Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, matek napisał(a):

Serio Zibi nigdy nie ustrzelił? Nieźle.

Z Bońkiem jest taki problem, że był przez długie lata naszym jedynym piłkarzem eksportowym i ludzie, w tym ja, zapamiętali, że dużo strzelał. A on w 156 meczach strzelił tylko 31 goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, RappaR napisał(a):

Temat piłkarski 🤣

A już najbardziej śmieszy, że ktoś uznał, że pójście na mecz piłkarski z "edukacyjnym" transparent to świetny pomysł. Można pójść na mecz by go obejrzeć, dopingować swojej drużynie itd a można iść z transparentem by podzielić się z innymi własnymi przemyśleniami na temat życia. Nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jack, ale tu nie chodzi o to, że ktoś zamiast oglądać mecz, najpierw wywiesił a potem oglądał mecz (lub co gorsza zrobił to w trakcie), tylko o tym, że został ukarany za napisanie oczywistości. A nawet jakby napisali jakieś kłamstwo, to jedyna karą powinien być śmiech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szabla napisał(a):

@jack, ale tu nie chodzi o to, że ktoś zamiast oglądać mecz, najpierw wywiesił a potem oglądał mecz (lub co gorsza zrobił to w trakcie), tylko o tym, że został ukarany za napisanie oczywistości. A nawet jakby napisali jakieś kłamstwo, to jedyna karą powinien być śmiech. 

Ja wiem o co chodzi w tym artykule. 

Nie wiem natomiast dlaczego, ktoś na mecz zabiera ze sobą transparent, który głosi, jak twierdzisz, oczywistość. Dla mnie to głupie tak samo jak smarowanie na polskiej fladze nazwy swojej miejscowości. Kogoś to interesuje?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jack napisał(a):

Nie wiem natomiast dlaczego, ktoś na mecz zabiera ze sobą transparent,

Też nie wiem dlaczego. Można jedynie zgadywać. Może powodem jest to, że często akcja rodzi reakcję.

 

Jeśli jesteśmy przeciwko edukacyjnym hasłom czy symbolom na trybunach to bądźmy konsekwentni i nie akceptujmy ich także na murawie.

PS.

I tak. Też jestem zniesmaczony buchomazami na fladze poprzez pisanie na niej nazw wszelakich wsi. I miast też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.