Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Papszun ma swoje potencjalne wady, ale dał się poznać jako dobry taktyk, dobrze zarządzający i mający twardą rękę, co wydaje się być potrzebne reprezentacji. Z wad widzę jedynie brak doświadczenia na arenie międzynarodowej. Co prawda nie kupi sobie piłkarzy do swojego stylu, ale mimo wszystko będzie miał kilkadziesiąt zawodników do wyboru.

W przypadku Probierza to martwi mnie to, że to dobry znajomy prezesa. I poza tym niewiele wiem o nim, czy dał się poznać jako naprawdę dobry trener? Ktoś może mi coś powiedzieć na ten temat? Bo sukcesów w jego CV też trudno szukać. Sukcesów na miarę prowadzenia reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probierz 🙂 Stokowiec 🙂 Mysle ze Lewy, Grosik, Krycha wlasnie na takich specjalistow zasluguja.

W sumie dobrze ze tepra pikuje w dol z taka szybkoscia. Moze bez sponsorow, kasy z Fifa czy tam Uefa z minimalnym zainteresowaniem kibicow w koncu uda sie zaorac PZPN - lesne dziadki same sie odspawaja jak nie bedzie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Probierz 🙂 Stokowiec 🙂 Mysle ze Lewy, Grosik, Krycha wlasnie na takich specjalistow zasluguja.

W sumie dobrze ze tepra pikuje w dol z taka szybkoscia. Moze bez sponsorow, kasy z Fifa czy tam Uefa z minimalnym zainteresowaniem kibicow w koncu uda sie zaorac PZPN - lesne dziadki same sie odspawaja jak nie bedzie kasy.

Problemem polskiej piłki jest to, że kasa na nią zawsze się znajdzie 

PZPN nie musi mieć kasy z UEFA żeby mieć kasę dla działaczy, gorzej byłoby że sztabem, specjalistami, lekarzami itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santos oficjalnie zwolniony. To teraz pora na pachołka z polskiego podwórka. Probierz to byłaby kwintesencja PZPNu za Kuleszy :) 

swoją droga, gdyby nasi kopacze nie odjebali cyrku z Mołdawia, prowadząc 2-0 to żadnego zwolnienia by nie było. No a tak winę za stratę Zielińskiego, czy to wyjście Szczesnego na 3-2 poniósł dziadek. 

Btw, nie mogę się doczekać na koniec kariery reprezentacyjnej Lewego. Oglądanie reakcji/siedzenia cicho ludzi, którzy obrzucają go teraz gownem, w momencie, gdy podstawowa 9 będzie Milik/Piątek (czy tam inny ananas) będzie czymś wspaniałym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał(a):

Santos oficjalnie zwolniony. To teraz pora na pachołka z polskiego podwórka. Probierz to byłaby kwintesencja PZPNu za Kuleszy :) 

swoją droga, gdyby nasi kopacze nie odjebali cyrku z Mołdawia, prowadząc 2-0 to żadnego zwolnienia by nie było. No a tak winę za stratę Zielińskiego, czy to wyjście Szczesnego na 3-2 poniósł dziadek. 

Btw, nie mogę się doczekać na koniec kariery reprezentacyjnej Lewego. Oglądanie reakcji/siedzenia cicho ludzi, którzy obrzucają go teraz gownem, w momencie, gdy podstawowa 9 będzie Milik/Piątek (czy tam inny ananas) będzie czymś wspaniałym :) 

Każdy wie, że Santos jest tu najmniej winien, ale łatwiej wymienić jego niż piłkarzy :)

Najlepsze czy też może najgorsze w tym wszystkim jest to, że Ci sami dziennikarze, którzy dziś psioczą na Santosa i piłkarzy za chwilę - gdy któryś zostanie pominięty przy powołaniach - będą się dopytywać o powód takiego braku.

