Skocz do zawartości

Drużyny, które zaliczyły najlepszy offseason


jaggy007

Drużyny, które zaliczyły najlepszy offseason   

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsze transfery, pozyskani FA, przedłużenia kontraktów itp itd (proponuje wybrać max 3 najlepsze drużyny)

    • New Orleans Pelicans
    • Denver Nuggets
    • Phoenix Suns
    • Charlotte Hornets
    • Toronto Raptors
    • Dallas Mavericks
    • Washington Wizards
    • Golden State Warriors
    • Cleveland Cavaliers
    • Chicago Bulls
    • Los Angeles Clippers
    • San Antonio Spurs
    • OKC
    • Portland Trail Blazers
    • inny (napisz w wiadomości jaki)


Rekomendowane odpowiedzi

Małe głosowanie na najlepsze transfery, kontrakty itp tego lata. Podobnie jak w temacie o najsłabszym offseason pominąłem drużyny "loteryjne" jest za to opcja "inne" na indywidualne propozycje. Proponuje, żeby nie zaznaczać więcej niż 3 opcji jednocześnie, bo więcej głosów od jednej osoby raczej 'rozmyje' wyniki ankiety. Zapraszam do dyskusji :smile:

 

Moje głosy poszły kolejno do:

 

1. Cavaliers za Jamesa i nic więcej nie trzeba dodawać... (no może poza Millerem, J.Jonesem i K.Love?!?) :P

2. Chicago Bulls - Mirotic, Gasol, McDermott a nawet Brooks - same mądre posunięcia, powinni być na absolutnym topie Wschodu w tym sezonie, bez znaczących ubytków

3. Dallas - Parsons, Chandler, Nelson, Aminu - ciekawe i przemyślane wzmocnienia, nawet odejscie Cartera i Mariona będzie można w tym momencie przeboleć

 

 

Zaraz za podium: Wizards za pierce'a, zatrzymanie gortata i parę mniejszych ale równie ważnych uzupełnień składu

                            Charlotte Hornets za odbudowę marki i oczywiście przyjście Lance'a ;)

Edytowane przez jaggy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs - poszedł tam najlepszy player ligi, a to organizacja która oprócz niego nie ma szans na przyciąganie agentów - do tego Miller, Jones, być może Allen i ciągle możliwy Love, a nawet bez niego jeżeli liczyć Wigginsa to nie da się chyba wymienić innej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cavs - wiadomo, 2. Bulls - nie udało się pozyskać Melo, ale udało się pozyskać na prawdę dobrych zawodników, którzy na prawdę przydadzą się w Chicago, 3. Dallas - znowu nie udało się pozyskać żadnej gwiazdy, ale tym razem wykonali na prawdę dobrą robotę, pozyskanie Parsonsa (mimo tak dużego kontraktu), Chandlera i Nelsona to na prawdę dobre ruchy. 4. Hornets - przyjście Stephensona, nie wiadomo czy jego gra to była magia CY, jeśli nie, to Hornets stają się na prawdę dobrą drużyną i na wschodzie mogą mocno namieszać. 5. Wizards - strata Arizy, którego idealnie zastąpiono Pierce'm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wizards - praktycznie nic nie stracili, oprócz przeciętnego Arizy, a zyskali bardzo dużo, zdecydowanie wygrali Offseason.

2. Dallas - sam Parsons to już duże wzmocnienie, dodać jeszcze do tego Chandlera, Nelsona, Aminu :grin:

3. Cavs - Za Jamesa + roleplayerów typu Miller, Jones, pewnie Allen.

4. Hornets - Stephenson.

 

@BTW. można jakoś usunąć głosy Pana A? zagłosował na każdą opcje.

Edytowane przez Borson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wizards - praktycznie nic nie stracili, oprócz przeciętnego Arizy, a zyskali bardzo dużo, zdecydowanie wygrali Offseason.

2. Dallas - sam Parsons to już duże wzmocnienie, dodać jeszcze do tego Chandlera, Nelsona, Aminu :grin:

3. Cavs - Za Jamesa + roleplayerów typu Miller, Jones, pewnie Allen.

4. Hornets - Stephenson.

 

@BTW. można jakoś usunąć głosy Pana A? zagłosował na każdą opcje.

 

1. Nie posikaj się.

2. Offseason się jeszcze nie skończył, więc jak można rzetelnie oddać głos?

3. pierwsze miejsce dla Wizz, a 3 dla Cavs? WTF Wizards wymienili "przeciętnego" Arizę na Pierca i co? Nie wiem czy się nie jorgnełeś poruczniku borewicz ale mamy rok 2014 a nie 2007 czy tam 1970. No chyba ze 60 baniek dla Gortata to ten super DIIL? hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariza w ostatnim sezonie dla Wizards na pewno nie był "przeciętny" a Pierce MOŻE mieć jeszcze jakieś paliwo, ale nikt nie zagwarantuje ze tak jest i ile go ma. Ja bym tutaj bardziej liczył na rozwój młodszych + pozytywne zmiany we frontcourcie (wg mnie Blair jest bardzo niedoceniany). 

