Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2023 o 07:37, fluber napisał(a):

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1719833587665543259?s=20 

Harry Kane nie zdobędzie pucharu Niemiec;)

Może być śmieszniej, jak po roku w Bayernie będzie dalej "0" na koncie jego trofeów, a patrząc na to, że została LM (wiadomo, że ciężko wygrać), a w lidze, tak grający Bayer Leverkusen, to wcale niewykluczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są ci co się śmiali z Harry’ego Kane i tego jak pisałem, ze jest lepszym piłkarzem od Lewandowskiego? 

Szkoda, ze zniknął temat atf soccer, pięknie by się wyjaśniało tutaj cytowało ekspertow od kopanej :) 

Kane>Lewandowski w c***.

10 meczów - 15 goli, 5 asyst.

Typ zjadł ligę w 2 miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, the_secret napisał(a):

Rekord Loewusa już w pierwszym sezonie pobije

aż tak bym nie wybiegał, jednak 41 goli to jest nadal kosmiczny wynik, ale Lewy dawał elitarny scoring i nic poza tym, a Kane poza elitarnym scoringiem dokłada topowy playmaking przez co jego użyteczność w najważniejszych meczach nie traci na ważności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

aż tak bym nie wybiegał, jednak 41 goli to jest nadal kosmiczny wynik, ale Lewy dawał elitarny scoring i nic poza tym, a Kane poza elitarnym scoringiem dokłada topowy playmaking przez co jego użyteczność w najważniejszych meczach nie traci na ważności 

Niestety Kane spokojnie ponad Lewym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Kane ma 30 lat i od 2011 jest w PL, gdzie byłby Lewy z taką ścieżka kariery to Bóg jeden raczy wiedzieć, gdy Kane grał w topowej lidze świata, to Lewy biegał po 1ligowych klepowiskach.

Zapytajmy inaczej. Gdzie był by Kane gdyby zaczynał i szkolił się na 1ligowych klepowiskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

W Realu? xD

 

27 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Zapytajmy inaczej. Gdzie był by Kane gdyby zaczynał i szkolił się na 1ligowych klepowiskach?

Można żartować, ale też nie widzę powodu żeby stękać do typa, u którego w gablocie hula wiatr, choć jest w biznesie od dekady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Można żartować, ale też nie widzę powodu żeby stękać do typa, u którego w gablocie hula wiatr, choć jest w biznesie od dekady.

Gdyby Lewy z Lecha przeszedł do Stuttgartu czy innego Leverkusen i tam siedział do tej pory to też by do gabloty nic nie włożył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Kane ma 30 lat i od 2011 jest w PL, gdzie byłby Lewy z taką ścieżka kariery to Bóg jeden raczy wiedzieć, gdy Kane grał w topowej lidze świata, to Lewy biegał po 1ligowych klepowiskach.

ale co ma jedno do drugiego? Już wiele argumentów słyszałem broniących Lewandowskiego, ale ten to chyba wyższy poziom januszerki w obronie Polaka Rodaka.

 

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

Można żartować, ale też nie widzę powodu żeby stękać do typa, u którego w gablocie hula wiatr, choć jest w biznesie od dekady.

Z tego co ostatnio jeszcze sprawdzałem, to piłka nożna jest sportem drużynowym, wiec ponownie, co ma jedno do drugiego? Ja oceniałem poziom sportowym 1 gracza, a nie jego partnerów. Kane przez cała karierę w Tottenhamie za najlepszego w drużynie miał Sona, a poza nim nie było w Spurs nikogo kto ocieralby sie o top 20 w lidze(overallowo), teraz dostał partnerów na poziomie Lewandowskiego i w ciągu 2 miesięcy (gdzie wchodził w sezon prosto z samolotu przecież) bawi sie Bundesliga ;) 

Lewandowskiemu bliżej do Dzeko niz do Kane, ale super ze w końcu to wychodzi, szkoda, ze tak późno Harry odszedł ze Spurs (albo ze mu Levy nie dał lepszego wsparcia) bo by miał karierę lepsza od Benzemy imo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

ale co ma jedno do drugiego? Już wiele argumentów słyszałem broniących Lewandowskiego, ale ten to chyba wyższy poziom januszerki w obronie Polaka Rodaka.

 

Z tego co ostatnio jeszcze sprawdzałem, to piłka nożna jest sportem drużynowym, wiec ponownie, co ma jedno do drugiego? Ja oceniałem poziom sportowym 1 gracza, a nie jego partnerów. Kane przez cała karierę w Tottenhamie za najlepszego w drużynie miał Sona, a poza nim nie było w Spurs nikogo kto ocieralby sie o top 20 w lidze(overallowo), teraz dostał partnerów na poziomie Lewandowskiego i w ciągu 2 miesięcy (gdzie wchodził w sezon prosto z samolotu przecież) bawi sie Bundesliga ;) 

Lewandowskiemu bliżej do Dzeko niz do Kane, ale super ze w końcu to wychodzi, szkoda, ze tak późno Harry odszedł ze Spurs (albo ze mu Levy nie dał lepszego wsparcia) bo by miał karierę lepsza od Benzemy imo 

Ty patrzyłeś ostatnio na tabele premier league po oddaniu kane'a? Nie wiem czemu robisz z tottenhamu takie sieroty, jak wchodzili do finału lm to tam Kane strzelił 5 goli, tyle co Lucas moura. Jak haaland grał w bundeslidze to lewy zbierał korony króla strzelców. Jak poszedł do premier league to Kane nie był dla niego żadna konkurencja. Na razie Bayern poleciał z pucharu, w lidze goni Leverkusen, Kane staty ma ładne, ale nie szarzujmy z tezami gdy lewy jest post prime

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.