Skocz do zawartości

Drużyny, które zaliczyły najlepszy offseason


jaggy007

Drużyny, które zaliczyły najlepszy offseason   

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsze transfery, pozyskani FA, przedłużenia kontraktów itp itd (proponuje wybrać max 3 najlepsze drużyny)

    • New Orleans Pelicans
    • Denver Nuggets
    • Phoenix Suns
    • Charlotte Hornets
    • Toronto Raptors
    • Dallas Mavericks
    • Washington Wizards
    • Golden State Warriors
    • Cleveland Cavaliers
    • Chicago Bulls
    • Los Angeles Clippers
    • San Antonio Spurs
    • OKC
    • Portland Trail Blazers
    • inny (napisz w wiadomości jaki)


Rekomendowane odpowiedzi

A cóż takiego wizards zrobili poza dealem z gortatem i pierce'em? Umknelo mi cos?

To dobre ruchy, ale w obliczu tego co zrobili dallas, bulls czy przede wszystkim cavs juz tak to super nie wyglada tym bardziej nie na top3 ruchow...

 

To samo raptors, sorry ale czy oni posuneli sie choc o jedno miejsce do przodu w stosunku do tego co bylo? Stanie w miejscu to zasluga? To znaczy ze ja teraz stojac i czekajac na metro mam zasugi

 

Zatrzymujac Lowryego czy Vasqueza za takie pieniądze są na pewno jednymi z większych wygranych tego offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zrobiles mniej od cavs bulls i dallas to niezaleznie od tego jak dobry ten offseason byl wg ciebie wciaz nie jestes w top3

Cavs i bulls zrobili sie z miejsca kandydatami na ecf, dallas na walke o wcf, wiec co lepszego zrobili wizards czy raps? Raps juz raczej trzeciego bilansu nie pykna, wizards wzieli za spora kase starego odcinajacego kupony pierce'a, ktoremu czesciej sie nie chce jak chce (przy calej mojej sympatii dla niego), wiec owszem bardzo zaryzykowali i oby z porzytkiem, ale pierce to nie jest fa, ktory daje im tak duzy awans, to kilka lat za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba z porzytkiem to Ty już lepiej nie pisz

 

A coż niby zrobili Cavs ? oprócz szczęścia z nr 1 oraz decyzją LBJ o powrocie. Jak dla mnie wydarzenia niezależne od Cavs.

 

Więc z łaski swojej napisz te swoje typy a nie dopierdalaj się do innych bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie i myśleć inaczej niż Ty. Po to właśnie jest ta ankieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale maja tyle talentu na obwodzie, ze nie musza polegac glownie na Piercie, a to w jego wieku jest szalenie istotne, nie musi juz biegac po 35 minut w meczu, ma byc w formie na koncowki ;]

Tak źle im życzysz? Zdarza mu się trafiać wielkie, choć bardziej można to nazwać "nośne" rzuty, ale ogólnie w końcówkach od dłuższego czasu wygląda kiepsko - np. tegoroczna seria z Miami, kiedy niepotrzebnie zabierał piłkę JJ. Zresztą nawet jeśli cofniemy się te kilka lat wstecz, to było tu już kiedyś na forum, bodaj odnośnie dyskusji nt. Garnetta, jak Pierce kiepsko wyglądał pod tym względem w playoffach, w których dochodzili do finałów. Dlatego śmieszą mnie później te jego gadki, że ma "zapisane" clutch w genach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcreativo

 

Znaczy się Cavs aż do listu w SI nie wiedzieli że LBJ chce wrócić do nich? Zostali postawieni przed faktem dokonanym? A może oni nawet go nie chcieli? W końcu to Cavs?!

Idąc dalej tym tropem skąd masz pewność że np to nie Parsons przyszedł do Cubana z gotowym kontraktem i nie kazał go podpisać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan A. 

Każdy ma prawo do swoich opinii i ocen. Jeśli ktoś uważa, że to zasługa Griffina, że LBJ wrócił do Cavs. Jego sprawa. 