 

W ogóle Wizards bardzo zyskają na tym, że zbudowali mocną ławkę. W tamtym sezonie ich ławka była najgorsza w lidze, teraz wygląda na to, że mogą być w tym względzie w czubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrali Cavs. Zdecydowanie. LeBron w pojedynkę wrzuca ich o dwie półki wyżej, niż byli w poprzednich sezonach. Dojdą weterani, może uda się sprowadzić też Kevina. Z czysto sportowego punktu widzenia można dyskutować, czy działania Wizz i Dallas nie były lepsze, ale Cavs jednym ruchem odwrócili fortunę, z pośmiewiska ligi stali się zespołem na ECF. Są w centrum zainteresowania, wyprzedali bilety na wszystkie mecze, będą non stop w ogólnokrajowej TV, cały region zarobi gigantyczne pieniądze.

 

Plus dla Wizz (choć ten kontrakt Gortata będzie się odbijać czkawką), ale inne ruchy bardzo ok, zatrudnili nawet wujka Duranta, sami wiecie po co :smile: Toronto udało się zatrzymać kluczowych graczy i nawet ich sakramencko nie przepłacić, więc też propsy. No i pochwały dla Cubana, Dallas ładnie się wzmocniło.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie Pan A. zauważył, że offseason się jeszcze nie skończył dlatego ja zagłosowałem "asekuracyjnie" za Mavs, Wiz i Hornets, bo jedynie co zrobią to jakieś kosmetyczne zmiany. Cavs nie ma wsród tych drużyn tylko dlatego, że mogą ładnie spieprzyć oddając Wigginsa za Love... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż takiego wizards zrobili poza dealem z gortatem i pierce'em? Umknelo mi cos?

To dobre ruchy, ale w obliczu tego co zrobili dallas, bulls czy przede wszystkim cavs juz tak to super nie wyglada tym bardziej nie na top3 ruchow...

 

To samo raptors, sorry ale czy oni posuneli sie choc o jedno miejsce do przodu w stosunku do tego co bylo? Stanie w miejscu to zasluga? To znaczy ze ja teraz stojac i czekajac na metro mam zasugi

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo raptors, sorry ale czy oni posuneli sie choc o jedno miejsce do przodu w stosunku do tego co bylo? Stanie w miejscu to zasluga? To znaczy ze ja teraz stojac i czekajac na metro mam zasugi

 

A trade z Atlantą? A James Johnson podpisany za drobne? Poza tym na small market utrzymanie składu, po takim sezonie jest sukcesem samym w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż takiego wizards zrobili poza dealem z gortatem i pierce'em? Umknelo mi cos?

Wizz pozyskali rowniez Blaira i Humpriesa za calkiem razsadne pieniadze. Strata Arizy po CY nie powinna byc specjalnie dotkliwa, szkoda mi troche Brookera fajny z niego roles. Zatrzymanie vetow jak Miller i Gooden tez powinno wyjsc na dobre. No i na koniec mlode strzelby czyli Porter i Rice Jr, jesli wypala to ciezko bedzie nie dojsc przynajmniej do ecsf.

 

Podsumowujac. Jak na organizacje przynoszaca do tej pory straty to IMO kierownictwo ze stolicy zrobilo bardzo wiele zeby ten stan rzeczy niebawem zmienic. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo raptors, sorry ale czy oni posuneli sie choc o jedno miejsce do przodu w stosunku do tego co bylo? Stanie w miejscu to zasluga? To znaczy ze ja teraz stojac i czekajac na metro mam zasugi

 

Jeżeli przez poprzednie 5 dni panicznie bałeś się wyjść z domu, a teraz stoisz i czekasz na metro drugi dzień z rzędu, to jest to pewien sukces. Przykład może nie powala na kolana, ale chyba wiemy, o co chodzi.

 

W przypadku Raps istniało ryzyko, że po bardzo udanym sezonie kluczowi gracze rozejdą się po innych klubach w poszukiwaniu kasy. Udało się zatrzymać podstawę ekipy, dodatkowo mają bardzo młody skład i wyjątkowo ogarniętego GM. Przecież nikt od nich nie oczekiwał zwerbowania LeBrona. Mierz siły na zamiary, po dobrym roku teraz jest czas na utrzymanie pozycji i to właśnie robią w Toronto.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo raptors, sorry ale czy oni posuneli sie choc o jedno miejsce do przodu w stosunku do tego co bylo? Stanie w miejscu to zasluga? To znaczy ze ja teraz stojac i czekajac na metro mam zasugi

Z 3 miejsca mają się posuwać jeszcze w góre? Daj im czas, za rok będą mieli 27mln do wydania i wszystkich kluczowych graczy podpisanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.