Skocz do zawartości

Nowy sezon w Fantasy


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

zapiszcie mnie prosze, jesli mozna!

wybaczcie, ze sie zarejestrowalem na forum tylko po to, zeby zagrac, ale generalnie wole czytac fora, a Wasze czytam od dawna

w fantasy NBA na yahoo gram juz od dwoch sezonow, ale zaczelo mnie meczyc granie z ludzmi niewiadomo skad, ktorzy zostawiali konta i znikali; wydajecie mi sie byc fajna ekipa i znacie sie na rzeczy, bardzo bede sie cieszyl, jesli do Was dolacze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to byłem pierwszym z tych co nie awansowali do #3, więc mam pierwsze miejsce w drafcie w #4?

Wysokie miejsce w drafcie ( a nawet 1) nic nie znaczy, co najlepiej udowodnił pan Piotr bardziej znany jako PI3TR45 :wink: A ja z 8 (a moze z 7?) oraz jeden pick niżej odemnie pan Van pokazał, ze nawet wybierajac pod koniec 10 możemy zagrać ostro :twisted: (Oby historia pokazała, ze to od pana Mitcha K. który wykorzystał ten dar w 2005 :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie zgłoszenia było do 16 września więc chyba możemy poznać składy lig ;)

 

Nie do końca wiem jak mają być te pozaprogramowe awanse, bo np. do FBL#2 awansują aż 4 osoby z FBL#3.

Tak tak, wsyzstko już jest podomykane, muszę tylko znaleźć chwilkę, żeby obczaić własny skomplikowany system spadków i awansów :wink:

 

Obiecuję zrobić to jakoś na dniach :)

 

Co do Komisarza FBL #3 to niestety nie będzie nim ze względów czasowych PI3TR45. Negocjacje z kolejnymi kandydatami trwają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie jestem jedyny, który wyraża chęć gry po terminie ale jeśli znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla rookie to będę bardzo dźwięczny

no ja również chciałbym potwierdzić swój udział w nowej edycji ligi. Sorry że tak późno ale ja również byłem poza domem i nie miałem okazji zrobić tego wcześniej. Mam nadzieję że jeszcze udało mi się zdążyć :?

panowie nie wiem czy to tutaj mam napisac ale z checią tez pobawiłbym sie w takie coś gdzie mam pisac do kogo z kolegów zeby sie zapisac na takie cos

Wszyscy 3 jesteście na liście rezerwowej, jeśliby ktoś zrezygnował lub nie zarejestrował się w lidze zostaniecie dopisani do listy uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku zapraszam wszystkich na Draft Testowy.

 

Dla nowych uczestników będzie to możliwość zobaczenia jak cała rzecz wygląda w praniu, zaś dla starych wyjadaczy możliwość sprawdzenia czy aplet po kolejnej istalce systemu dalej hula :)

 

Termin: Niedziela, 1 października, g: 19:30

Ilość miejsc: 20

League ID: 22811

pass: forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.