Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

dawać puchary dla Legii, Pogoń Szczecin Przyjaciele 

no jak sie smialem z Legii, tak teraz kibicuje jej pucharow, jak tam ma grac w LK jakis GKS Katowice czy Zagłebie to olavoga, dostana na łeb

PS i to pewnie od jakichs Albanczykow czy Czarnogorcow

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, steve napisał(a):

no jak sie smialem z Legii, tak teraz kibicuje jej pucharow, jak tam ma grac w LK jakis GKS Katowice czy Zagłebie to olavoga, dostana na łeb

zapracowala sobie na to miejsce Legia l, mimo że gra w tym roku nie przekonuje, to zdaje się, że dla Polski najwięcej punktów zdobyła w tym rankingu UEFA- jak ktoś miał więcej to luz, bez sprawdzania piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

zapracowala sobie na to miejsce Legia l, mimo że gra w tym roku nie przekonuje, to zdaje się, że dla Polski najwięcej punktów zdobyła w tym rankingu UEFA- jak ktoś miał więcej to luz, bez sprawdzania piszę

https://rankinguefa.pl/rankingi.html

tak Legia jest na 68. miejscu w Europie, najwyzej z polskich druzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Gieksa X2 w sobotę pewniaczek xd

no niestety też tak mysle.

Kibice Pogonii by zabili tych płaczków przecież ze Szczecina, już i tak dostali żółtą kartkę za zabawy z ich koleżankami w szczecińskich dyskotekach, ale pozwolić Legii zagrać w Europie?

Na moje jedyna szansa na awans Legii to remis do końca, rzut rożny, bramkarz rusza w pole karne i z kontry jakiś młody ląduje do pustej! Scenariusz filmowy ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, steve napisał(a):

no jak sie smialem z Legii, tak teraz kibicuje jej pucharow, jak tam ma grac w LK jakis GKS Katowice czy Zagłebie to olavoga, dostana na łeb

PS i to pewnie od jakichs Albanczykow czy Czarnogorcow

Przypominam, że Gieksa wyrzuciła kiedyś z pucharów wielkie Bordeaux, w którym grali Zidane, Dugarry czy Lizarazu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Przypominam, że Gieksa wyrzuciła kiedyś z pucharów wielkie Bordeaux, w którym grali Zidane, Dugarry czy Lizarazu ;)

fakt, ale to bylo dawno temu, a Legia, by byla rozstawiona w kazdej rundzie eliminacji w przeciwienstwie do Gieksy czy Zaglebia + to, ze ma lepsza druzyne i tym bardziej bedzie miec lepszy zespol w lipcu czy tam kiedy zaczynaja sie eliminacje, bo mimo biedy kogos tam dokupia i Papszun ich za morde zlapal, a taki GKS czy Zaglebie to sie pewnie beda "bic o spadek" w przyszlym sezonie, bo beniaminkowie konkretni w postaci Wisly i Ślaska i god knows who else

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bądźmy poważni GKS jak najbardziej zasłużył na awans do pucharów. Nie tylko w ligowych rozgrywkach, ale i byli blisko awansu w do finału w pucharze Polski.

Przecież dopiero w 31 i 32 kolejce Legia odniosła 2 zwycięstwa z rzędu. Do tego zwycięstwa z Termalica i Lechią odniosła w marnym stylu i głównie dzięki bramkarzowi.

No i moim zdaniem dla Papszuna w przyszłym sezonie lepsza byłaby jednak spokojna gra na 1 froncie ( plus PP), bo jednak rotacji zbyt wiele nie stosuje, a pieniędzy na transfery nie ma i raczej nie będzie bo nie ma kogo sprzedać. 

W zasadzie jakąkolwiek wartość to może ma Hindrich. No i ewentualnie będzie jakaś kasa za Barcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Nie no bądźmy poważni GKS jak najbardziej zasłużył na awans do pucharów. Nie tylko w ligowych rozgrywkach, ale i byli blisko awansu w do finału w pucharze Polski.

moj 3-ligowy Zawisza tez byl bardzo blisko awansu do finalu... bylem na polfinale na Gdanskiej (zreszta gadalem z ekipą GKS Tychy), obejrzyj skrot meczu, jaki to byl fartowny gol dla Gornika na 1:0 (tak sie skonczyl mecz)

daj spokoj, serio wolalbys, zeby w pucharach gral GKS niz Legia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie 2 -0 do przerwy, 4-4 i potem odpadnięcie w karnych na wyjeździe w Częstochowie. Moim zdaniem byli bardzo blisko.

Ja wolałbym żeby to Legia a nie Lech była mistrzem Polski, co nie zmienia faktu, że moim zdaniem rok bez pucharów dobrze Legii zrobi. Akurat w tym sezonie to Legiaza bardzo w pucharach się nie popisała, a i w lidze też było fatalnie i tylko te 3 bardzo szczęśliwie wygrane mecze z drużynami niemal z dna tabeli nieco obraz rozjaśniły. 

Bo awans do nich mógłby znowu spowodować transfery jak rok temu, a tak Papszun dostanie spokojne przygotowania, być może rozsądniejsze transfery ( zimowe okienko było super) i przede wszystkim czas na poukładanie wszystkiego.

 

Edytowane przez The Game 85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tuch ostatnich decyzji sędziowskich.

Tydzień temu wjazd w Jao Pedro Kazacha który nawet piłka nie był zainteresowany i czysta interwencja gdzie to wg mnie faul i karny w finale Pucharu Anglii.

Podobnie Mbappe przyjmując piłkę macha rękoma i lokciem uderza w obrońcę Sevilli, brak faulu....I wczorajsze wejście w łydkę gracza burnley przez Havertza i brak czerwonej....oni coś zmieniali w przepisach i przespałem to czy są ślepi i kasa już tak ingeruje w decyzje sedziowskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil na FB mikrofutbol wrzuca sukcesywnie składy reprezentacji na World Cup z wyszczególnieniem miejsca urodzenia poszczególnych zawodników. 
Na 26 zawodników Bośni tylko 9 urodziło się w tym kraju. Wybrzeże Kości Słoniowej 16, Haiti 10, Tunezja 11, Republika Zielonego Przylądka 12, DR Konga 6! Ale to jest c***. W reprezentacji Curacao jest 25 Holendrów i 1 typ urodzony w Curacao. Po to FIFA rozszerza ilość uczestników mistrzostw by zagrały w nich 2 reprezentacja Holandii (pierwsza i szesnasta) i 300 Francuzów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.