Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

typowy Kosta, dziwne rotacje usadzanie lepszych grajków, nałogowe granie kasztanami

jaką słabszą kadrę, był Nawrocki, Ślisz, Muci, Mladenovic, Rose, przecież na tle tego co teraz mają w zamian to jakaś patologia

Kosta cały kredyt, który zdobył Pucharem Polski i faza grupową KE spierdolił koncertowo w 3 miesiące, przecież rotacja z Molde to prowokacja, podobnie zresztą w lidze od października nawet to jest szereg c***owych meczów, porażki z Puszczą czy ŁKSem, ja wiem, że Ty go bardzo kochasz, także życzę aby wypełnił kontrakt, co prowadzi do

Papszun nie jest raczej tak pierdolnięty żeby pakować się w taki syf, zresztą Kosta ma kontrakt do 2026, a przy pustej kasie płacenie dodatkowej kasy z kontraktu + wydanie następnej na trenerio z topu nie wchodzi w grę raczej

Mają 13mln z transferów, więc może część z nich przeznaczą na trenera, skoro na piłkarzy nie potrafią.

A co do Papszuna to tylko moje życzenie bardziej, ale skoro nie dostał kadry, a nawet jeśli Probierzowi się nie powiedzie to czeka na to miejsce też wolny Skorża, to znowu tak dużo opcji nie widzę, chyba, że znowu chce coś budować w spokoju od podstaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Mają 13mln z transferów, więc może część z nich przeznaczą na trenera, skoro na piłkarzy nie potrafią.

Pogoń też miała 13 z Bendyczaka i Koziołka, koszty w tej lidze zżerają kapitał strasznie jeśli nie masz przy tym wsparcia miasta

pewnie kogoś kupią, ale raczej dalej będą szukać bezgotówkowych dealów, może Shkurin byłby dobrą opcją, choć nie wiem czy prawilniacy z Żylety będą zainteresowani, choć jak tak będzie dalej strzelał to go zaraz ktoś podkupi pewnie

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Ale szaliki i wspomnienia pozostały.

wiara wciąż jest, niech chociaż na ten Norodowy dadzą pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Jest jakaś liga w Europie, gdzie żadna drużyna nie ma średniej przynajmniej 2pkt na mecz?

Albania 51/27

Szwajcaria ma idealne 2.0/m 54/27 

na świecie z tych bardziej znanych Australia 40/21

tylko pierwsze poziomy rozgrywkowe patrzyłem, na niższych zdarza się to częściej np LaLiga2  50/29 (1.72 lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ptak napisał(a):

Tylko że słaby akcent mają. Wiem, że Marcin to synek z Rudy ale sztucznie to wyszło. Tyle, że kogoś kto godo i do tego ogarnie komentarz trudno znaleźć.

Za łebka, oglądało się A/B/C klasę na Śląsku i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś na gola powiedział "tor"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, P_M napisał(a):

Za łebka, oglądało się A/B/C klasę na Śląsku i nigdy nie słyszałem, żeby ktoś na gola powiedział "tor"

Mówią tor i szpil.

Kalus komentował kiedyś mecze Ruchu na Cichej jeżeli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptak napisał(a):

Mówią tor i szpil.

Kalus komentował kiedyś mecze Ruchu na Cichej jeżeli dobrze pamiętam.

Szpil to mecz po śląsku - jasna sprawa. Ale naprawdę spędziłem trochę czasu na lokalnych boiskach i nigdy u nikogo w 90's kiedy gwara była o wiele częściej używana niż teraz nie słyszałem, żeby na gola ktoś użył określenia tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.