Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

@Qcin_69 co Ty chłopie gadasz jak zostało 11 kolejek do końca sezonu. Natomiast Legia na ten moment to nie wygląda nawet na ekipę, która zrobi puchary.

 

no Legia ssie pałę od jakiegoś czasu, nie jest to żadna tajemnica :P  Pozbycie się Muciego i Ślisza odgrywa w tym niemałą rolę (tak to obstawiam że jednak te winy z Pogonią, Puszca i Koroną by były) - patrząc po ruchach zimowych nie widziałem zbyt dużych szans na tytuł, patrząc po jakości jesiennej (poza listopadem ofc) to Legia ten tytuł miałaby szansę jednak zdobyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w 4 meczach zdobyliście 4 punkty, pewnie 21 to przesada, ale 15 chyba już nie (o ile się nie ogarnięcie) 

Ale zaczęli w sumie tak jak latem, 4pkt w 4 meczach. Aby jutro nie przegrać w Białymstoku, a myślę, że będzie dobrze. 

Co do meczów to najlepiej zagrali z Pogonią, gdzie uważam, że to było naprawdę fajne spotkanie, ale fatalna skuteczność i dlatego przegrali. Ze stalą słabo to wyglądało, choć też boisko niestety mocno przeszkadzało. Od Lecha to już powrót do tego grania z poprzedniej rundy (chodzi o styl, nastawienie), ogólnie słaby mecz z obu stron, ale z widzewem już to granie przyniosło 3pkt.

Ale już mniejsza, będzie co będzie. Odniosłem się głównie do tego bełkotu, że Śląsk to klasyczna Wisła Płock. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Ale zaczęli w sumie tak jak latem, 4pkt w 4 meczach. Aby jutro nie przegrać w Białymstoku, a myślę, że będzie dobrze. 

Co do meczów to najlepiej zagrali z Pogonią, gdzie uważam, że to było naprawdę fajne spotkanie, ale fatalna skuteczność i dlatego przegrali. Ze stalą słabo to wyglądało, choć też boisko niestety mocno przeszkadzało. Od Lecha to już powrót do tego grania z poprzedniej rundy (chodzi o styl, nastawienie), ogólnie słaby mecz z obu stron, ale z widzewem już to granie przyniosło 3pkt.

Ale już mniejsza, będzie co będzie. Odniosłem się głównie do tego bełkotu, że Śląsk to klasyczna Wisła Płock. 

racja, porównanie do Piasta Gliwice byłoby trafniejsze pewnie :P 

Niemniej, obstawiam że Śląsk skończy na 5/6 miejscu sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Ale zaczęli w sumie tak jak latem, 4pkt w 4 meczach. Aby jutro nie przegrać w Białymstoku, a myślę, że będzie dobrze. 

Co do meczów to najlepiej zagrali z Pogonią, gdzie uważam, że to było naprawdę fajne spotkanie, ale fatalna skuteczność i dlatego przegrali. Ze stalą słabo to wyglądało, choć też boisko niestety mocno przeszkadzało. Od Lecha to już powrót do tego grania z poprzedniej rundy (chodzi o styl, nastawienie), ogólnie słaby mecz z obu stron, ale z widzewem już to granie przyniosło 3pkt.

Ale już mniejsza, będzie co będzie. Odniosłem się głównie do tego bełkotu, że Śląsk to klasyczna Wisła Płock. 

Największy gnój z Exposito, jak można się tak prowadzić po takiej rundzie, oby go Magic ogarnął, bo smutne to strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ktoś z dwójki Pogoń/Jaga może sobie już 2 maja klepnąć puchary i na spokojnej głowie grać końcówkę sezonu. Ale jak gorąco się dopiero zrobi w czubie, jeśli Wisła/Piast zrobi psikusa. 