To może jak odpowiem od razu na wszystkie takie pytania : Nie powołałem go bo brak mu jaj, umiejętności i chęci do umierania za możliwość gry w tej koszulce. Reasumując - jest nażelowaną pizdą i niech spierdala. I żeby nie palić mostów, można dodać coś o tym, że jest na orbicie zainteresowań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, airmax napisał(a):

Oglądanie reakcji/siedzenia cicho ludzi, którzy obrzucają go teraz gownem, w momencie, gdy podstawowa 9 będzie Milik/Piątek (czy tam inny ananas) będzie czymś wspaniałym

Ja to zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Lewego kupię butelkę dobrego szampana, niezależnie kto grałby na szpicy.

Grzegorz Rasiak cieszył się u mnie dużo większą sympatią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, airmax napisał(a):

Btw, nie mogę się doczekać na koniec kariery reprezentacyjnej Lewego. Oglądanie reakcji/siedzenia cicho ludzi, którzy obrzucają go teraz gownem, w momencie, gdy podstawowa 9 będzie Milik/Piątek (czy tam inny ananas) będzie czymś wspaniałym :) 

A ja nie mogę się doczekać na jego koniec kariery dlatego że chciałbym żeby inni piłkarze też brali na siebie odpowiedzialność a nie liczyli na Lewego który zwyczajnie się starzeje, co on sam mega dobitnie próbuje przekazać od dłuższego czasu.

Pojawią się inni, nie wiem czy równie zdolni ale się pojawią, widać po wynikach młodszych reprezentacji że idziemy w dobrym kierunku.Potrzebny jest tutaj ktoś kto zna nasz rynek i będzie współpracował z trenerami U21 czy U20 i wprowadzał stopniowo tych chłopaków nawet kosztem początkowych wyników bo to co jest teraz to tylko cofanie się w rozwoju.

Nadal nie mogę ogarnąć że Krychowiak czy Grosik wrócili do tej kadry, to jest niepojęte wręcz dla mnie co tu się odjebało :D 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w przypadku niektórych nazwisk, np. Papszuna, jako minus wskazywany jest brak obycia międzynarodowego w postaci gry z klubem w pucharach. W przypadku Magiery z kolei widziałem to po stronie plusów, że grał z Legią w LM. Co takie doświadczenie mu daje, że miałoby punktować dodatkowo przy obejmowaniu kadry?

Cholera za nic nie potrafię skumać, jaki to może mieć związek z prowadzeniem kadry i dlaczego ma być minusem/plusem.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Grzegorz Rasiak cieszył się u mnie dużo większą sympatią.

nie dziwie się. w końcu Polak, który odniósł sukces, zazwyczaj nie wzbudza w rodakach sympatii :P 

34 minuty temu, Sebastian napisał(a):

dziennikarze(...) będą się dopytywać o powód takiego braku.

❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, airmax napisał(a):

nie dziwie się. w końcu Polak, który odniósł sukces, zazwyczaj nie wzbudza w rodakach sympatii :P 

Tak, dokładnie to jest ten powód!

Czysta polska zawiść!

Nasz kapitan dał Nam przecież przez lata tyle radości swoją wspaniałą grą, postawą na boisku i po za nim.

Idę latać po twitterze i wklejać jego bramki z Wolfsburgiem każdemu kto obrazi drugie największe dobro narodowe po JPII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak, dokładnie to jest ten powód!

Czysta polska zawiść!

Nasz kapitan dał Nam przecież przez lata tyle radości swoją wspaniałą grą, postawą na boisku i po za nim.

Idę latać po twitterze i wklejać jego bramki z Wolfsburgiem każdemu kto obrazi drugie największe dobro narodowe po JPII.

Kto tam dla reprezentacji strzelił więcej bramek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja to zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Lewego kupię butelkę dobrego szampana, niezależnie kto grałby na szpicy.

Grzegorz Rasiak cieszył się u mnie dużo większą sympatią.

fajnie że nam dajesz znać kogo lubisz a kogo nie, choć nie wiem do końca co to wnosi do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rw30 napisał(a):

fajnie że nam dajesz znać kogo lubisz a kogo nie, choć nie wiem do końca co to wnosi do dyskusji

Airmax spodziewa się, że antyfani Lewego będą po Nim płakać. Ja dałem tylko do tego antytezę. 

Twój komentarz wniósł jeszcze mniej, podobnie jak 90% twoich "żartów" humoru na forum :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.