Ja napisałem tylko, że według mnie Cavs mogło się tylko modlić o pozytywne dla nich rozstrzygnięcie Decision 2.0

W mojej ocenie nie ma w top3 Cavs, mogę mieć taką opinę ? mogę.

 

Ktoś inny może zupełnie inaczej oceniać off-season nie to ile który klub zrobił w stosunku do tego jakie miał możliwości.

Tylko od końcowego wyniku jaki klub jest mocny i tu Cavs na pewno będą mieli największy upgrade.

 

Każdy ocenia po swojemu i proszę bez narzucania komuś na siłę swojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba z porzytkiem to Ty już lepiej nie pisz

 

A coż niby zrobili Cavs ? oprócz szczęścia z nr 1 oraz decyzją LBJ o powrocie. Jak dla mnie wydarzenia niezależne od Cavs.

 

Więc z łaski swojej napisz te swoje typy a nie dopierdalaj się do innych bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie i myśleć inaczej niż Ty. Po to właśnie jest ta ankieta.

pytanie w ankiecie bylo m.in o najlepszych pozyskanych fa. Czy james byl najlepszym fa tego lata? Nie wiem jak Tobie ale mi sie wydaje ze byl. Do tego jj i miller.

 

 

Z "laski swojej" napisalem ze najlepsi byli cavs, widac przeoczyles

Wiec z porzytkiem dla innych czytaj ze zrozumieniem lub popros kogos doroslego o przetlumaczenie

 

A czy mam prawo do swojej oponii? Ty masz, a czy mi pozwolisz?

 

Ps: na forum sie dyskutuje, to nie onet, popcorn czy co tam czytasz, tutaj dyskusja polega na przezucaniu sie argumentami a tych w Twoim poscie darmo szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls - za to, że mimo tego, że olał ich Melo zbudowali ekipę, która z miejsca jest głównym kandydatem do ECF. Nie popełnili błędu Rockets - nie zrobili żadnych głupich ruchów nie mając pewności, że trafi do nich Melo. A kontrakt Pau to jeden z lepszych w tym offseason. 

Wizards - nawet nie za zamianę Arizy na Pierce'a ( choć to też na plus ), ale za pozyskanie fajnych rolesów, przede wszystkim Humphiersa za fajne pieniądze. 

------------ 

Cavs - ich to będzie można ocenić dopiero po offseason. Bo na przyjście LBJ wpływu dużego nie mieli, nawet dużo zrobili, żeby tam nie przyszedł, ale ten i tak zrobił ich w bambuko i wrócił. Na to, że dostali 1st pick też dużego wpływu nie mieli (mam nadzieje), a to, czy Wiggins jest najlepszym wyborem okaże się za kilka lat. 

 

Nie rozumiem natomiast zachwytów nad offseason Mavs i Raptors. Pewnie obie ekipy na plus, ale szału nie ma. Raptors dalej będą średniakami, już poprzedni sezon zagrali ponad stan, nie wzmocnili się, że śmiem wątpić, czy DeRozan albo Lowry zagrają lepiej niż w poprzednim sezonie. Mavs niby wszystko ok., ale mam wrażenie że nie po to Dirk odpuścił kasę, żeby przepłacili Parsonsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Miller mial kontrakt na jeszcze jeden sezon więc w tym offseason nic nie zrobili żeby go zatrzymać, no i nie wiem co do tego offseason mają osoby Portera i Rice?

Addition by subtraction. Pozbycie sie Arizy i wiecej minut Otto.

 

Z drugiej strony niz zgadzam sie ze Washington sie tak wzmocnili. Ile oni maja zawodników ktorzy sie nadają na pozycje 1-2? Wall, Beal Miller i Rice?! Mało tego. Rozsądny zespół ma przynajmniej  po 3PG i 3OG.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Bulls w top 3 ? Niewiarygodne. 