Swoją drogą, taka Wisła przy optymistycznym scenariuszu, jakby wygrała puchar, a za chwilę awansowała do ekstraklasy to może być niezłe odbicie od dna. Plus potencjalnie, ile "głodnych" kibiców tam ruszy na Warszawę. 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Bramkarz robi im 2 asysty w barażach 

It not gonna happen, jedno z dwóch będzie sukcesem

Pewnie tak, ale cuda się zdarzają. 

A tak w ogóle to czołówka 1 ligi może się podobać, w sensie pod kątem kibicowskim oraz infrastrukturalnym w kontekście zasilenia ekstraklasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

typ chyba nie chce już tej roboty za bardzo XD

a co w tym fragmencie wyjatkowo zle wybrzmialo? pamietajmy, ze muci byl mocno chimerycznym grajkiem u nas, a i swoj 'international level' osiagnal calkiem niedawno (tak naprawde, to mecze z aston villa 'zrobily' ten transfer)!...

p. s. rosolek to kucharczykowi moze buty czyscic, poki co!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

A tak w ogóle to czołówka 1 ligi może się podobać, w sensie pod kątem kibicowskim oraz infrastrukturalnym w kontekście zasilenia ekstraklasy. 

Taka ciekawostka, która nikogo nie obchodzi - u nas i u naszych zachodnich sąsiadów na miejscach premiowanych awansem same zespoły z północy kraju - Lechia, Arka, St. Pauli, Kiel i Hamburger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowsko szanse na awans fajne grono. Lechia, Arka, Wisła Kraków,

Motor, Tychy, Miedź może słabiej, ale ze zgodami fajne grupy tworzą. 

No i Motor zajebiscie głodny gry na takim poziomie, po latach tułaczki w buraczanych ligach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jack napisał(a):

Taka ciekawostka, która nikogo nie obchodzi - u nas i u naszych zachodnich sąsiadów na miejscach premiowanych awansem same zespoły z północy kraju - Lechia, Arka, St. Pauli, Kiel i Hamburger

Czy u nas teraz wszystko musi być wg zaodrzańskiego wzoru? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szabla napisał(a):

Kibicowsko szanse na awans fajne grono. Lechia, Arka, Wisła Kraków,

Motor, Tychy, Miedź może słabiej, ale ze zgodami fajne grupy tworzą. 

No i Motor zajebiscie głodny gry na takim poziomie, po latach tułaczki w buraczanych ligach. 

Serio dziś jeszcze kogoś normalnego ruszają pato narkotykowe układy (to odnosnie zgód).

Czołówka zaplecza eklapy jest bardzo wyrównana w tym roku. Mam osobiscie nadzieję że Wisła awansuje (rok temu by weszli gdyby nie Ruch ktory pierdyliard bramek strzelil w samych koncowkach - 90+).

Dzis Arka Wisla - myśle że mecz "piłkarsko" bedzie luźno na miare ekstraklasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Serio dziś jeszcze kogoś normalnego ruszają pato narkotykowe układy (to odnosnie zgód).

Zawsze to ciekawiej dla widowiska, jeśli jest utrzymany pewien standard. 

Ja wiem, napiszesz,,że mecz jest wazny, nie trybuny czy tam nie otoczka, ale jedno i drugie jak jedt na poziomie, to w komplecie tworzy mega widowisko. To jak zupa bez przypraw. Dalej bedzie zupą, ale z przyprawami, jest smaczniejsza. 

Z resztą, kwestią gustu. Jedni mogą grać, czy ogląda puste stadiony, inni zapełnione, ale ciche, a inni gdy jest doping na pełnym gazie, że tak ładnie się wyrażę, przez ponad 90 minut.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ wlasnie powiedzial, ze mecz arka - wisla smialo mozna by pokazywac za granica (widzom spoza polski, w domysle?!). ja rozumiem, ze kazda pliszka swoj ogonek chwali, ale, noz k****...to jest kopanina! poziom tego spotkania jest daleki od 'ekstraklapy', nie wspominajac juz o lidze czeskiej, chocby...

Edytowane przez joe dumars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.