rok oglądania BPL, potem mówię pa, pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po West Hamie daje zarobić u buków Southampton. Każdy kto siedzi w piłce spodziewał się takich rozstrzygnięć. I tylko idiota widzi w tym przypadek, co skłania mnie do wysłania pozdrowień w stronę pewnego fana Barcelony i Oklahomy City Thudner.

 

Angielskie kluby jak zwykle wyłożyły laskę na puchar żebraków, gdzie swoje kompleksy muszą leczyć Hiszpanie, bo ich kadry rozkupują nawet kluby Championship.

 

Oczywiście w tym towarzystwie świetnie odnajdą się też nasze czołowe zespoły. Bo to dla jednych jest sufitów, dla drugich jest podłogą. Primera Division jest gdzieś pomiędzy, a obraz zamazuje Real i Barcelona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wszyscy są tego świadomi, ale po prostu nie wiedzieć czemu, niektórzy idą ostro w zaparte i próbują użyć PORAŻEK w europejskich pucharach, jako dowodu wielkości Premiership. Dobre.

 

Jestem jakoś dziwnie przekonany, że gdyby Athletic lub Villarreal dostał oklep w LE, to fakt ten, nie doprowadziłby "fanów" ligi angielskiej do wniosków, iż świadczy to o sile La Ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.