 

Brooks: typ zagrał w miarę jeden pełny sezon- ostatni od 2010 roku. Od tamtego czasu odpowiednio rozegrał: 59, 34, 25, 53,46, 7, 72 (ostatni). W dodatku przez 29 minut w Denver robił 12 ppg na TS ~50% a to i tak był jego najlepszy występ od lat. DJ dla przykładu robił w ostatnim sezonie 15 ppg na TS 57% w minutę więcej. Jakie to wzmocnienie ? Wiem, że Agustin ma wiele wad i sam byłem fanem Brooksa dawno temu ale obecnie to zawodnicy słabi na swojej pozycji, nawet jako zmiennicy (a nikt nie da gwarancji, że Rose się nie wysypie).

 

Hinrich: cień samego siebie ale jako trzeci do rotacji spoko. 

 

Mirotic: bardzo dobre wzmocnienie. 

 

Gasol: po co ? Zresztą, Pau jest dawno po prime, ewidentnie odchodzi od pomalowanego już bardzo, jego obrona jest bardzo dużym problemem a ja szczerze nie wiem czy on jeszcze chce / może coś więcej pokazać. Jak czytam, że może będzie w S5 za Taj-a to nie wiem czy ktoś sobie robi jaja czy na prawdę tak myśli. Wartość Gasola jest obecnie na C a tam jest Noah. Najlepiej pasuje w rotacji do Taj-a, z Noah ciężko to będzie wyglądać. Zresztą jak dla mnie to on jest 4 wysokim w rotacji Bulls. 

 

Wzmocnienia na top 3? Tego rookasa nie liczę bo to projekt i niewiadoma. Zresztą jego rola i tak nie będzie wielka. 

 

Przeciętny, łamliwy rezerwowy PG i przeciętny trzeci PG. W ogóle słaby obwód, kosztem przepakowanej rotacji podkoszowej ale mniejsza o to. Dla mnie to najlepszy offseason to sprowadzenie najlepszych graczy na największe braki w drużynie / pozbycie się graczy zbędnych / k**** zwyczajnie w świecie zrobienia zajebistej drużyny. Zawodników, którzy będą mieli duży impact na grę zespołu a takiego zawodnika w Bulls widzę jednego- Rose. Mirotic, rookie mogą wypalić i uważam ich za bardzo dobry i obiecujący narybek ale top 3 offseason to dla mnie zagadka. 

 

Podobnie zresztą sądzę o ruchach Mavs i też dziwi mnie tak często wymienianie ich jako najlepszy offseason, choć na pewno mieli lepszy niż Bulls. 

 

Hornets i Pelicans świetne ruchy, Wizards bardzo na plus, Cavs najlepszy offseason to wiadomo. Wolves mają szansę na świenty ruch.

 

E" @joseph: może przesadzam w kwestii Bulls, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie 10 lat, gdzie zawsze kończyło się na niczym (czyt. Gordonie). Pozbyli się Boozera i na jego miejsce przyszedł Mirotic + Gasol. To bezwątpienia wzmocnienie (choć sam Gasol nie wiem czy by był). Po prostu do Bulls mam inny celownik niż do dajmy na to Wizards a to ci drudzy mają lepszy skład. Nie jestem fanem Chicago ale jakoś tak zawsze mam nadzieję, że uda im się coś zrobić zajebistego a wychodzi słabo / przeciętnie / c***owo. Tak samo liczyłem na duet JJ+Bosh a wyszedł Boozer. Teraz był Parsons, Hayward, Lance, którzy byliby dużo ważniejsi niż Gasol czy Brooks. Wiem, że trzeba ich było przepłacić ale to by podniosło grę Byków na next level (może). Obecnie nie widzę ich nawet wygrywających wschód czy w ECF. Oczywiście sezon wszystko zweryfikuje ale dziwi mnie taki hurraoptymizm po sprowadzniu, umówmy się, zwykłych ligowych przeciętniaków (tym też został Pau jak się nie przełamie) plus Mirotica. Podobnie zresztą jest w Mavs. Cuban sprowadził graczy, których wartość sportowa jest znikoma plus Parsons (niewiarygodnie przepłaconego) i już top 3 lato. Jest szansa, że ktoś zacznie grać (stawiam na Nelsona) ale optymizm mnie zwyczajnie zaskakuje. Z drugiej strony należe chyba do tych nielicznych, którzy uważają, że Chicago dużo lepiej wyszło na niepozyskaniu Melo czy Kevina :)

