Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, fluber napisał(a):

Jeżeli argumentem za poziomem kane'a ma być fakt że grał w gorszych zespołach, to ja podziękuję. Nie będę tracił czasu na dyskusję czy lepszy był gracz który dwa razy został wybrany piłkarzem roku FIFA czy gracz który najwyżej był w tym rankingu 10 bo to trochę tak jakbym dyskutował o jokiciu i sga. 

No ale jak ten średniak z Anglii teraz pobije rekord Lewego(+ jeszcze te asysty) to legacy Lewego mocno ucierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, airmax napisał(a):

To w sumie jak ten wielki Hary Kejn gdy Totki robiły swój największy sukces ostatnich x lat - finał LM -  zespół przez całą fazę pucharową musiał ciągnąć Son z Lucasem

a jak ich miał ciągnąć wtedy Harry jak był kontuzjowany przez większość fazy pucharowej? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, airmax napisał(a):

To chyba te totki były jednak trochę lepsze niż repra Polski skoro zrobili sobie finał LM bez tego najlepszego strikera świata :) 

no nie wiem, imo to było na mega fuksie zrobione- zarówno z City jak i z Ajaxem Tottenham był znacznie gorszym zespołem w mojej opinii;) I było, nie było, w wygranym meczu z City Kane grał (i byl najlepszym graczem na boisku) wiec w zasadzie nie uczestniczył tylko w jednym wygranym spotkaniu przez Spurs w całej edycji ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

w wygranym meczu z City Kane grał (i byl najlepszym graczem na boisku)

I teraz pytanie, komu wierzyć, Tobie który pisze pod tezę o meczu sprzed ponad 4 lat, czy wszystkim ocenom pomeczowym znalezionym w internentach mówiących co innego? Ciężka decyzja :)  

W sumie to Kane musiał tam dać jakieś partidazo, skoro był MVP w 50 kilka minut które rozegrał w tym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, airmax napisał(a):

I teraz pytanie, komu wierzyć, Tobie który pisze pod tezę o meczu sprzed ponad 4 lat, czy wszystkim ocenom pomeczowym znalezionym w internentach mówiących co innego? Ciężka decyzja :)  

W sumie to Kane musiał tam dać jakieś partidazo, skoro był MVP w 50 kilka minut które rozegrał w tym meczu

może inaczej zapamiętalem ten mecz- ale sprawdziłem ze masz racje, Kane nie miał wybitnych 50 minut ;) 

Niemniej dalej, mówienie o Spurs, którzy w tamtym sezonie prawie 30 punktów w tabeli do mistrzów jako o wybitnym zespole to jest teoche przesada.. 

no ale tak, zaraz wjedzie Fluber i napisze, ze bez Kane by wygrali tytuł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

no nie wiem, imo to było na mega fuksie zrobione- zarówno z City jak i z Ajaxem Tottenham był znacznie gorszym zespołem w mojej opinii;) I było, nie było, w wygranym meczu z City Kane grał (i byl najlepszym graczem na boisku) wiec w zasadzie nie uczestniczył tylko w jednym wygranym spotkaniu przez Spurs w całej edycji ;) 

Ehh, w pierwszym meczu z City Lloris wyjął karnego, a Son strzelił bramę jak już dawno Kane'a na boisku nie było, tak że słabiutka się wydaje ta teza, że Harry był najlepszy na placu. 

Tottenham ten dwumecz z City miał fajny, chociaż w rewanżu awans po tym kontrowersyjnym golu Llorente z tego, co pamiętam. Z Ajaxem rzeczywiście fart i dzień konia Lucasa. 

A potem w finale Pochettino dał dupy, że na siłę wrzucił nieprzygotowanego po kontuzji Kane'a, a bohatera półfinału Lucasa posadził na ławie. No i Kane tam był cieniem, gdzie van Dijk go brutalnie schował do kieszeni. Ale w sumie, kogo on w tamtym okresie nie chował, Lewy też się mocno odbił od niego w ćwierćfinale. 

Natomiast odnosząc się do tej dyskusji Kane - Lewy, też uważam, że czysto skillowo, Anglik jest bardziej kompletnym graczem przez ten swój playmaking (on też myślę świadomie sobie wypracował taki styl gry, wiedząc, że nie jest tuzem, jeśli chodzi o motorykę). Ma też lepiej ułożoną stopę, bardziej soczysty strzał, choć Lewy jest lepszym killerem. Ale jakieś argumenty o grze obronnej to akurat w ich przypadku nie powinny być podnoszone Qcin. Jako atut, przewagę nad innymi napastnikami to mógłbyś u przykładowego Cavaniego wymienić, ale raczej nie w dyskusji między Kane'em a Lewym imho. 

W dniu 5.11.2023 o 11:04, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Kane ma 30 lat i od 2011 jest w PL, gdzie byłby Lewy z taką ścieżka kariery to Bóg jeden raczy wiedzieć, gdy Kane grał w topowej lidze świata, to Lewy biegał po 1ligowych klepowiskach.

Kane to tak naprawdę do składu Totków wskoczył w wieku 21 lat (sezon 14/15), a wcześniej to było kilka wypożyczeń po niższych ligach i jakieś nieliczne epizody w macierzystym klubie. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Ehh, w pierwszym meczu z City Lloris wyjął karnego, a Son strzelił bramę jak już dawno Kane'a na boisku nie było, tak że słabiutka się wydaje ta teza, że Harry był najlepszy na placu. 