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooks: typ zagrał w miarę jeden pełny sezon- ostatni od 2010 roku. Od tamtego czasu odpowiednio rozegrał: 59, 34, 25, 53,46, 7, 72 (ostatni). W dodatku przez 29 minut w Denver robił 12 ppg na TS ~50% a to i tak był jego najlepszy występ od lat. DJ dla przykładu robił w ostatnim sezonie 15 ppg na TS 57% w minutę więcej. Jakie to wzmocnienie ? Wiem, że Agustin ma wiele wad i sam byłem fanem Brooksa dawno temu ale obecnie to zawodnicy słabi na swojej pozycji, nawet jako zmiennicy (a nikt nie da gwarancji, że Rose się nie wysypie).

 

Hinrich: cień samego siebie ale jako trzeci do rotacji spoko.

 

Mirotic: bardzo dobre wzmocnienie.

 

Gasol: po co ? Zresztą, Pau jest dawno po prime, ewidentnie odchodzi od pomalowanego już bardzo, jego obrona jest bardzo dużym problemem a ja szczerze nie wiem czy on jeszcze chce / może coś więcej pokazać. Jak czytam, że może będzie w S5 za Taj-a to nie wiem czy ktoś sobie robi jaja czy na prawdę tak myśli. Wartość Gasola jest obecnie na C a tam jest Noah. Najlepiej pasuje w rotacji do Taj-a, z Noah ciężko to będzie wyglądać. Zresztą jak dla mnie to on jest 4 wysokim w rotacji Bulls.

 

Wzmocnienia na top 3? Tego rookasa nie liczę bo to projekt i niewiadoma. Zresztą jego rola i tak nie będzie wielka.

 

Przeciętny, łamliwy rezerwowy PG i przeciętny trzeci PG. W ogóle słaby obwód, kosztem przepakowanej rotacji podkoszowej ale mniejsza o to. Dla mnie to najlepszy offseason to sprowadzenie najlepszych graczy na największe braki w drużynie / pozbycie się graczy zbędnych / k**** zwyczajnie w świecie zrobienia zajebistej drużyny. Zawodników, którzy będą mieli duży impact na grę zespołu a takiego zawodnika w Bulls widzę jednego- Rose. Mirotic, rookie mogą wypalić i uważam ich za bardzo dobry i obiecujący narybek ale top 3 offseason to dla mnie zagadka.

 

Podobnie zresztą sądzę o ruchach Mavs i też dziwi mnie tak często wymienianie ich jako najlepszy offseason, choć na pewno mieli lepszy niż Bulls.

 

Hornets i Pelicans świetne ruchy, Wizards bardzo na plus, Cavs najlepszy offseason to wiadomo. Wolves mają szansę na świenty ruch.

 

E" @joseph: może przesadzam w kwestii Bulls, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie 10 lat, gdzie zawsze kończyło się na niczym (czyt. Gordonie). Pozbyli się Boozera i na jego miejsce przyszedł Mirotic + Gasol. To bezwątpienia wzmocnienie (choć sam Gasol nie wiem czy by był). Po prostu do Bulls mam inny celownik niż do dajmy na to Wizards a to ci drudzy mają lepszy skład. Nie jestem fanem Chicago ale jakoś tak zawsze mam nadzieję, że uda im się coś zrobić zajebistego a wychodzi słabo / przeciętnie / c***owo. Tak samo liczyłem na duet JJ+Bosh a wyszedł Boozer. Teraz był Parsons, Hayward, Lance, którzy byliby dużo ważniejsi niż Gasol czy Brooks. Wiem, że trzeba ich było przepłacić ale to by podniosło grę Byków na next level (może). Obecnie nie widzę ich nawet wygrywających wschód czy w ECF. Oczywiście sezon wszystko zweryfikuje ale dziwi mnie taki hurraoptymizm po sprowadzniu, umówmy się, zwykłych ligowych przeciętniaków (tym też został Pau jak się nie przełamie) plus Mirotica. Podobnie zresztą jest w Mavs. Cuban sprowadził graczy, których wartość sportowa jest znikoma plus Parsons (niewiarygodnie przepłaconego) i już top 3 lato. Jest szansa, że ktoś zacznie grać (stawiam na Nelsona) ale optymizm mnie zwyczajnie zaskakuje. Z drugiej strony należe chyba do tych nielicznych, którzy uważają, że Chicago dużo lepiej wyszło na niepozyskaniu Melo czy Kevina :)

alez owszem ze duzo lepiej wyszli by na melo, zreszta jakos chyba w tym temacie nawet to pisalem, za co zreszta sam przez chwile chcialem dac ich jako trzeci team. Nie zrealizowali planu A i za to minus, choc tu tez z gwiazdka, bo kasy mogli dac Anthonemu najmniej, a to zrobilo różnicę.

Brooks to utrzymanie status quo w kwestii energizera z lawki rozciągającego trojka defensywę. Dajesz poprzedni sezon augustina w bulls jako argument to ja ci napisze porownaj sobie progres z wczasniejszym jego sezonem. System bulls i thibo daje wlasnie takim pg szanse na poprawe jakosci gry.

Tak bylo z nate'em, ktory w nuggets juz tak nie blyszczal przez kontuzja, tak bylo z djem, ktory przychodzil do bulls jako przegrany projekt i zrobil cyferki za które sypneli mamona. Brooks ma nad tamtymi dwoma ogromna przewage, jest zwyczajnie lepszy, bardziej utalentowany, latwiejszy w prowadzeniu i ma byc backupem, tylko back upem (mam nadzieje). Jako drugi badź 3ci PG jest wiecej niz spoko.

Hinrich zostal za zaslugi, nie podoba mi sie te prawie 3mln, ale ze zaraz skonczony? Ten Kirk ktory jest topowym defensorem, pomimo wieku, na PG? Czy to nie lekka przesada?

Mirotica jak kazdego rookasa nie biore pod uwage, niech zarobi na czesc kontraktu chociaż

Kontrakt Gasola za to uwazam ze win win sytuation. Dostsli na lawke pf/c w doswiadczeniem i warsztatem. Facet ma skilla a tego się nie traci, nie jest już tak szybki, ale nie jestem zdania ze jego D jest zla. To D Lakers byla koszmarna, to jak postepowano z pau bylo koszmarne. Kto chciałby grac dobrze skoro co chwile dostawal info ze go nie chcą.

Bulls graja idealnie pod umiejetnosci gasola. Duzo ruchu duzo podan, zaslon. Facet jest stworzony do takiej gry. On i noah to genialnie podajacy gracze, obaj to tez inside presence w defensywie. Gasola traktuje jako ogromne wzmocnienie, czy bedzie gral obok taja czy mirotica stworzy świetny duet

 

Jedyna pozycja jakiej nie udalo sie odpowiednio zabezpieczyc jest sg/sf, ale to jeszcze nie koniec offseason i nie wszystko sie do zrobic na raz

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinrich za takie pieniądze to też okazja. TOP3 defensor na swojej pozycji z solidną trójką.

 

Skoro Mavs są postrzegani jako wygrani po wzięciu Nelsona za takie pieniądze to tymbardziej Byki za zatrzymanie Hinricha.

 

Ja bym się sekundy nie zastanawiał mając do wyboru Hinricha lub Nelsona

 

P.S. z TOP3 się rozpędziłem. Ale po przeanalizowaniu to w 5 bym go ciągle zmieścił.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.