Tottenham ten dwumecz z City miał fajny, chociaż w rewanżu awans po tym kontrowersyjnym golu Llorente z tego, co pamiętam. Z Ajaxem rzeczywiście fart i dzień konia Lucasa. 

A potem w finale Pochettino dał dupy, że na siłę wrzucił nieprzygotowanego po kontuzji Kane'a, a bohatera półfinału Lucasa posadził na ławie. No i Kane tam był cieniem, gdzie van Dijk go brutalnie schował do kieszeni. Ale w sumie, kogo on w tamtym okresie nie chował, Lewy też się mocno odbił od niego w ćwierćfinale. 

Natomiast odnosząc się do tej dyskusji Kane - Lewy, też uważam, że czysto skillowo, Anglik jest bardziej kompletnym graczem przez ten swój playmaking (on też myślę świadomie sobie wypracował taki styl gry, wiedząc, że nie jest tuzem, jeśli chodzi o motorykę). Ma też lepiej ułożoną stopę, bardziej soczysty strzał, choć Lewy jest lepszym killerem. Ale jakieś argumenty o grze obronnej to akurat w ich przypadku nie powinny być podnoszone Qcin. Jako atut, przewagę nad innymi napastnikami to mógłbyś u przykładowego Cavaniego wymienić, ale raczej nie w dyskusji między Kane'em a Lewym imho. 

Kane to tak naprawdę do składu Totków wskoczył w wieku 21 lat (sezon 14/15), a wcześniej to było kilka wypożyczeń po niższych ligach i jakieś nieliczne epizody w macierzystym klubie. 

Za dużo czasu posieciles dwumeczu z City, bo tunjuz się wycofałem z tej opinii, ze Kane był najlepszy na boisku :D Pamięć bywa zawodna!

Gra obronna tez w sumie zgoda, nie ma wielkiej różnicy między jednym i drugim, a nawet jeśli jest to i tak to jak rozważania kto lepiej gra głowa Iniesta czy Messi.

A z reszta pelna zgoda, dobrze ze są jeszcze tutaj ludzie trzeźwo myślący, a nie tylko urabura Lewandowski 2 w rankingu fifa, Kane 10.

Kane lepszy pilkarsko i do tego zmierzałem od początku (pisałem o tym już 4 lata temu to ofc były podśmiec***ki jak można ich zestawiać w ogóle; pisałem ze jak trafi do lepszego klubu (chociaż liczyłem wtedy na Real) to w ogóle będzie w wyścigu u Złota piłkę, ale tez fajnie ze akurat Bayern bo jak w pierwszym sezonie - mając słabszych partnerów niż Lewy 4 lata temu, co warto odnotować- zrobi infyeidualny wynik na poziomie Lewandowskiego to może co niektórzy zdejmą te biało-czerwone klapki z oczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Pamięć bywa zawodna!

Napisał fan Spurs (bo to chyba nie padło)

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Kane lepszy pilkarsko i do tego zmierzałem od początku

Strasznie kontrowersyjną tezę forsujesz, myślę, że warte jest to następnych 70 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Napisał fan Spurs (bo to chyba nie padło)

Strasznie kontrowersyjną tezę forsujesz, myślę, że warte jest to następnych 70 postów.

przecież dostałeś już potwierdzenie tej tezy od Brave np. czyli jednej z nielicznych tutaj osób, które znają się na piłce, a nie flashscorze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

przecież dostałeś już potwierdzenie tej tezy od Brave

ale jakiej tezy? nie wiem  czy ktoś tutaj dałby sobie obciąć jaja za to, że Kane w lepszej drużynie też miałby pełną gablotę i że pewnie piłkarsko umie nieco więcej, to też nie jest take z kosmosu

tylko po co o tym tyle pisać? chyba tylko by umniejszyć Polakowi, no, ale to tym bardziej słaby motyw, zwłaszcza, że obecnie przy takiej formie x lat starszego Lewego nie jest to zbytnio miarodajne jeśli mamy oceniać całokształt, ale na pewno trafia na podatny grunt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale jakiej tezy? nie wiem  czy ktoś tutaj dałby sobie obciąć jaja za to, że Kane w lepszej drużynie też miałby pełną gablotę i że pewnie piłkarsko umie nieco więcej, to też nie jest take z kosmosu

tylko po co o tym tyle pisać? chyba tylko by umniejszyć Polakowi, no, ale to tym bardziej słaby motyw, zwłaszcza, że obecnie przy takiej formie x lat starszego Lewego nie jest to zbytnio miarodajne jeśli mamy oceniać całokształt, ale na pewno trafia na podatny grunt

 

taki, ze ja nie oceniam ilości tytułów grajka tylko jego skille piłkarskie, zreszta pisanie o tym jakby Kane był jakimś leszczem jak 3krotnie był królem strzelców najsilniejszej(najróżniejszej) z lig, do tego wicemistrzem Europy i królem strzelców MŚ, do tego rekordzista w bramkach w historii reprezentacji, o mniejszych indywidualnych rekordach nie wspominając i śmianie się z tego jak już 4 lata temu porównywałem tych grajków, to jest dopiero umniejszanie pod własna tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.